Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Diabełek dotarł godzinę temu, zainstalowany i....... co chwilę wywala, serwery nie wyrabiają. Tak więc nie płaczcie i spokojnie czekajcie na swoje pudełeczka. Może do tego czasu coś zrobią z tymi serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy sugerowanie się tym wynikiem. To nie ludzie, to Koreańczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna liczyć długośc gry jak nasz minister finansów pieniądze. Nie zmienia faktu, że pierwsze przejscia obiecujaco nie wygladają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczmy sobie "speedrunem". To pierwsze przejście, robione praktycznie na ślepo/czuja, bez realnej optymalizacji i oszczędności czasu. Prawdziwy "speedrun" pewnie skróci ten wynik o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:28, tatarinho napisał:

Czas gry poniżej 10h? Diablo 3, na które czekamy tyle lat? 200 zł? Dziękuję postoję.


10 h jak biegniesz do przodu na pałę, byle szybciej. 10 h jedną postacią (a jest 5), na najprostszym poziomie trudności (a są 4). Więc nawet, jeśli byłoby to 10 h (wariant mega-pesymistyczny), to sobie pomnóż: 10x4x5=200 h gry. I to wszystko za 170-180 zł (a nie 200 zł, jak sugerujesz)? Nie wiem, czego Ty w takim razie wymagasz, by być zadowolonym...

Dnia 15.05.2012 o 12:28, tatarinho napisał:

I tak za miesiąc sesja się zaczyna, przynajmniej skupię się na czymś ważniejszym...Niech
stanieje to pomyślimy.


To masz jakieś 2-3 lata na myślenie. Oczywiście, to Twoja decyzja, ale uważam, że podejście do gier Blizzarda na zasadzie "poczekam, aż stanieje" jest kompletnie bez sensu. Te gry praktycznie NIE tanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi ciężko powiedzieć chociaż siedziałem z nimi na komunikatorze (nocne marki z nas) to grając po pijaku jakoś tam doczłapali do koszmaru. Super wymiatacze to nie są i trochę poginęli. Grali razem, we dwójkę więc może dlatego szybciej.

Ja dopiero grę dostanę dzisiaj ale spieszyć się jakoś też zamiaru nie mam, zobaczymy ;)
Zdaje mi się, że jednak nie bez powodu mamy 4 poziomy trudności a nie 3 jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale różnica między 200 zł a 99 zł jednak jest, Tenebrael, więc nie gadaj. Zazwyczaj zgadzam się z twoimi postami ale teraz żeś się mechnął.
Jednak Diablo III póki co nie jestem zainteresowany. Dwójeczkę przeszedłem ale z obowiązku gracza, żeby zapoznać się z kulturowym klasykiem wśród gier, nie mogę jednak powiedzieć, żeby to był mój typ gry. Diablo III kupię, ale jak stanieje do tych 99 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:55, Tenebrael napisał:

10 h jak biegniesz do przodu na pałę, byle szybciej. 10 h jedną postacią (a jest 5),
na najprostszym poziomie trudności (a są 4). Więc nawet, jeśli byłoby to 10 h (wariant
mega-pesymistyczny), to sobie pomnóż: 10x4x5=200 h gry.

Yyyy... IMO to jak przechodzenie 20 razy tej samej gry. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te 4-5 godzin to speed run przez Normal tak ? Jeżeli tak, to to nie jest przejście Diablo 3, sorry. Dopiero ukończenie Inferno można nazwać przejściem Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:03, Kadaj napisał:

> 10 h jak biegniesz do przodu na pałę, byle szybciej. 10 h jedną postacią (a jest
5),
> na najprostszym poziomie trudności (a są 4). Więc nawet, jeśli byłoby to 10 h (wariant

> mega-pesymistyczny), to sobie pomnóż: 10x4x5=200 h gry.
Yyyy... IMO to jak przechodzenie 20 razy tej samej gry. ;p


Diablo 2 było jeszcze krótsze a diablo 1 jeszcze bardziej i nikt nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:01, Leos8 napisał:

No, ale różnica między 200 zł a 99 zł jednak jest, Tenebrael, więc nie gadaj. Zazwyczaj
zgadzam się z twoimi postami ale teraz żeś się mechnął.


Tutaj się powtórzę - 180 zł (lub nawet 170), a nie 200 zł. Jasne, że różnica jest, jednak uważam, że i tak, w porównaniu do stosunku cena/czas gry większości współczesnych produkcji te 180 zł to praktycznie darmo. Bo cokolwiek by nie mówić o Blizzardzie, ich gry to produkty nie na jedno przejście czy parę godzinek lajtowego młócenia, ale produkcje na miesiące a nawet lata. A inne gry obecne przechodzi się te 5-10-20 h i rzuca w kąt.

Oczywiście komuś może nie podpasować sam styl rozgrywki, to jasne. Jednak to akurat nie ma wiele wspólnego z argumentem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:03, Kadaj napisał:

Yyyy... IMO to jak przechodzenie 20 razy tej samej gry. ;p


To zależy, jak podchodzisz do gier. Jeżeli jak konsument, który chce kupić, przejść i zapomnieć, to masz rację. Jeśli jak pasjonat, to akurat gry Blizzarda zawsze posiadały ogromne replayability, i pierwsze przejście było tak na prawdę dopiero wstępem do właściwej rozgrywki, takim niezobowiązującym "prologiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:09, Tenebrael napisał:

To zależy, jak podchodzisz do gier. Jeżeli jak konsument, który chce kupić, przejść i
zapomnieć, to masz rację. Jeśli jak pasjonat, to akurat gry Blizzarda zawsze posiadały
ogromne replayability, i pierwsze przejście było tak na prawdę dopiero wstępem do właściwej
rozgrywki, takim niezobowiązującym "prologiem".

Wiesz jak podchodzę, dlatego z 30 h (1 przejście, 1 postać) z moim noobskim skillem byłbym zadowolony ("dwójkę z dodatkiem skończyłem w trochę ponad 40). ^^

Ale na serio każda postać na wszystkich poziomach trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz sam stwierdził w jednym z komentarzy, że jeśli ktoś do D3 podchodzi na zasadzie "przejdę na normalu i kończę z grą" - to Diablo 3 nie jest grą dla niego.
D3 tworzone było pod ludzi, którzy będą grę przechodzić na najwyższych poziomach trudności co już tak proste nie jest. Z samych (opublikowanych niedawno) statystyk wynika, że taki Skeleton King na Inferno nieźle graczy złoi zanim ktoś go pobije..
W Diablo liczy się przede wszystkim farmienie loota i grindowanie hord demonów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Diablo 3, a grałem w II-kę i mam pytanie do tych niezadowolonych uproszczeniami: czy aby nie było tak, że w II-ce mogłeś rozwijać jak chciałeś, ale ostatecznie było tak, że " a xxx się nie opłaca", " w xxx góra yyy punktów i tyle, reszta w zzz", a w którymś patchu Blizz zrobił spóźnioną, ale jednak szansę dla "zakleszczonych", czyli możliwość rozdania punktów od nowa ?

A czy w trójce nie ma teraz tak, że nie wpędzisz się w "skillową ślepą ulicę" ?

Na streamach widziałem graczy starcrafta 2, LoL''a i Doty grających w diablo 3 i niektórzy łazili jak ślepi po rozległych podziemiach, albo padali (w co-opie)...

A news taki o - na normalu do i Diablo 2 kończyło się szybko- niech powiedzą kiedy skończą na najtrudniejszym poziomie i z jakim wynikiem "speedrun" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Henrar ale miało się wybór i odemnie zależało czy i jak rozwinę swoją postać (dobrze
> czy żle), a tu masz od razu jedną słuszna drogę. Jest ona narzucona przez Blizzarda i
> to właśnie mi i innym się nie odoba. kolejna gra dla niedzielnych graczy.

Tyle że i tak najczęściej wybierało się, albo tworzyło postać pod bulidy dostępne w sieci, bo w innym przypadku bohater dostawał w dupę od demonów. Na normalnym jeszcze dało się taką postacią skończyć grę, ale na koszmarze po prostu bez przerwy się zdychało."


Nie generalizuj. Ja jakoś nie wzorowałem się na buildach, robiłem tak jak sam chciałem i jakoś wytrzymywałem na piekle. Jeden z powodów dla którego tego nie kupiłem. Beznadziejne prowadzenie za rączkę. Fajnie jakby te runy dało się jakoś modyfikować jeszcze... czymkolwiek. Tymczasem tak to zrobione jest, żebyś się na własnych wyborach (jakich wyborach?) nie przejechał. Bez sensu i tyle. Zero frajdy w rozwijaniu postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:05, Artmaster88 napisał:

Nie generalizuj. Ja jakoś nie wzorowałem się na buildach, robiłem tak jak sam chciałem
i jakoś wytrzymywałem na piekle. Jeden z powodów dla którego tego nie kupiłem. Beznadziejne
prowadzenie za rączkę. Fajnie jakby te runy dało się jakoś modyfikować jeszcze... czymkolwiek.
Tymczasem tak to zrobione jest, żebyś się na własnych wyborach (jakich wyborach?) nie
przejechał. Bez sensu i tyle. Zero frajdy w rozwijaniu postaci.


Runy podobno można modyfikować bonusami w przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:08, ZubenPL napisał:

Runy podobno można modyfikować bonusami w przedmiotami.


No i to już jest coś. Może z czasem ten system zostanie urozmaicony. Synergie w DII wprowadzono w którymś tam patchu i to był całkiem dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować