Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutalna rzeczywistość The Last of Us na nowym trailerze

16 postów w tym temacie

Oby nie wyszła taka kaszana jak w I''m Alive. Tam spieprzono grę z 2 względów.
1. Gra jest całkowicie liniowa więc przechodzić ją 2x nie ma kompletnie sensu
2. Przypisali konkretne modele postaci do konkretnych zachowań więc od razu wiesz czego się spodziewać po NPC

I tak wszystko co budowało klimat I''m Alive trafiło :/ Oby ten tytuł okazał się lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tam starą prawdę o tym, że człowiek człowiekowi wilkiem...

... świetny tytuł się szykuje, szkoda, że tylko na PS3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że większość gier dojrzałych jest produkowanych na PS3 (Last of us, Heavy Rain i chyba byly tez inne tytuly ale juz ich nie pamietam ;] )

Na Xboxa czy pieca jest ich mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:08, Shin napisał:

Mam wrażenie, że większość gier dojrzałych jest produkowanych na PS3 (Last of us, Heavy
Rain i chyba byly tez inne tytuly ale juz ich nie pamietam ;] )

Na Xboxa czy pieca jest ich mniej.


Alan Wake miał być taką dojrzałą grą na Xboxa, ale z tego co widziałem to była to po prostu kolejna strzelanka. Tyle że w ciemniejszych/groźniejszych okolicznościach. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:24, Hartus napisał:

Dlaczego?! Dlaczego nie na PC?! :(

Bo Sony sponsoruje produkcję i wymaga, by produkcja ukazała się u nich? Bo Naughty Dog to studio Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z premedytacją omijam wszystkie trailery i materiały związane z tą grą, bo jak się, nie daj Boże, napalę to będę musiał wywalić wszystkie oszczędności na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego
3. kolejny trailer nie gameplay czyli powtórka z Dead Island czyli na trailerach bosko natomiast w dniu premiery WTF I AM LOOKING AT??!! (rage mode on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ND skopało UC3 nie uwierzę nim w nic dopóki nie zobaczę gry. Trailerki i filmiki mogą sobie w buty włozyć. Z drugiej strony jeżeli panowie Cogburn i Richmond trzymają się od tego z dala, przynajmniej wiadomo, że ich głupawych pomysłów w grze nie zobaczymy, więc może wyjdzie lepiej niż ostatnio. Mam nadzieję, że to samo dotyczy Pani Hennig, bo okaże się, że celem przygody jest jakieś zaginione miasto.

A i sam trailer z butów nie wyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować