Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Rozrywka na lata. Hwahwahwa. Niech przejdzie inną klasą, to takie fascynujące grać dwa razy w to samo tylko z innymi ikonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:24, SarenkaB napisał:

Rozrywka na lata. Hwahwahwa. Niech przejdzie inną klasą, to takie fascynujące grać dwa
razy w to samo tylko z innymi ikonkami.


Diablo 2 grało się latami tu będzie tak samo a po za tym nie tylko ikonka ale też inne mapy inne losowe zadania i eventy.

Dnia 15.05.2012 o 15:24, SarenkaB napisał:

Czy mi się wydaje, czy niektórzy gracze zachowują się jak uzależnieni? Nie ma to jak
hype, który robi papkę z mózgów...


Muszę grać w Diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to cholernie dziwne bo właśnie skończyłem akt pierwszy. Na liczniku dokładnie 5 godzin 10 minut. Wszystko za jednym razem bez odradzania się mobków. Trzeba być nienormalnym, żeby speedruny traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:27, ZubenPL napisał:

Diablo 2 grało się latami tu będzie tak samo a po za tym nie tylko ikonka ale też inne
mapy inne losowe zadania i eventy.

Tak tylko sobie żartuje. D3 na pewno wystarczy na długo, tego Blizzardowi nie mogę odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:24, SarenkaB napisał:

Rozrywka na lata. Hwahwahwa. Niech przejdzie inną klasą, to takie fascynujące grać dwa
razy w to samo tylko z innymi ikonkami.


Wiesz, tyle że niektórzy liczą to tak: miesiąc gry z kumplem w coopie różnymi klasami, znudzenie, 2 lata przerwy i znowu przechodzenie gry, i tak dalej.... I się tego trochę nazbiera :p

Co do drzewka umiejętności...Jakoś w WoW''ie trzeba mieć jeden konkretny build (widocznie podobnie jak w DII jak niektórzy opowiadają) inaczej możecie sobie grać samemu bo was nigdzie nie wezmą do gildii, a sami sobie rady nie damy. Jeśli chodzi o mnie to wolę rozwiązanie z Diablo III, w które póki co sobie nie pogram. (mam nadzieję na konsolowe wersje)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tak nie twierdziłem. Wręcz przeciwnie, Diablo 2 przeszedłem kilka razy własnie ze względu na replayability. Niestety, Tenebrael, ja do pracy dobrze płatnej idę dopiero w czerwcu, po maturze, więc myśle, że zrozumiesz moją sytuację ;) Nie chcę rodziców naciągać, najczęściej sam oszczędzam dość długo na gry. Dlatego 90 zł różnicy to dla mnie jednak spora różnica i myślę, że znajdzie się również kilka osób albo nawet więcej w podobnym położeniu. Tak więc "prawie za darmo" dla niektórych, ze stałą pracą i dobrymi zarobkami, "duża różnica/duża cena" dla kogoś w moim położeniu.
Rozumiem też jednak twoje argumenty i po części się z nimi zgadzam - różnica tutaj nie wychodzi więc z odmienności podejścia do gry lecz z sytuacji w jakiej obecnie obaj się znajdujemy ;) Mylę się?

Co do gier Blizzarda - zaznaczę, że się zgadzam po prostu Diablo II mi nie podeszło, jednak StarCrafty - jak najbardziej w jedynę czasem gram do dzisiaj, dwójkę - przynajmniej dwa mecze dziennie ;) Kampanię też sobie powtarzam, zwłaszcza misję z "zombie".

Co do stylu rozgrywki - to już nie była odpowiedź na twoją wypowiedź a osobista dygresja, którą po prostu chciałem się podzielić. Fakt, że nie ma to zbyt wiele na argument cenowy, jednak oboje dobrze wiemy, że ma wpływ na zakup gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do rozsylania w 3 dni to ja nie wiem skad ty takie info masz musza ci dzisiaj dostarczyc masz napisane jakbys sie troche zorientowal ze do konca dnia musisz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma błąd po dłuższym czasie gry "Error 3003". Chodzi o rozłączenie. po czym trzeba sie ponownie logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K***a, ludzie. To, ze byl 1 sluszny build to nie oznaka, ze w D3 jest super bo jest z gory ustalony, tylko ze w D2 spartolili to tworzac drzewka i zle je stworzyli a powinni w D3 lepiej stworzyc drzewka skilli

Argumenty na najwyzszym poziomie za tym, ze w D3 postac to postac build jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uproszczone czy nie Diablo 3 ma wzięcie i nie jest to dla nikogo niespodzianką (sam nie jestem fanem ani serii Diablo ani gatunku h''n''s). Jakoś po 17 zaszedłem do empiku w pasażu grunw. (Wrocław) po Alana Wake na PC. Podchodzi do [S]przedawcy [K]lient:
K: Jest Diablo 3?
S: Nie ma.
K: A było?
S: Było.
I odszedł wyraźnie niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:39, Cadeus napisał:

K***a, ludzie. To, ze byl 1 sluszny build to nie oznaka, ze w D3 jest super bo jest z
gory ustalony, tylko ze w D2 spartolili to tworzac drzewka i zle je stworzyli a powinni
w D3 lepiej stworzyc drzewka skilli

Argumenty na najwyzszym poziomie za tym, ze w D3 postac to postac build jest jeden.


Masz jakieś 30 skili i każdy ma 6run i modyfikatory w przedmiotach a bulid w d3 ma 6skili więc jest masa kombinacji , a żonglowania nie ma bo wtedy tracisz męstwo nafalemów i masz zerowe szanse na drop dobrych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, jak to serwery nie wytrzymały naporu graczy? Instalowałem grę i logowałem sie koło 2 w nocy i nie miałem żadnych problemów, wszystko autoryzowało się w ciągu kilku sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:50, Razron napisał:

LOL, jak to serwery nie wytrzymały naporu graczy? Instalowałem grę i logowałem sie koło
2 w nocy i nie miałem żadnych problemów, wszystko autoryzowało się w ciągu kilku sekund.


ale zaczęły działać w miarę od 1:30 od 0:00 do 1:00 była masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to niedługo będą wojny klonów. Powstanie jeden słuszny build i ludziska będą szukać jednego słusznego uzbrojenia.
W skrócie - nie da się nic spieprzyć. No i zaoszczędziłem 150 pln :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:07, maniekk napisał:

Hehe, to niedługo będą wojny klonów. Powstanie jeden słuszny build i ludziska będą szukać
jednego słusznego uzbrojenia.
W skrócie - nie da się nic spieprzyć. No i zaoszczędziłem 150 pln :D


To ten słuszny dostanie nerfa i tak w kółko :) A co takiego zabawnego jest w tym że można spieszyć postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie jeżeli chcecie przejść normal i odstawić diablo na półkę to lepiej w ogóle nie kupujcie, na spokojnie czyśćcie całą mapę z mobów a nie ograniczajcie się do najszybszej ścieżki do wykonania questa. Chciałbym zobaczyć tych kozaków jak czyszczą poziom inferno w te 4-5 godzin, w diablo są jeszcze inne rzeczy do roboty niż przejście normalnego poziomu trudności. Nie trzeba od razu hejtować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować