Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Diablo 3 jest masakrycznie uproszczone. I nie chodzi tu o ten quest z bety gdzie się zabija Króla Szkieletów. Chodzi o brak wpływu na rozwój, umiejętności i runy przypisane do poziomów - jedyny sposób wpływania na postać to sprzęt. Wszystko inne Blizzard za nas wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po premierze gry, Diablo ludzie kończą, a ja dalej nie otrzymałem swojej przesyłki z grą, zamówioną ze dwa miesiące temu w sklepie GRAM.PL. Nawet na mejla odpowiedzieć się nikomu niechce. Bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:26, Qumi napisał:

Diablo 3 jest masakrycznie uproszczone. I nie chodzi tu o ten quest z bety gdzie się
zabija Króla Szkieletów. Chodzi o brak wpływu na rozwój, umiejętności i runy przypisane
do poziomów - jedyny sposób wpływania na postać to sprzęt. Wszystko inne Blizzard za
nas wybiera.

I kolejny - grałeś w ogóle w poprzednie części? Tam rozwój postaci wedle własnego gustu był iluzją - wyborów nie było i gracze inwestowali w jeden słuszny build, bo inaczej byli zabijani przez byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie pojawiły się zaraz komentarze jaka ta gra jest krótka. W końcu to speedrun. Jak ktoś się przyłoży i zabije każdego moba w okolicy to na pewno zejdzie mu więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar ale miało się wybór i odemnie zależało czy i jak rozwinę swoją postać (dobrze czy żle), a tu masz od razu jedną słuszna drogę. Jest ona narzucona przez Blizzarda i to właśnie mi i innym się nie odoba. kolejna gra dla niedzielnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy... i wszystko jasne. No ale jak ktoś gra w taką grę jak Diablo lecąc speedrun to ja gratuluję- czekasz na grę lata, kupujesz ją za dwie stówy, przechodzisz w 5 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 11:30, Henrar napisał:

I kolejny - grałeś w ogóle w poprzednie części? Tam rozwój postaci wedle własnego gustu
był iluzją - wyborów nie było i gracze inwestowali w jeden słuszny build, bo inaczej
byli zabijani przez byle co.


Błąd - w poprzednich częściach mogłeś dowolnie inwestować punkty (kwestią drugorzędną jest skuteczność buildu) -> masz możliwość wyboru. W części trzeciej nie możesz tego robić -> nie masz możliwości wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://speeddemosarchive.com/Diablo2LoD.html#Sorceress100p - Diablo 2 z dodatkiem - 4 godziny 20 minut :P

Co do uproszczania... Nie zgadzam się. To jest po prostu INNY system umiejętności, który pozwala na to, byśmy byli bardziej różnorodni. Drzewko talentów zamykało nas w jednej roli/specjalizacji. W D3 mogę mieć kilka skilli takich i takich, a za godzinkę zmienić je wszystkie i zadawać zupełnie inne obrażenie, używać zupełnie innych umiejętności, które jeszcze mogę zmienić runami.

Tak, nie wymaga to planowania, tak, mamy wszystko dostępne i odblokowane... Ale mi się podoba ta dostępna w każdym momencie różnorodność. Drzewka umiejętności były tylko pretekstem, żeby zaczynać grę tą samą klasą od nowa :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym zrobił speedruna, ale zaraz? A tak GRAM.pl nie dostarczyło mi jeszcze gry... Ach... No racja pre-order... Nigdy wiecej gry nie kupie na gram.pl. KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:39, Yurop napisał:

Henrar ale miało się wybór i odemnie zależało czy i jak rozwinę swoją postać (dobrze
czy żle), a tu masz od razu jedną słuszna drogę. Jest ona narzucona przez Blizzarda i
to właśnie mi i innym się nie odoba. kolejna gra dla niedzielnych graczy.

Tyle że i tak najczęściej wybierało się, albo tworzyło postać pod bulidy dostępne w sieci, bo w innym przypadku bohater dostawał w dupę od demonów. Na normalnym jeszcze dało się taką postacią skończyć grę, ale na koszmarze po prostu bez przerwy się zdychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z tego!! i tak maja male oczka, male myszki, klawiaturki to i bllizard wysłał im maly fragment gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak może jeszcze jedna rzecz: dla osób, które narzekają na wysyłkę-> to już nie od gramu zależy, a od kurierów. Wysłać wysłali na pewno, jak widać niektórzy już swoje pudełka dostali... ale tak jak powszechnie wiadomo: kurier może przyjechać rano, może przyjechać wieczorem. Dzisiaj to dzisiaj, gorzej jak będzie to jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci możecie skończyć płakać, gry wam nie dostarczono ? Dziwne kur.. bo ja nigdy, odpoczątku istnienia gram.pl nie miałem z tym problemów! Właśnie dzwonił do mnie kurier, D3 EK czeka na mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS albo DHL dostarczają paczki idealnie szybko. A ten cały DB Schenker jest kiepską firmą, mam też do czynienia z nią w innych segmentach gospodarki i są równie beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest uproszczenie, ale ilość contentu jaką przygotowali twórcy.

Sam poczekam na opinie forumowiczów odnośnie czasu przejścia i zobaczę czy warto kupować już teraz, czy lepiej poczekać aż sporo stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Gram mógł wysłać kod na e-mail albo nawet sam kod startera by móc zacząć zanim gra dojdzie. Wystarczyło trochę chęci a to wysłano po prostu kurierowi a ten te tysiące paczek będzie teraz 3dni nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedrun dla Falloutów trwał 5-10 min więc nie jest tak źle :P Wiedźmin 2 to chyba były około 3 godziny. Także raczej nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować