Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Mnie osobiście wywalił ten błąd z gry jak wlazłem z ta laską(nie pamiętam imienia Lea czy jakos tak ) do podziemi katedry . Uszedlem z 50 m i koniec. Do tej pory nie moge sie zalogować a mineło ok. 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając Witch Doctorem na szczęście takiego problemu nie miałem póki co. Pozostaje liczyć, że Blizzard załata jak najszybciej D3, bo to nie jedyny bład w tej produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard bije się w piersi i zaleca, aby do odwołania nie dawać Templariuszowi ani tarczy, ani żadnego innego przedmiotu."

Boskie rozwiązania na miarę blizzarda ;). dodam że teraz nie znam osoby która może się zalogować ;) Ja tylko wyszedłem coś wrzucić na aukcje i już kontynuować gry nie mogłem (grałem Barbi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ja się nadziałem, dałem mu tarczę, mieczyk i teraz "gram" sobie w logowanie się na serwer. Jak na razie doszedłem do "Pobieranie listy postaci". A mówili że normal łatwy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo jak grałem w betę... to tego problemu nie miałem. Normalnie Templar łaził mi z tarczą i nic się nie działo. Fakt, że zaliczyłem kilka zgonów gry, jednak one były bardziej spowodowane tym, że mój komputer mógł dostawać zadyszki podczas grania. Widocznie coś panowie z Blizza "poprawili" w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:52, Wycek napisał:

no i ja się nadziałem, dałem mu tarczę, mieczyk i teraz "gram" sobie w logowanie się
na serwer. Jak na razie doszedłem do "Pobieranie listy postaci". A mówili że normal łatwy
jest:)


To chyba dodatkowy quest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pudełku pisze coś drobnym druczkiem:) o możliwości wprowadzenia opłat lub abonamentu? pytam bo brakło w sklepach pudełek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajecznie, a to nie jest zresztą jedyny błąd, którego absolutnie być nie powinno. Najlepsze jest to, że nawet chcąc pograć w single player muszę się zalogować, co do tego czasu jest niemożliwe. Gdzie się podział ten wspaniały, boski Blizzard glanc dopracowane produkty? Porażka na całej linii. Niestety w ostatnich latach mój ulubiony producent gier stracił w moich oczach bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj Demon Hunterem ok 6 godzin, przez cały czas towarzyszył mi templariusz z tarczą i nie doświadczyłem tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Łowcą, mam "przegrane" już ok 8h i... Wszystko śmiga póki co elegancko. (odpukać w niemalowane). Dodam jeszcze, że gram na razie tylko w multi z kumplem. Nie mniej jednak rozumiem, rozczarowania i dziw bierze że po tych długich latach dopieszczania, Bilzzard i tak daje nam nie do końca ukończoną produkcję. Rozumiem bugi, ale błąd nie uniemożliwiający grać? Kpina!

P.S.
Pozdrawiam graczy z nocnej premiery w Krakowie;) Żebra mnie nadal bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem podobno pojawia się tylko wtedy kiedy tarczę którą nosimy na głównym bohaterze przeniesiemy PPM do eq templariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podział ten wspaniały, boski Blizzard glanc dopracowane produkty?

^^ Tego Blizzarda już nie ma i nie będzie.

Od siebie dodam tyle - po pracy miałem czas i pogralem chwilę (czarownik, dobiłem ledwie do 3 lev.). Teraz jak mam czas (cóka śpi, żona przed TV) to z grania nici - od pół godziny nie mogę się zalogować albo "strumieniowanie danych nie powiodło się" albo przy uwierzytelnianiu błąd - "serwery zajęte". Na ekranie logowania wielki komunikat, że "mogą być opóźnienia, blablabla, bo serwery pracują pełną parą" - co mnie to do cholery obchodzi ? Skoro jakiś nierozgarnięty młot z Blizzarda wymyślił, że mam się logować żeby pograć w singla, to ma to przynajmniej dzialać.

Dawno nie widziałem takiej prowizorki - przy takim hajpie, przy takim budżecie i takiej firmie taka katastrofa nie miała prawa się zdarzyć. Nic to - zapewne usłużni recenzenci już szykują swoje 10/10 i GOTY 2012 :D Na wszelkie problemy (i fakt że Blizzard uwaga zastrzega sobie prawo wprowadzenia do gry abonamentu i opłat - stosowne info jest na pudełku) przymkną oko.

Ja jestem tak wkurzony, że mam ochotę założyć konto na metacritic i dołączyć do hejterów. I mam do tego prawo - prawie 180 zł w plecy, a grać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:11, Lordpilot napisał:

(i fakt że Blizzard uwaga zastrzega sobie prawo wprowadzenia do gry abonamentu i opłat - stosowne info jest na > pudełku) przymkną oko.


<wizja Koticka nakazującego zrobić coś takiego>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News kupę warty, bo ten błąd występuje, gdy da się tarczę templariuszowi ZANIM zostanie on naszym kompanem na stałe, o czym napisał zresztą Blizz. Zedytujcie to, bo oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram Szamanem dałem mu nową włócznię i tarczę i faktycznie mnie wywaliło ale dopiero po jakimś czasie i spowrotem się zalogowałem bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ostatnie stress testy nic nie dały :D po prostu teraz grę ma już mnóstwo osób, bo na premierze gry były tłumy, a w dodatku pewnie ci, którzy mieli dostać przesyłką też już dostali i każdy chce sobie wieczorkiem, po szkole, zajęciach na uczelni lub po pracy, usiąśc przy Diablo i zagrać i serwery nie wytrzymały. Ale tak to jest jak się trzeba logować do single playera. Nauczka na przyszłość, że przy tak głośnej premierze należy przygotować się na gigantyczną liczbę logowań do gry. Można powiedzieć, że jak na razie Blizzard padł ofiarą własnego sukcesu :D

A oceny na Metacriticu rzeczywiście na razie miażdżące - ostatnio takie widziałem przy ME3 :D ale i tak pewnie na większośc 0 nie warto nawet zwracać uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować