Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III zawiera błąd, który potrafi całkowicie uniemożliwić rozgrywkę

129 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 17:00, Braveheart napisał:

A czy to złe podejście ?? ich kasa ich czas....


A potem ludzie marudzą, że czekają 12 lat na sequel ich gry, który w dodatku kosztuje 200 zł. :C

Dnia 17.05.2012 o 17:00, Braveheart napisał:

ktoś stwierdzi "chłopaki daliśmy ciało
tu i to i tu będzie to.. nie zauważyliśmy tego w tym tamtym bla bla"
sprawdzają czy
tak jest to jeśli ze chcą zaczną od nowa. Jak coś robić to porządnie.. mimo iż i tak
wszystkiego nie naprawili ale większych problemów gra nie ma.


Poza kasującymi się postaciami rzeczywiście nie ma. :D

Dnia 17.05.2012 o 17:00, Braveheart napisał:

No... może problemy czasem
z logowaniem ale ja miałem może z 1 i po premierze musiałem się dobijać ale to oczywistość
po premierze był ostry natłok.


Myślałem, że skoro mają tyle kasy z Wowa, to ich stać na serwery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:15, Feallan napisał:

A potem ludzie marudzą, że czekają 12 lat na sequel ich gry, który w dodatku kosztuje
200 zł. :C

Te "12 lat czekania" powinno się brać w cudzysłów. Wątpię w to aby ekipa od Diablo zaraz po premierze D2 powiedziała "Ok chłopaki to co robimy z trojką ? :>mm macie jakieś plany/pomysły ?"

Dnia 17.05.2012 o 17:15, Feallan napisał:

Poza kasującymi się postaciami rzeczywiście nie ma. :D

Mi o tym nic nie wiadomo.... pierwsze słyszę. Nic mi się jeszcze nie skasowało :)

Dnia 17.05.2012 o 17:15, Feallan napisał:

Myślałem, że skoro mają tyle kasy z Wowa, to ich stać na serwery. :)

Są jeszcze inne wydatki. Ale chłopaki się i tak postarali i znieśli szturmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:53, Braveheart napisał:

Te "12 lat czekania" powinno się brać w cudzysłów. Wątpię w to aby ekipa od Diablo zaraz
po premierze D2 powiedziała "Ok chłopaki to co robimy z trojką ? :>mm macie jakieś
plany/pomysły ?"


Pewnie właśnie tak zrobili. Zaraz potem ktoś powiedział "E tam, mam lepszy pomysł", i zaczął gadać o jakichś nowych rzeczach do Wowa.

Dnia 17.05.2012 o 17:53, Braveheart napisał:

Mi o tym nic nie wiadomo.... pierwsze słyszę. Nic mi się jeszcze nie skasowało :)


Nawet na gramie wiele osób miało ten problem, poczytaj w wątku o Diablo 3.

Dnia 17.05.2012 o 17:53, Braveheart napisał:

Są jeszcze inne wydatki.


Pizza. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:07, Daelor napisał:

Rozumiem, co masz na myśli...


Tyle, że Guild Wars był nastawiony na PvP plus można tam było stworzyć od razu postać 20 poziomową TYLKO na PvP. W Diablo MUSISZ wylvlować postać i odpowiednio w sprzęt ubrać, żeby jakiekolwiek PvP miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, to był tylko przykład na to, że dla niektórych PvP jest istotniejsze od kampanii, wiedziałem, że się do tego doczepisz. Rozumiem, że odpowiadasz tylko na to, co jest dla Ciebie wygodne.

Dnia 17.05.2012 o 18:29, Geeko napisał:

W Diablo MUSISZ wylvlować postać i odpowiednio w sprzęt ubrać, żeby jakiekolwiek PvP miało sens.

To prawda - ale na razie sensu nie ma, bo i pvp jest nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:09, Feallan napisał:

Pewnie właśnie tak zrobili. Zaraz potem ktoś powiedział "E tam, mam lepszy pomysł", i
zaczął gadać o jakichś nowych rzeczach do Wowa.

Nie wydaje mi się aby jedna ekipa zajmowała się wszyskimi grami. Są pewnie ludzie od WoW, SC, Diablo, WC

Dnia 17.05.2012 o 18:09, Feallan napisał:

Nawet na gramie wiele osób miało ten problem, poczytaj w wątku o Diablo 3.

Zaglądam tam spokojnie jak mam tylko czas ale teraz ten temat jest iście oblegany i przewalać wsyzskie posty ... to czasem się nie chce.

Dnia 17.05.2012 o 18:09, Feallan napisał:

Pizza. :<

"Mleko" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:36, Daelor napisał:

Ojej, to był tylko przykład na to, że dla niektórych PvP jest istotniejsze od kampanii,
wiedziałem, że się do tego doczepisz. Rozumiem, że odpowiadasz tylko na to, co jest dla
Ciebie wygodne.

Jeżeli dla kogoś PVP jest ważniejsze od PvE to nie powinien wyberać Diablo bo to nie jest seria na PvP nastawiona. Nigdy nie była.

Dnia 17.05.2012 o 18:36, Daelor napisał:

To prawda - ale na razie sensu nie ma, bo i pvp jest nieobecne.

Bo jest aktualnie niepotrzebne. Proste i zrozumiałe. Zgadzam się, że z aktualnymi bugami D3 Blizzard trochę failuje ale zawsze byli znani z tego, że jak im coś w budowie gry nie pasowało to poprawiali to do skutku. Tak samo jest teraz, PvP w czymś najwyraźniej nie bangla i chcą to poprawić, ale już od wielu osób narzekało "Za długo to robią, nie kupuję" albo "nawet legendarny Blizzard nie jest wart tyle czasu" itp. Co więc mieli zrobić? Znowu przesunąć premierę? Ludzie by ich zagryźli. Na samym początku, PvP byłoby znikome i nie, nie mierzę innych swoją miarą, po prostu wiem jak wygląda taka gra i jak wyglądają początkowe postacie. Wiem, że Blizzard nie dając na początku PvP tylko dorzucił węgla Trollom ale serio, bądźmy racjonalni. O ile pamiętam zapowiedzieli to jako darmowe DLC więc nie widzę sensu hejtowania ani specjalnej paniki. I nie, graczom nie należy się PvP, równie dobrze Blizzard mógł od samego początku zapowiedzieć "D3 będzie bez PvP" a później "NIESPODZIANKA! Jednak dodajemy PVP". Więc zastanów się, co jest gorsze. Proste i uczciwe "PvP będzie później, jak będzie gotowe", czy "Nie robimy PVP" i nagle TADAAAAA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować