Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Jak to dobrze ze jeszcze nie kupiłem. Chyba bym się w... wydając te 2 stówki i nie grać. Jak tu nie ściągać. Dajcie znać na łamach jak sies ytuacja poprawi i czy w spredaży będzie poprawiona wersja. Wtedy dopiero kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega news. Gram Demon Hunterem. Templariuszowi wsadziłem Anielski miecz i trójkątną tarcze i nic się nie stało. Cały czas gra działa bez najmniejszego problemu. Tyle odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:22, Gniewny1j napisał:

Gram Łowcą i daje tarcze templariuszowi i nie wywala mi taki błąd :) za to drażni mnie
literówka która wkradła się do polskiego tłumaczenia gry, a dokładnie chodzi mi o "tarże"
zamiast "tarcza".


To nie jest literówka. To jest specjalnie tak przetłumaczone, z reszta w Diablo 2 też była tarża.
http://diablo.phx.pl/czytaj/elitarne-tarcze-paladyna
Chodzi o to, że po angielsku to jest Targe (to staro angielskie określenie tarczy) coś innego niż Shield (czyli dzisiejsza tarcza). Nie jest to też Puklerz (czyli po ang. Buckler) więc tłumacze postanowili zapożyczyć angielskie słowo i je spolszczyć.
http://en.wikipedia.org/wiki/Targe


@ News

Ja wczoraj miałem jedynie problemy z instalacją bo instalka ściągnięta w pre-dowloadzie wywalała "unexpected error". Musiałem ściągnąć całą instalkę od nowa i po instalacji gra hulała beż żadnych problemów (grałem od ok 21.30) Żadnych problemów z serwerami czy też błędów nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze mnie rozkładają na łopatki. Dlatego że wyglądają jak komentarze dzieci, które nigdy nie pracowały i nie widzą jak złożone są niektóre projekty. Co najgorsze im dłużej robisz dany projekt tym większa szansa, że będzie zawierał błędy. Napiszcie tytuł gry wolną od błędów w dniu premiery, nie napiszecie, bo nie ma takiej, większe lub mniejsze błędy będą zawsze tego nie da się uniknąć. W dodatku chyba niektórzy chyba mają za mało lat, bo KAŻDA gra Blizzarda zawierała błędy w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Gdzie się podział ten wspaniały, boski Blizzard glanc dopracowane produkty?

"PATCH DIABLO II 1.01 -Pierwszy Patch do Diablo 2. Wydany jeszcze przed premierą samej gry. Bez niego gra wieszała się i miała ogrom błędów."

Nowoprzyjaciele nie pamiętajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w mordę...właśnie Gram DH i wczoraj mnie wywaliło do pulpitu ale zalogowałem się o dziwo bez problemu grałem do 2 w nocy i było ok rano o 6 pograłem godzinę i tez bez problemu . Jednak na wszelki wypadek zabiorę mu tarczę i wogolę pogonie w pi...du

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam błąd. Ja kupiłem wersje pudełkową i od premiery nie mogę grać. Próbowałem zainstalować na dwóch komputerach, laptop i pc, pc świeżo po formacie. Zawsze instalka/aktualizacja plików zatrzymuje się na ~60/70%, i tak z godzinę, a później wywala błąd po godzinie że mam za mało miejsca na dysku którego mam 200GB :). Po prostu świetnie, jak czytam wiele osób ma takie problemy i nie może grać, po prostu tragedia, wydaje się prawie 200zł za oryginał i nie można grać, a piraci pewnie już graja sobie w najlepsze. Gratulacje dla blizzard, znienawidziłem ich. Probowałem też wersje cyfrową ze strony blizz, ale sytuacja taka sama. Więc mam nadzieje że chociaż nie wina płyty, pewnie też i nie moich kompów bo nie możliwe że na obu to samo. Co radzicie? Czekać, czy jakiś sposób znacie na to? Jak sprawdzałem szybkość pobierania do wyszło po kilka bitów do jednego kilobajta na sekunde podczas tej aktualizacji plików. Co przy moim łączu 10mbit, wydaje się śmieszne.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:41, Mariusz1515 napisał:

Oj tam błąd. Ja kupiłem wersje pudełkową i od premiery nie mogę grać. Próbowałem zainstalować
na dwóch komputerach, laptop i pc, pc świeżo po formacie. Zawsze instalka/aktualizacja
plików zatrzymuje się na ~60/70%, i tak z godzinę, a później wywala błąd po godzinie
że mam za mało miejsca na dysku którego mam 200GB :). Po prostu świetnie, jak czytam
wiele osób ma takie problemy i nie może grać, po prostu tragedia, wydaje się prawie 200zł
za oryginał i nie można grać, a piraci pewnie już graja sobie w najlepsze. Gratulacje
dla blizzard, znienawidziłem ich. Probowałem też wersje cyfrową ze strony blizz, ale
sytuacja taka sama. Więc mam nadzieje że chociaż nie wina płyty, pewnie też i nie moich
kompów bo nie możliwe że na obu to samo. Co radzicie? Czekać, czy jakiś sposób znacie
na to? Jak sprawdzałem szybkość pobierania do wyszło po kilka bitów do jednego kilobajta
na sekunde podczas tej aktualizacji plików. Co przy moim łączu 10mbit, wydaje się śmieszne.
Pozdrawiam.


Po pierwsze piraci nie grają bo jeszcze nie ma cracka a te co są to zwykłe fake/wirusy .
Po drugie to twoja winna bo to nie możliwe że 98%graczy zainstalowało grę bez problemu. Wyłącz anywira i sprawdź czy agent blizzarda nie jest blokowany przez coś innego a pomoc techniczna zaleca spróbować jak to nie wypal odpalić instalacje w trybie awaryjnym z obsługą siecii http://eu.battle.net/support/pl/article/jak-uruchomi%C4%87-komputer-w-trybie-awaryjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci nie grają, bo część plików gry (bodajże AI) jest na serwerach Blizzarda i gracze nie mają do nich dostępu. Cracka też nie ma, ale to i tak nie miałoby sensu, bo bez sztucznej inteligencji bardziej opłacałoby się ściągnąć film i go obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:41, Mariusz1515 napisał:

sytuacja taka sama. Więc mam nadzieje że chociaż nie wina płyty, pewnie też i nie moich
kompów bo nie możliwe że na obu to samo. Co radzicie?


Próbowałeś instalacji przy wyłączonym firewall i antywirusie? A może dostawca interenetu blokuje porty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:50, Henrar napisał:

Piraci nie grają, bo część plików gry (bodajże AI) jest na serwerach Blizzarda i gracze
nie mają do nich dostępu. Cracka też nie ma, ale to i tak nie miałoby sensu, bo bez sztucznej
inteligencji bardziej opłacałoby się ściągnąć film i go obejrzeć.


Nie ma też generatora poziomów więc nie będzie żadnej losowo generowanej lokacji , nie ma sporej części systemu questów więc ich też nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:52, RobsonAmbro napisał:

Próbowałeś instalacji przy wyłączonym firewall i antywirusie? A może dostawca interenetu
blokuje porty?


Raczej netia nigdy nic nikomu nie blokuje bo to by było bezsensu.
Teraz próbuje w tym trybie awaryjnym z obsługą sieci, ale też stoi w miejscu i pobiera w ślimaczym tempie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdyby ktoś miał chęć podarować mi guest passa do diablo 3 bardzo chętnie go przyjmę na wave85man@gmail.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować