Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Chędożyć już to jak krótka jest gra, tak samo jak w poprzednich częsciach to zależy od podejścia. Co mnie strasznie rozczarowało to strasznie kiepska walka końcowa

Spoiler

z jakimś shemale''em, a nie Diablo, która w dodatku wyglądała jak żywo wyjęta z WoW, całkowicie wyzuta zresztą z klimatu.

I na to czekałem dekadę? PFFF. Oby reszta gry rekompensowała miodnością tą porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:33, Niflheim napisał:

Chędożyć już to jak krótka jest gra, tak samo jak w poprzednich częsciach to zależy od
podejścia. Co mnie strasznie rozczarowało to strasznie kiepska walka końcowa

Spoiler

z jakimś
shemale''em, a nie Diablo, która w dodatku wyglądała jak żywo wyjęta z WoW, całkowicie
wyzuta zresztą z klimatu.

I na to czekałem dekadę? PFFF. Oby reszta gry rekompensowała
miodnością tą porażkę.


O czym ty mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:39, Niflheim napisał:

> O czym ty mówisz ?

O

Spoiler

końcowej walce z Diablo

.


Jeszcze nie doszyłem, a na yt nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepie gram: czy naprawdę pakowanie malutkiego pudełka z grą do wielkiego tekturowego pudła 50x50x20 cm się opłaca?? Przecież kurier policzy za coś takiego znacznie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:48, Bobo napisał:

Sklepie gram: czy naprawdę pakowanie malutkiego pudełka z grą do wielkiego tekturowego
pudła 50x50x20 cm się opłaca?? Przecież kurier policzy za coś takiego znacznie więcej!


Przesyłka jest bezpieczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz co innego: czy dożyjemy premiery WarCraft IV... mi się zdaje że nie za bardzo. A to że Diablo III wyszło to tak nie do końca że aż się doczekaliśmy. Akurat nie było u mnie aż takiego "woooow, Diablo III już wyszło". Miałem takie coś przy premierze StarCrafta II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:05, jareckiw96 napisał:

sorry ja do tej pory nie dostalem gry a jest juz godzina 16 bez mała co do firmy to UPS


Powtórka jak zamawiałem CoD:MW2- paczka do mnie przyszła koło 20-tej. Spokojnie, przyjdzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał paczkę z gram.pl i już dostał do łapy DIABLO III?
bo jak tak to ja idę się pociąć, zamówiłem na 3 kropki.pl i nie dostałem emaila że paczka została wysłana a na stronie pisze że termin wysyłki 2 dni. na gram.pl pisało że niema już a tera jak jest premiera to od razu mają i bym pewnie dostał szybciej :/, ale wkurzony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:16, Fimbulvinter napisał:

Matko kochana! Co się porobiło! Ludzie 6 lat czekacie, chyba nic wam się nie stanie jak
jutro dostaniecie?


Stanie się , startera(każdy bete tester go dostał) skończyłem 5 godzin temu a paczka jeszcze nie doszła i nie mogę kontynuować gry przez co ciągle oglądam streamy jak inni grają przez co che jeszcze bardziej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy niektórzy gracze zachowują się jak uzależnieni? Nie ma to jak hype, który robi papkę z mózgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować