Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Gram Łowcą i daje tarcze templariuszowi i nie wywala mi taki błąd :) za to drażni mnie literówka która wkradła się do polskiego tłumaczenia gry, a dokładnie chodzi mi o "tarże" zamiast "tarcza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie sytuacja kiedy grę robi się na dobrą sprawę 8 lat, bo tyle mniej więcej trwał proces produkcji Diablo III, nakręca się HYPE na grę przez cztery lata a potem wydaje grę która jest zabugowana. Sytuacja podobna jak w przypadku Starcraft 2, które po ładnych
paru patchach po premierze dopiero nadawało się do gry. Brawo Blizzard, jesteście najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:48, Phantom_Lord napisał:

A ja sobie poczakam jak gra zejdzie do 50 zł i nie bedzie takich dziwnych "zabezpieczeń"

O to se poczekasz D2 jeszcze tyle kosztuje.

A co do D3 u mnie wszystko ładnie zero jakiś problemów. Jedynie teraz są serwy wyłączone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Ubi, o ile dobrze pamiętam, były zjeżdżane przez graczy właśnie za DRM utrudniający rozgrywkę. Jakoś nie widzę powodów by z D3 miało być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I macie tą swoją długo robioną grę, gdzie niektórzy mówili, że przez tyle lat to świetnie dopracowana będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:50, SarenkaB napisał:

Gry Ubi, o ile dobrze pamiętam, były zjeżdżane przez graczy właśnie za DRM utrudniający
rozgrywkę. Jakoś nie widzę powodów by z D3 miało być inaczej.


Jest jeden bardzo ważny powód dla którego nie będzie, Blizzard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trochę więcej wyrozumiałości... jeszcze nigdy nie wyszła gra w której nie było żadnych błędów oraz problemów;p W każdej zdarzają się większe oraz mniejsze. Nie rozumiem trochę tego "hejtu", też miałem problemy z logowaniem ale jak udało mi się wyczekać 10 lat do dwa czy trzy dni nie zrobią większej różnicy. A zapewniam was ... że z tego co udało mi się zagrać, to jest na co czekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stare baby :)
Jesli wam sie nie podoba to nie grajcie, wiem ze to stary text ale taka jest prawda. Jest masa ludzi ktorzy przez te wszystkie akcji z drm, dlc itp porezygnowali z kupna gier wielu wydawcow, sam tak zrobilem.
Tak wiem, gra zakupiona, pieniadze wydane, ale mozna poczekac te kilka/kilkanascie dni na pierwsze recenzje i patche poprawiajace gre, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje Diablo III wogóle nie chce odpalić, bo nie dostałem jeszcze paki z 3kropki.pl XD, niesprawiedliwość aż opadają ręce, ale przeżyje tak spokojnie w piątek mam egzaminy ;( i potem na kolejne tygodnie też mam więc se nie pogram, bynajmniej może do tego czasu jakieś porządne patche wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o kolejkach, że to dla firmy nauczka na przyszłość jest bez sensu, tę nauczkę studio dostało śmiem zauważyć przy okazji dodatków do WoWa więc zakrawa na idiotyzm jeżeli dalej niczego w tym temacie nie poprawili ( nawet jeżeli ekipy pracujące nad projektami inne to kierownictwo to samo ). Sam fakt że np. zabrakło pudełek w sklepach jest też moim zdaniem chwytem na większą ilośc sprzedanych kopii i dodatkowej nerwówki. Czekanie na patche - moim zdaniem za taką cenę twórca nie ma prawa wypuszczać wybrakowany produkt z bugami, to jak by sprzedawać dziurawe buty, tylko te można oddać a gry ni cholery ( dodając czas w jakim była tworzona, mozna problemy wyeliminować, w czasie 3 lat stawiane są budynki np. bloki osiedlowe 4 piętrowe ) . To zwykła bezczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moimi przewidywaniami, Blizz postanowił wydoić kasę za projekt, który przekombinował, a raczej zbytnio uprościł. Fanom serii współczuję, najnowsze wydanie Diablo po prostu jest komercyjnym chłamem nie przystającym do marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 01:14, Cebul86 napisał:

Zgodnie z moimi przewidywaniami, Blizz postanowił wydoić kasę za projekt, który przekombinował,
a raczej zbytnio uprościł. Fanom serii współczuję, najnowsze wydanie Diablo po prostu
jest komercyjnym chłamem nie przystającym do marki...

WoW... ale piękne zdanie :D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 01:14, Cebul86 napisał:

Zgodnie z moimi przewidywaniami, Blizz postanowił wydoić kasę za projekt, który przekombinował,
a raczej zbytnio uprościł. Fanom serii współczuję, najnowsze wydanie Diablo po prostu
jest komercyjnym chłamem nie przystającym do marki...


Bez kitu, niezla wypowiedz, a gral chociaz czy tylko ogladal filmiki na yt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 02:07, TigerXP napisał:

Bez kitu, niezla wypowiedz, a gral chociaz czy tylko ogladal filmiki na yt?

Pewnie oglądał na YT albo coś jeszcze innego.. hehe mnie się gra podoba i jakimś cudem na serio ten klimat trzyma :)
Nawet nie ma sensu z takimi w dyskusję wchodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:22, Gniewny1j napisał:

literówka która wkradła się do polskiego tłumaczenia gry, a dokładnie chodzi mi o "tarże"
zamiast "tarcza".

Jest to rodzaj tarczy, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem trzeci akt mając 30 poziom. Na liczniku 18h grania. Gra się cudnie, klimat poprzednich części jest, końcowi bossowie w poszczególnych aktach dają się we znaki (strach myśleć co będzie na wyższych poziomach), a nowy system talentów działa bardzo fajnie. Denerwuje bug z achievementami, ale podobno Blizzard już się tym zajmuje i nagrodzi wszystkich brakującymi osiągnięciami. Oby. Życzę wszystkim, żeby gra w końcu zaczęła im działać (w chwili obecnej trwa przerwa techniczna) i żeby mieli z niej tyle radochy ile tylko się zmieści do plecaka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dali trochę ciała. Z drugiej strony jaka gra nie zawiera błędów? Pozostaje mieć nadzieję, że poprawki będą szybko wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować