Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ukończone w 4-5 godzin

131 postów w tym temacie

Imo mają oni w tym wszystkim trochę racji. Skoro w dwójce tylko jeden build miał rację bytu to mogli to twórcy mogli to poprawić w trójce, a nie, zabierać możliwość tworzenia różnych buildów w ogóle. Chociaż, niewykluczone że system run może to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden build a kilka danych buildów na postać :) Jeżeli było coś skopane to było strasznie ciężko :) w późniejszych etepach gry

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:52, Braveheart napisał:

Nie jeden build a kilka danych buildów na postać :) Jeżeli było coś skopane to było strasznie
ciężko :) w późniejszych etepach gry

Pozdrawiam.

Z możliwością restartowania buildu nie było by już tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:09, maniekk napisał:

> ...

I teraz ponownie, skąd ten człowiek to wie? Bo przez "człowieka z forum Blizzarda" rozumiem zwykłego gracza. Więc przepraszam SKĄD wie, że runy będą wyglądały dokładnie w ten sposób? Z Bety? Czy naprawdę nie jest warto poczekać i przyjrzeć się systemowi bliżej zamiast głupio hejcić? Ile lat Blizzard ma udowadniać, że znają się na grywalności, żeby dostać jakiekolwiek zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:59, SarenkaB napisał:

Z możliwością restartowania buildu nie było by już tak źle.

Teraz tak jest..... ale zobacz po jakim czasie to wprowadzili. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy... Nie skończyłem jeszcze pierwszego aktu, a już mam na postaci nabite 5 godzinek grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:57, Muradin_07 napisał:

No to teraz co innego: czy dożyjemy premiery WarCraft IV... mi się zdaje że nie za bardzo.
A to że Diablo III wyszło to tak nie do końca że aż się doczekaliśmy. Akurat nie było
u mnie aż takiego "woooow, Diablo III już wyszło". Miałem takie coś przy premierze StarCrafta
II :)


Dożyjemy!! Nie ma innej możliwości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:37, Geeko napisał:

> > ...
I teraz ponownie, skąd ten człowiek to wie? Bo przez "człowieka z forum Blizzarda" rozumiem
zwykłego gracza. Więc przepraszam SKĄD wie, że runy będą wyglądały dokładnie w ten sposób?
Z Bety? Czy naprawdę nie jest warto poczekać i przyjrzeć się systemowi bliżej zamiast
głupio hejcić? Ile lat Blizzard ma udowadniać, że znają się na grywalności, żeby dostać
jakiekolwiek zaufanie?


Wie z opisu pana Jay''a Wilsona, dyrektora Gry Diablo III, który w dość obszernym artykule właśnie to opisał.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam pierwszy akt ukończyłem w 6 godzin, naturalnie jednego dnia.
Koreańczycy są mali nie muszą jeść i palić. Więc wynik mnie nie dziwi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 4:40 barbem bez zwiedzania więc tak naprawdę nie wiem jakim cudem. Chyba że kolejne akty są po 5min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować