Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 14:04, Demagol napisał:

Błąd błędem, ale wkurza mnie gadanie, że "Blizzard po tylu latach wydaje nadal nieukończoną
grę". Nieukończona gra to KotOR 2 na przykład, ale nie Diablo 3.


A to nieprawda? 4 lata temu mieli grywalną wersję. To co oni robili przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:09, Feallan napisał:

A to nieprawda? 4 lata temu mieli grywalną wersję. To co oni robili przez ten czas?


Grywalna = da się przejść od początku do końca. Tyle, że dochodzą kwestie bugów, balansu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 12:26, Geeko napisał:

> PvP w Diablo 3 już łaskawie dodane? xD
Dzień po premierze? Troll Harder.


W sensie, że gracze poczekają jeszcze dłużej na coś, co powinno być dostępne w dniu premiery?
Uff, dziękuję, Blizzard, i za DRM też :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:12, NeroNarmeril napisał:

Grywalna = da się przejść od początku do końca. Tyle, że dochodzą kwestie bugów, balansu
itp.


4 lata naprawiania bugów? -.- To ile lat robili samą grę? 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to elementy gry, które zostaną dodane dopiero po premierze, tak, to może (ale też nie musi) być wyznacznikiem ukończenia lub niedokończenia prac nad grą, a inna sprawa to jakiś dziwaczny, choć niemiłosiernie wkurzający bug, który przytrafić może się każdemu producentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:12, NeroNarmeril napisał:

Grywalna = da się przejść od początku do końca.


Grywalna = da się w nią grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:13, Feallan napisał:

4 lata naprawiania bugów? -.- To ile lat robili samą grę? 10?


Zdziwiony? Blizz nawet, jak gra jest gotowa w 90% może ją wywalić do stanu 0%, bo coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:18, NeroNarmeril napisał:

Zdziwiony? Blizz nawet, jak gra jest gotowa w 90% może ją wywalić do stanu 0%, bo coś
tam.


Tylko Blizzard potrafi tak marnować czas i pieniądze, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o.0 Dałem templariuszowi tarczę, ale jak na razie żyję (a raczej mój barbarzyńca). No cóż, nic więcej na razie nie dostanie, koniec promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:09, Feallan napisał:

A to nieprawda? 4 lata temu mieli grywalną wersję. To co oni robili przez ten czas?


Żadna lokacji jaką w tedy(pierwszy gameplay) pokazali nie znajduje się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 20:25, ZubenPL napisał:

Żadna lokacji jaką w tedy(pierwszy gameplay) pokazali nie znajduje się w grze.


To po co ją robili? :C Nie uwierzę, że była tak kompletnie beznadziejna, żeby ją w ogóle wywalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robili te lokacje po to, żeby pokazać gameplay, to chyba oczywiste. Do SC2 też powstało parę takich pierdółkowatych misji, a te, które znalazły się w pełnej wersji przeszły wiele zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, że są jeszcze problemy z dostępnością gry i w większości sklepów jej brakuje. Może to dobrze biorąc pod uwagę obciążenie serwerów, ale Blizz skaszanił w Polse sprawę i zapewne sprzeda przez to dziesiątki tysięcy egzemplarzy mniej. Może po prostu nie spodziewali się, że odniosą taki sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 22:18, Namaru napisał:

Należy dodać, że są jeszcze problemy z dostępnością gry i w większości sklepów jej brakuje.
Może to dobrze biorąc pod uwagę obciążenie serwerów, ale Blizz skaszanił w Polse sprawę
i zapewne sprzeda przez to dziesiątki tysięcy egzemplarzy mniej. Może po prostu nie spodziewali
się, że odniosą taki sukces ;)


A może po prostu pobili swoje najśmielsze oczekiwania wiesz wowa też w USA zabrakło :) Ja musiałem przejechać pół miasta ale w końcu mam Diablo 3 , przedostania sztuka z tesco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie sie ze blizz wydalo taka kielbase? kasy nalapal sie juz przy wowie. SC2 do dzis stoi z balansem rodem z bety, mimo sugesti graczy NIC nie poprawili w nim od roku... Gadanie ze blizz potrzebuje czasu bo dopieszcza produkty, proszee.... Starego blizzarda juz nie ma jedzie jedynie na swojej marce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 00:59, CCn napisał:

Starego blizzarda
juz nie ma jedzie jedynie na swojej marce


Racja. Ale w porownaniu do calej reszty wydawcow i tak jest jednym z niewielu ktory przynajmniej sie stara.
Tak swoja droga chcialbym wiedziec ile z tej wypowiedzi Twojej jest oparte na doswiadczeniu w grze, a nie na tym co przeczytales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 15:25, Daelor napisał:

W sensie, że gracze poczekają jeszcze dłużej na coś, co powinno być dostępne w dniu premiery?

Uff, dziękuję, Blizzard, i za DRM też :*


Jak by PvP było teraz to pewnie zaraz byś piał jakie jest złe, niedopracowane i do kitu. Kto ci będzie grał w PvP na samym początku? Czym się będą tłuc? Białymi itemami? Błagam. Będę mógł się zgodzić, że Blizzard przesadzi kiedy ludzie naprawdę będą na PvP, a tego nie będzie. Wtedy faktycznie będzie lipa. Na razie niech nad PvP jeszcze pracują, może wyjdzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:30, Feallan napisał:

> Zdziwiony? Blizz nawet, jak gra jest gotowa w 90% może ją wywalić do stanu 0%, bo
coś
> tam.

Tylko Blizzard potrafi tak marnować czas i pieniądze, fakt.

A czy to złe podejście ?? ich kasa ich czas.... ktoś stwierdzi "chłopaki daliśmy ciało tu i to i tu będzie to.. nie zauważyliśmy tego w tym tamtym bla bla" sprawdzają czy tak jest to jeśli ze chcą zaczną od nowa. Jak coś robić to porządnie.. mimo iż i tak wszystkiego nie naprawili ale większych problemów gra nie ma. No... może problemy czasem z logowaniem ale ja miałem może z 1 i po premierze musiałem się dobijać ale to oczywistość po premierze był ostry natłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 20:36, Feallan napisał:

> Żadna lokacji jaką w tedy(pierwszy gameplay) pokazali nie znajduje się w grze.

To po co ją robili? :C Nie uwierzę, że była tak kompletnie beznadziejna, żeby ją w ogóle
wywalać.

Robili ją po to aby pokazać grę... cały ten gameplay był "reżyserowany". Jednak to co się dzieje w grze akcja , dynamika i inne rzeczy są prawdziwe :) potwierdzam jako gracz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, co masz na myśli, ale nie sądź proszę swoją miarą. Blizzard wydał niekompletny produkt - to fakt. Stwierdzenie, jakoby "nikt przecież nie będzie grał w PVP" jest w pokrętny sposób prawdziwe - nikt nie zagra w pvp, bo go nie ma. Jestem jednak pewien, że dla dużej liczby osób pvp byłoby w Diablo 3 głównym zajęciem od samego początku (inna bajka, ale w GW znam ludzi, którzy grali 1500 godzin w pvp, a misji fabularnych zrobili może ze dwie). Ograniczanie, a wręcz pozbawianie możliwości graczom preferującym ten tryb gry jest po prostu krzywdzące - zważywszy, że zapłacili oni przecież pełną cenę, otrzymując niepełny produkt.
Inne firmy za takie praktyki (za DRM w szczególności) są zjadane na dzień dobry przez tłuszczę - Blizzardowi wystarczy widać jechanie na marce i dojenie fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować