Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 21:25, pawbuk napisał:

A oceny na Metacriticu rzeczywiście na razie miażdżące - ostatnio takie widziałem przy
ME3 :D ale i tak pewnie na większośc 0 nie warto nawet zwracać uwagi :)


No właśnie to mnie zadziwiło totalnie: gra na którą wszyscy czekają z wypiekami na twarzy, bo to Diablo wraca na tron... a tu bum: na 621 oceny 3,7. Powiem szczerze, że po tym co pisało wiele osób na temat Maxa to spodziewałem się, że to on dostanie po krzyżu za to że łysy, że do Rio na "wakacje" się wybrał. A tutaj proszę. Teraz czekam na oceny recenzentów, bo te najbardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to jest mega wtopa, nie da się zalogować od godziny. Jak na takie doświadczenie z grami sieciowymi to dali ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:11, Lordpilot napisał:

Gdzie się podział ten wspaniały, boski Blizzard glanc dopracowane produkty?

^^ Tego Blizzarda już nie ma i nie będzie.


Tego blizzarda nigdy nie było , ale i tak niech spoczywa w pokoju :)

Dnia 15.05.2012 o 21:11, Lordpilot napisał:

<wizja Koticka nakazującego zrobić coś takiego>


Kotick jest fajny i mówię to na poważnie.

Naprawdę to nie jest żart.

Jeszcze raz przypominam to nie jest żart i nikt mi za tą wypowiedź nie płaci.

Naprawdę nikt mi nie płaci

Dnia 15.05.2012 o 21:11, Lordpilot napisał:

No właśnie to mnie zadziwiło totalnie: gra na którą wszyscy czekają z wypiekami na twarzy,
bo to Diablo wraca na tron... a tu bum: na 621 oceny 3,7. Powiem szczerze, że po tym
co pisało wiele osób na temat Maxa to spodziewałem się, że to on dostanie po krzyżu za
to że łysy, że do Rio na "wakacje" się wybrał. A tutaj proszę. Teraz czekam na oceny
recenzentów, bo te najbardziej mnie interesują.


Przecież to diablo czyli hejt i troling być musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie wywala a mam DH i zmieniałem Templariuszowi tarczę, zalogować się nie mogę jak większość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie metacritic, właśnie przez idiotyczne oceny debili (bo inaczej nie można nazwać osoby, która daje 0 i piszę "bo tak i już") dla ME3, zszedł na psy i nie ma praktycznie już żadnego znaczenia. A oceny Diablo III potwierdzają mnie w tym stwierdzeniu. Co do problemów z logowaniem. Jezu, przypomnijcie sobie jak było z edycją kolekcjonerską Wiedźmina 2. A chciałbym zauważyć, że wtedy próbowało się zalogować maksymalnie 10.000 graczy (bo tyle było EK z tego, co pamiętam). Nawet patch 50MB powstał (i pamiętna strona :P Tu próbuje się naraz zalogować kilkaset tysięcy ludzi. Chyba tylko wojskowy sprzęt mógłby temu zaradzić. Pewnie, mogli np. wprowadzić kolejkowanie, no ale cóż. Zawsze możecie wybrać region Azja i wejść bez najmniejszego problemu, ale ostrzegam, że potem tą postacią nie możecie już grać na Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwić, że ludzie którzy używają cracków, się śmieją z takich ludzi co dają zarobić zachłannym i chciwym firmom. Bo według mnie wymuszając od gracza ciągłe połączenie sie z siecią to jest nic innego jak zachłanność i nie uczciwa gra firm "mafijnych" w stosunku do graczy. Dlatego ja bojkotuję wszystkie firmy "mafijne" które stosują takie podejście, że gracz = złodziej. I tak powinni robić wszyscy gracze na świecie nie kupować gier od producentów gier gdzie w swoim koncie mają gry gdzie trzeba sie łaczyć cały czas. A potem TAkie niby najlepsze firmy jak blizzard wypuszcza gre beta wersję za gruba forsę.

A ja sobie poczakam jak gra zejdzie do 50 zł i nie bedzie takich dziwnych "zabezpieczeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:58, TobiAlex napisał:

Dla mnie metacritic, właśnie przez idiotyczne oceny debili (bo inaczej nie można nazwać
osoby, która daje 0 i piszę "bo tak i już") dla ME3, zszedł na psy i nie ma praktycznie
już żadnego znaczenia. A oceny Diablo III potwierdzają mnie w tym stwierdzeniu. Co do
problemów z logowaniem. Jezu, przypomnijcie sobie jak było z edycją kolekcjonerską Wiedźmina
2. A chciałbym zauważyć, że wtedy próbowało się zalogować maksymalnie 10.000 graczy (bo
tyle było EK z tego, co pamiętam). Nawet patch 50MB powstał (i pamiętna strona :P Tu
próbuje się naraz zalogować kilkaset tysięcy ludzi. Chyba tylko wojskowy sprzęt mógłby
temu zaradzić. Pewnie, mogli np. wprowadzić kolejkowanie, no ale cóż. Zawsze możecie
wybrać region Azja i wejść bez najmniejszego problemu, ale ostrzegam, że potem tą postacią
nie możecie już grać na Europie.


Najśmieszniejsze są opinie tych którzy dają więcej niż 8 o tych którzy tak chętnie dają 0 (little bitches, little girls, etc.) Hehe :)
Nigdy się tymi głosami nie kierowałem, ale przeczytałem sobie z ciekawości wszystkie komenty i jakieś 80% wypowiadających się, zachowuje się jak pozbawione ukochanej zabaweczki bachory.
W grę nie grałem i kupić nie zamierzam, ale współczuję trochę tym którzy chcieli sobie od północy zagrać. A tych komentów (chociaż niektórzy potwierdzają moje obawy odnośnie gry) lepiej nawet nie czytać, bo się powtarzają i są to po prostu żale i nic więcej. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:48, Phantom_Lord napisał:

A potem się dziwić, że ludzie którzy używają cracków, się śmieją z takich ludzi co dają
zarobić zachłannym i chciwym firmom. Bo według mnie wymuszając od gracza ciągłe połączenie
sie z siecią to jest nic innego jak zachłanność i nie uczciwa gra firm "mafijnych" w
stosunku do graczy.


No piraci też nie grają crack jest wciąż "soon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:51, Artmaster88 napisał:

W grę nie grałem i kupić nie zamierzam, ale współczuję trochę tym którzy chcieli sobie
od północy zagrać.


Dało się dopiero o 1:30 więc tragedii nie było.

Dnia 15.05.2012 o 22:51, Artmaster88 napisał:

Pracują nad tą gra około 7 lat i nadal są błędy ... o czym to świadczy.


YYY że nie da się zrobić gry bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:59, Cybertrash napisał:

Bo z Metacritic i ludźmi to jest tak, że "nie mogę się zalogować, więc 0". Czyli oceny
które nijak się mają do samej gry.

Mają dużo, bo ten system logowania jest integralną częścią gry. A gdy ktoś nie może uruchomić gry, na którą czekał tyle lat, bo ktoś mądry wpadł na pomysł stałego połączenia z siecią, to psuje mu jednak "nieco" zabawę, prawda? Najważniejsze jest pierwsze wrażenie a to w przypadku D3 jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:54, ZubenPL napisał:


No piraci też nie grają crack jest wciąż "soon"

Ja nic nie mówiłem o piratach. Bo legalni użytkownicy też używają witaminek, bo im jest tak wygodniej, czy toi z powodu że nie mają możliwości bycia zalogowanym 24/7 czy wcześniejszych czasach, nie chca cały czas wkładać płyty do napędu.
Ja np tak robiłem jak miałem uszkodzony napęd, a gra wołała o płyte. I jak tutaj sobie grac w oryginalną gre bez napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:07, Drazok napisał:

I tak znajdą się ludzie którzy będą wychwalać, pod niebiosa, wszystkie produkty blizzarda
:p


A i tak będą ludzie którzy będą do samego piekła hejtować każdą grę blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować