Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Ciekawe, gram barbarzyńcą i nie mam akurat tego błędu, ale mam inny lepszy! Otóż gdy mnie wczoraj wywaliło o 18:30 to później jak się zalogowałem około godziny 23:30 to za miast mojego barbarzyńcy było... NIC. po kliknięciu w wybór postaci i wybraniu mojego barbarzyńcy... miałem nadal nic podpisane jako 0 poziom, ale jak kliknąłem na kontynuuj grę to było już wszystko ok... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard zaleca, żeby nie dawać templariuszowi tarczy". Śmiech na sali - za takie słowa każdego innego producenta gry zeżarto by żywcem. Jak widać jednak, co wolno wojewodzie...
PvP w Diablo 3 już łaskawie dodane? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:30, Daelor napisał:

"Blizzard zaleca, żeby nie dawać templariuszowi tarczy". Śmiech na sali - za takie słowa
każdego innego producenta gry zeżarto by żywcem. Jak widać jednak, co wolno wojewodzie...

PvP w Diablo 3 już łaskawie dodane? xD

Ten problem jest losowy większość daje DH templariuszowi tarcze(np: ja) i nic się nie dzieję a jakiś tam mały odsetek wywala z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowalem all programy chroniace pc, anvtyvir, firewall, systemowy firewall off, router firewall off, wylaczylem wszystkie programy w tle, usunalem pliki tego foldery battle.net. Odpalilem z prawami administratora choc i tak na takim koncie jestem. Odpalam, dochodzi do 95%, po chwili wracam do ~60-70% i tam stoi w miejscu. A nie sorry tak jakby bo to przewaznie jest tak że co 3sekundy rusza o 5% do przodu sie cofa i tak w kółko. Co robic, juz jestem totalnie zalamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:58, Mariusz1515 napisał:

Odinstalowalem all programy chroniace pc, anvtyvir, firewall, systemowy firewall off,
router firewall off, wylaczylem wszystkie programy w tle, usunalem pliki tego foldery
battle.net. Odpalilem z prawami administratora choc i tak na takim koncie jestem. Odpalam,
dochodzi do 95%, po chwili wracam do ~60-70% i tam stoi w miejscu. A nie sorry tak jakby
bo to przewaznie jest tak że co 3sekundy rusza o 5% do przodu sie cofa i tak w kółko.
Co robic, juz jestem totalnie zalamany.


napisz do supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie i "najbardziej komercyjna" firma z branży po tylu latach "rzekomego" developingu wyda zbugowany i niedopracowany produkt (się leciało w ch... a teraz zbija się kase, koszt gry jak za konsolówkę). Teraz czekajcie bo patch-e prawdopobnie pojawiać się będą co dzień, może dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:19, dweYn napisał:

Wiedziałem, że tak będzie i "najbardziej komercyjna" firma z branży po tylu latach "rzekomego"
developingu wyda zbugowany i niedopracowany produkt (się leciało w ch... a teraz zbija
się kase, koszt gry jak za konsolówkę). Teraz czekajcie bo patch-e prawdopobnie pojawiać
się będą co dzień, może dwa.


Nie rozumiem cie wszystkie gry blizzarda są w dniu premiery są podobnie zbugowane. A i o co ci chodzi z tą komercyjnością wszystkie firm są 100% komercyjne.

Dnia 16.05.2012 o 11:19, dweYn napisał:

Jak chcesz szybszą pomoc to zadzwoń.


Podobno teraz tyle osób do nich dzwoni że dzwonienie się jest praktycznie nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oczekiwania były wysokie - ludzie nie potrafią się pogodzić, że ich marzen nie da się spełnić. Z drugiej strony ja oczekiwałem po prostu tylko solidnego hack&slasha ... i też jestem zawiedziony. Wyszło jak zwykle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc: kaszana. Mam nadzieję, że kiedy doczekam się nowej dostawy Diablo III w Polsce, będzie już po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:30, Daelor napisał:

"Blizzard zaleca, żeby nie dawać templariuszowi tarczy". Śmiech na sali - za takie słowa
każdego innego producenta gry zeżarto by żywcem. Jak widać jednak, co wolno wojewodzie...



A co mieli powiedzieć? "U nas działało dobrze, to wasza wina"? To chyba jasne, że jak się krzaczy to lepiej nie dawać Templarowi tarczy a oni z problemem będą w tym czasie walczyć. Poza tym nie widzę tutaj zbyt wielu ludzi, którzy by byli mega zadowoleni z tego błędu więc nie rozumiem końcówki.

Dnia 16.05.2012 o 10:30, Daelor napisał:

PvP w Diablo 3 już łaskawie dodane? xD

Dzień po premierze? Troll Harder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawilem problem! :D
juz mi normalnie instaluje gre. w uslugach w systemie akurat u mnie windows7, wlaczylem usluge "logowanie pomocnicze" dalem na automatyczne, nastepnie uruchom i ok, odpalam instalke, nie ma juz aktualizacji tylko normalnie wybieranie instaluj i gdzie zainstalowac gre :D wreszcieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wypada się cieszyć, że jest takie natychmiastowe wsparcie dla graczy i wychodza patche nawet wiele lat po premierze... Nie bluźnijcie na Blizzard, bo na prawdę mogło być gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd błędem, ale wkurza mnie gadanie, że "Blizzard po tylu latach wydaje nadal nieukończoną grę". Nieukończona gra to KotOR 2 na przykład, ale nie Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 14:04, Demagol napisał:

Błąd błędem, ale wkurza mnie gadanie, że "Blizzard po tylu latach wydaje nadal nieukończoną
grę". Nieukończona gra to KotOR 2 na przykład, ale nie Diablo 3.

Tak, bardzo ukończona gra - khem, PvP, khem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować