Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 18:12, ZubenPL napisał:

To ten słuszny dostanie nerfa i tak w kółko :) A co takiego zabawnego jest w tym że można
spieszyć postać.


Zobaczymy;) Spieprzyć nie spieszyć :D Ot może dlatego, że jak spotkam barbarzyńce w multi to on mimo, podobnego poziomu i wyposażenia będzie np. lepiej wymiatał bo rozłożył lepiej punkty?
Nie będzie moim klonem. A tak skoro już punkty są przydzielane odgórnie, to po co się martwić? Jedynym zmartwieniem będzie uzbrojenie, a to da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 18:20, maniekk napisał:

Zobaczymy;) Spieprzyć nie spieszyć :D Ot może dlatego, że jak spotkam barbarzyńce w multi
to on mimo, podobnego poziomu i wyposażenia będzie np. lepiej wymiatał bo rozłożył lepiej
punkty?
Nie będzie moim klonem. A tak skoro już punkty są przydzielane odgórnie, to po co się
martwić? Jedynym zmartwieniem będzie uzbrojenie, a to da się kupić.


Ja widzę, że ludzie naprawdę z uporem fanatyków ignorują wzmianki o runach. Wiesz chociaż dokładnie jak będą działać? Właśnie runy mają sprawić, że nie będzie klonów, których, chcecie tego czy nie, w D2 było dużo więcej właśnie przez "jedyne słuszne" buildy. Ja bym poczekał i dał szansę a nie hejtował "Bo już nie można skilli wybierać". W WoWie też się skille jak leci kupuje ale, kiedy ja jeszcze grałem, to bildów talentowych było od groma i ciut ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:20, maniekk napisał:

Zobaczymy;) Spieprzyć nie spieszyć :D Ot może dlatego, że jak spotkam barbarzyńce w multi
to on mimo, podobnego poziomu i wyposażenia będzie np. lepiej wymiatał bo rozłożył lepiej
punkty?
Nie będzie moim klonem. A tak skoro już punkty są przydzielane odgórnie, to po co się
martwić? Jedynym zmartwieniem będzie uzbrojenie, a to da się kupić.


Będzie korzystał z innych umiejętności i będzie miał inne afiksy w przedmiotach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:29, Geeko napisał:

/cięcie


Zważywszy, że te runy dostajemy podane na tacy zależnie od poziomu to pewnie wcale nie wpłynie na klonowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ cięcie
Tyle, że zrobienie z mojego barbarzyńcy klona tamtego barbarzyńcy w kwestii statystyk postaci zajmie chwilę, co za problem dodać umiejętnośći? A broń to na aukcji się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:16, maniekk napisał:

> /cięcie

Zważywszy, że te runy dostajemy podane na tacy zależnie od poziomu to pewnie wcale nie
wpłynie na klonowanie ;)

Widzę, że już jesteś co najmniej po trzecim poziomie trudności skoro takimi "faktami" rzucasz. Poczekaj, zobacz, wtedy komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Che 4 godziny. Stanowczo trochę podkoloryzowane. Zakładając ze od razu trafiał do każdego podziemia na mapkach i nie wchodząc w żadne ślepe korytarze nie powinno być to możliwe. Ja osobiście przez 7 godzin ubiłem Beliala. Co i tak pod koniec gry było wymuszone na spacerze bez zwiedzania.

A tak dla tych co zamówili grę i jeszcze nie ostali jej. Trzeba było nie zamawiać i jak ja kopsnąć się w wtorkowy poranek do sklepu osobiście. Zgarnąłem EK bez żadnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:42, Hartigan napisał:

A ja wciąż czekam na przesyłke bo UPS dał ciała i zniknął im kierowca z przesyłką.


Zakosił wszystkie paczki Diablo 3 dla siebie i uciekł z kraju muhaha :D

Ja Diablo 3 kupię sobie w przyszłym tygodniu, bo tak jak przewidziałem - moi kumple mają pre-ordery i czekali z energy drinkami, kawami itd. na 24:00, żeby sobie odpalić grę od razu i nolifić do rana, ale jednak im się nie udało :P Blizzard w ciągu tygodnia naprawi część najgorszych bugów, ustabilizuje serwery i będę mógł grać. A teraz powodzenia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 godzin na 1 grę i to taką? A ja naiwny myślałem, że po przeszło 4,2k+ godzinach (tak tak 4,2 tysięcy godzin w ciągu 4 lat grania) spędzonych w GW1 i planowanych 2x tyle w GW2, gry kupuje się po to by grać w nie bardzo długo. :P
Pewnie to nie pierwsze przejście Koreańczyka, ale imo minął się z powołaniem. Może niech pobiega na 100m?

EDIT: Poprawka 4,2k godzin jednak spędziłem nie 5k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jak ktoś nie interesuje się treścią, a zapierdzielaniem na łeb, na szyję, to i przejdzie grę w 4-5 godzin. Ja wolę bawić się w odkrywcę i badam każdy zakątek mapy, a na tym trochę schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:42, Hartigan napisał:

A ja wciąż czekam na przesyłke bo UPS dał ciała i zniknął im kierowca z przesyłką.


UPS po prostu dba o zdrowie klientów oraz stan ich sprzętu, zdając sobie sprawę co zrobi standardowy Kowalski nie mogąc się zalogować przez trzy godziny.

Coś mi się wydaje, że w niektórych rejonach świata może dojść do masowych samobójstw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:28, Geeko napisał:

/cięcie


To się zdecyduj ;) miałem się zapoznać z systemem run to się zapoznałem, dlatego też komentuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 21:35, maniekk napisał:

To się zdecyduj ;) miałem się zapoznać z systemem run to się zapoznałem, dlatego też
komentuje.

Pozdrawiam.


Wciąż nie rozumiem w jaki sposób mają powstawać klony. Jeżeli będzie ich odpowiednio duża ilość i będą urozmaicone i Blizzardowi uda się nie zrobić "jedynego słusznego setu runów" to nie widzę powodu dla, którego miałoby to być gorsze od drzewka z D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:49, Geeko napisał:

Wciąż nie rozumiem w jaki sposób mają powstawać klony. Jeżeli będzie ich odpowiednio
duża ilość i będą urozmaicone i Blizzardowi uda się nie zrobić "jedynego słusznego setu
runów" to nie widzę powodu dla, którego miałoby to być gorsze od drzewka z D2.


Pozwól, że zacytuję ludzi z forum Blizzarda, a konkretnie pana o nicku UGM:

" Ogólnie wszystko fajnie, tylko znikają runy jako przedmioty, a więc znika sposób na NIE GWARANTOWANE podpakowanie postaci. Wcześniej było tak, że jak znajdziesz właściwą runę 7 poziomu na Inferno - jesteś gość. Mogłeś znaleźć złego typu albo słabszej klasy, był sens grindowania Inferno. A teraz? Dostajesz wszystko co chcesz, wystarczy przejść Normal, Nightmare i Hell. W dodatku runy nie "awansują", więc postacie na 60 levelu będą identyczne nie licząc przedmiotów. Widzisz kogoś z fajnym buildem? Minuta i stajesz się jego kopią. Niczego nie musisz szukać, kupować."

I kolejny tego samego autora:

"Nic nie mam do systemu skilli, tylko do zmian w systemie run. Wcześniej były do zdobycia, była większa różnorodność, teraz są GWARANTOWANE i jednego poziomu."

W skrócie: Jeśli barbarian A spotyka Barbariana B, to oboje na poziomie maksymalnym lub zbliżonym do siebie powiedzmy A ma 15, a B ma 16 będądo siebie zbliżeni. Jeśli widzisz, ze A lepiej wymiata, to co za problem skopiować ustawienie skilli i dobrać przedmioty z AH?
Nie ma teraz potrzeby łażenia i szukania takiej np runy "zod".
Poza tym w End Gamie nie masz żadnej zachęty do rozwijania postaci poza szukaniem lepszych przedmiotów, w D2 właśnie runy z Inferno pchały ludzi do przodu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:30, Henrar napisał:

I kolejny - grałeś w ogóle w poprzednie części? Tam rozwój postaci wedle własnego gustu
był iluzją - wyborów nie było i gracze inwestowali w jeden słuszny build, bo inaczej
byli zabijani przez byle co.

Wiesz takim ludziom to nawet nie ma co takich rzeczy tłumaczyć.... bo oni tego nie pojmują... Przydałby sie jakis mega spam world mail co to wyjasnia wszystko wszystkim takim właśnie ludziom [w co ja marze xD] heheh co to narzekają właśnie a nie mają bladego pojęcia, ze to wszystko to iluzje były bo grali w Diablo tyle co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować