Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #258: Czy Diablo 3 spełniło Twoje oczekiwania?

29 postów w tym temacie

Gdybym dostał grę to zagłosowałbym ale jakimś cudem nie potwierdziłem odbioru chociaż nikt mnie nie pytał o potwierdzenie ^^. Dam temu sklepowi jeszcze 1 szansę bo gra jest na prawde bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:26, Astelan napisał:

Kolorowawa WoWowata porażka :) widać, że gra dla mas.


Dla mas na 100 % !!

Dobre rzeczy zwykle bywają doceniane. Jestem fanem D1, myślę że najmroczniejszej z części i mimo wszystko nie przeszkadza mi "kolorowość" D3 (choć nawet się pod petycją na necie podpisałem - aby zrobić "trójkę" bardziej dark :)

Porażka - w żadnej mierze! Jedynie co to Blizz dał ciała z przepustowością serwerów - poprostu (mimo stress testów) nie spodziewali się AŻ TAKIEGO nawału fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 02:05, Martimat napisał:

> Kolorowawa WoWowata porażka :) widać, że gra dla mas.

Dla mas na 100 % !!

Dobre rzeczy zwykle bywają doceniane. Jestem fanem D1, myślę że najmroczniejszej z części
i mimo wszystko nie przeszkadza mi "kolorowość" D3 (choć nawet się pod petycją na necie
podpisałem - aby zrobić "trójkę" bardziej dark :)


Grafika jest na prawdę piękna :). W pełnych detalach, w 1080p daje radę. Jak dla mnie, jeśli chodzi o klimat i ogólnie- kreskę ( bo gra ma coś z kreskówkowej grafiki), to bliżej jej do D1, niż do D2. Bardzo klimatycznie.

Nie powiedziałbym, że grafika w D1 była mniej kolorowa. Była po prostu bardziej crapowata, bo to gra z przed 20
lat he he. To jakie ona miała mieć kolory, jak jest taka stara :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zamówienie anulowałem, po tylu latach wypuścili marny produkt. Ale taka jest polityka już tej firmy widocznie. Grałem w betę D3 oraz wiele innych gier i ta jest zwyczajnie mierna, na około 20-30 graczy z którymi na co dzień gram praktycznie te same komentarze, że nudna i za krótka. No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali Diablo 3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :)
A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania na komórce zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się ale 3-4 lata temu. Gra słaba, jak będzie za 49.99 to może sobie kupię dla zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:50, Mrowek-303 napisał:

Ja swoje zamówienie anulowałem, po tylu latach wypuścili marny produkt. Ale taka jest
polityka już tej firmy widocznie. Grałem w betę D3 oraz wiele innych gier i ta jest zwyczajnie
mierna, na około 20-30 graczy z którymi na co dzień gram praktycznie te same komentarze,
że nudna i za krótka. No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali Diablo
3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :)
A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania na komórce
zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się ale
3-4 lata temu. Gra słaba, jak będzie za 49.99 to może sobie kupię dla zabicia czasu

Grafika w tej grze jest świetna pod względem artystycznym a nie technicznym. Wiadomo że pod pod względem technicznym graficznie Diablo III jest do tyłu. Z drugiej strony gdyby Blizzard dał w tej grze grafike odpowiednią do teraźniejszych gier to wtedy wielu by płakało że im nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:26, Astelan napisał:

Kolorowawa WoWowata porażka :) widać, że gra dla mas.


We''ve got badass over here...

Na początku podchodziłem sceptycznie do tego. Myślałem że będzie tylko hype i nędza. Ale Blizz to Blizz. Gra jest bardzo dobra. Wcale nie jest krótka, chyba że jest się turbonerdem grającym 25 godzin dziennie. Grafika całkiem spoko. Ale gameplay bije poprzednie na łeb. Walki z bossami są genialne. Jedynie to nawalili z launchem, ale teraz śmiga bez zarzutów. Więc pan panie hejter idź w ... Warte swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:50, Mrowek-303 napisał:

Ja swoje zamówienie anulowałem, po tylu latach wypuścili marny produkt. Ale taka jest
polityka już tej firmy widocznie. Grałem w betę D3 oraz wiele innych gier i ta jest zwyczajnie
mierna, na około 20-30 graczy z którymi na co dzień gram praktycznie te same komentarze,
że nudna i za krótka. No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali Diablo
3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :)
A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania na komórce
zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się ale
3-4 lata temu. Gra słaba, jak będzie za 49.99 to może sobie kupię dla zabicia czasu


Niezła próba trollowania. Opowiedz mi jak poprzednie odsłony serii miały świetną grafikę i dzięki temu święciły tryumf przez cały okres zainteresowania ze strony graczy (po dziś dzień?). Całe szczęście żeś ten egzemplarz anulował, cieszę się, że nie dołączę do rozgrywki w której spotkam ciebie. Gra miażdży. Grafika oddaje klimat aż nadto, lokacje są ciekawie zbudowane, opowieść zalicza konkretne zwroty akcji, wiele kwestii z poprzednich części zostaje wyjaśnionych, przejście pierwszych trzech aktów, zakładając, że zwiedzamy wszystko co tylko się da, daje średni czas rozgrywki 6h/akt. Ostatni jest o połowę krótszy, podobnie jak w D2. Oprócz tego mamy świetny system rozwoju postaci, który pozwala stworzyć unikalną postać na indywidualne potrzeby, koniec z jedynym słusznym buildem, co by dało się przejść piekło. Gra jest dużo bardziej dynamiczna, umiejętności leczące mają swoje cooldowny, co zakończyło niechlubne stosowanie taktyki "wbij się w środek i naparzaj ile wlezie, łykając napoje co 2 sekundy". Na minus można zaliczyć początkowe problemy z logowaniem, debilne nazwy osiągnięć w języku polskim, ale to kwestia gustu akurat oraz rząd pomniejszych bugów, które na szczęście szybko zostały załatane. D3 w niczym nie ustępuję poprzedniczkom, co pokazują pierwsze recenzje oraz opinie graczy z którymi miałem okazję zagrać. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 00:46, Szerszenix napisał:

> Ja swoje zamówienie anulowałem, po tylu latach wypuścili marny produkt. Ale taka
jest
> polityka już tej firmy widocznie. Grałem w betę D3 oraz wiele innych gier i ta jest
zwyczajnie
> mierna, na około 20-30 graczy z którymi na co dzień gram praktycznie te same komentarze,

> że nudna i za krótka. No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali
Diablo
> 3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :)
> A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania
na komórce
> zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się
ale
> 3-4 lata temu. Gra słaba, jak będzie za 49.99 to może sobie kupię dla zabicia czasu


Niezła próba trollowania. Opowiedz mi jak poprzednie odsłony serii miały świetną grafikę
i dzięki temu święciły tryumf przez cały okres zainteresowania ze strony graczy (po dziś
dzień?). Całe szczęście żeś ten egzemplarz anulował, cieszę się, że nie dołączę do rozgrywki
w której spotkam ciebie. Gra miażdży. Grafika oddaje klimat aż nadto, lokacje są ciekawie
zbudowane, opowieść zalicza konkretne zwroty akcji, wiele kwestii z poprzednich części
zostaje wyjaśnionych, przejście pierwszych trzech aktów, zakładając, że zwiedzamy wszystko
co tylko się da, daje średni czas rozgrywki 6h/akt. Ostatni jest o połowę krótszy, podobnie
jak w D2. Oprócz tego mamy świetny system rozwoju postaci, który pozwala stworzyć unikalną
postać na indywidualne potrzeby, koniec z jedynym słusznym buildem, co by dało się przejść
piekło. Gra jest dużo bardziej dynamiczna, umiejętności leczące mają swoje cooldowny,
co zakończyło niechlubne stosowanie taktyki "wbij się w środek i naparzaj ile wlezie,
łykając napoje co 2 sekundy". Na minus można zaliczyć początkowe problemy z logowaniem,
debilne nazwy osiągnięć w języku polskim, ale to kwestia gustu akurat oraz rząd pomniejszych
bugów, które na szczęście szybko zostały załatane. D3 w niczym nie ustępuję poprzedniczkom,
co pokazują pierwsze recenzje oraz opinie graczy z którymi miałem okazję zagrać. Deal
with it.



Nie jest to próba trollowania. Grałem w D1 oraz D2 i były świetne, a o grze mówiłem pod kątem tego co obecnie mamy na rynku gier i w na tle kilku gier które są na rynku wypada słabo. Graj sobie ciesz się fabułą i całą rozgrywką. Jest to forum gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie na dany temat taka jest idea forum a nie atakowanie personalne. Jeżeli jesteś tak cofnięty w percepcji i nie ogarniasz tego to trudno.
Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:50, Mrowek-303 napisał:

Ja swoje zamówienie anulowałem, po tylu latach wypuścili marny produkt. Ale taka jest
polityka już tej firmy widocznie. Grałem w betę D3 oraz wiele innych gier i ta jest zwyczajnie
mierna, na około 20-30 graczy z którymi na co dzień gram praktycznie te same komentarze,
że nudna i za krótka. No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali Diablo
3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :)
A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania na komórce
zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się ale
3-4 lata temu. Gra słaba, jak będzie za 49.99 to może sobie kupię dla zabicia czasu


Niestety, ale zgadzam się z tym w 80%. Kupiłem tą grę, i trochę żałuję nie tyle samego zakupu, tylko tego że musiałem na nią wydać prawie 200zł, bo jeżeli miał bym mierzyć staosunek ceny do jakości to dał bym góra 90zł. Nie będę już wymieniał co mi się w tej grze podoba a co nie, ale po tylu latach czekania, takiej nagonki na tą grę i zapowiedzi, że to będzie gra wszech czasów itd. jestem rozczarowany i to bradzo, mimo tego, że gra jest całkiem dobra. Moim zdaniem Diablo II bije trzecią część na głowę. oczekiwania > gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 10:19, Mrowek-303 napisał:

Nie jest to próba trollowania. Grałem w D1 oraz D2 i były świetne, a o grze mówiłem pod
kątem tego co obecnie mamy na rynku gier i w na tle kilku gier które są na rynku wypada
słabo. Graj sobie ciesz się fabułą i całą rozgrywką. Jest to forum gdzie każdy może wyrazić
swoje zdanie na dany temat taka jest idea forum a nie atakowanie personalne. Jeżeli jesteś
tak cofnięty w percepcji i nie ogarniasz tego to trudno.
Deal with it.


Widzisz, gdybyś Ty wspomnianą sztukę percepcji opanował, to po pierwsze zauważyłbyś, że moje jedyne odniesienie do Twojej osoby znajduje się w zdaniu o braku Ciebie w sieci battle net, a po drugie, że Ty ubliżyłeś wszystkim tutaj pierwszy, mówiąc" " No ale jak by byle bubel wypuścili w opakowaniu i nazwali Diablo 3 to też byście go kupili bez względu na wszystko przecież to Diablo :) ". Przykre. Skopiowałem Twój post, podałem kontrargumenty, a Ty się rzucasz jak Hulk po pokładzie statku w Avengersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 2 grałem od premiery, D1 także przeszedłem i stwierdzam, że przy D3 bawię się o wiele lepiej niż w przypadku poprzedników.

A teraz coś dla haterów grafiki:
Zmniejszcie sobie kontrast do minimum to będziecie mieli mhrok i zuo. Mam wrażenie, że dla 90% społeczeństwa grafika gorsza od Crisisa powoduje, że tytuł jest niegrywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest genialna! co najfajniejsze.. dużo by pisać, ale eventy których nie widziałem pojawiają się na koszmarze co chwile. Ta gra mnie wciąż zaskakuje!

np na koszmarze wpadłem do tych katakumb na cmentarzu i w jednej z nich każdy zombiak i zombiaczka nosiła imie i nazwisku twórców i np się naparzało bossa - Jay wilson Game directora haha albo 3d artist zombiaka - oczywiscie jedna randomowa taka lokacja - SUPER! z klimatem i czasem z jajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:26, Astelan napisał:

Kolorowawa WoWowata porażka :) widać, że gra dla mas.


Zagraj, a potem komentuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 jest śśwwiieettnnyy.Ta grywalność, różnorodność krajobrazu, grafika naprawdę daje radę.Jak skończyłem 1 akt to musiałem zbierać kolejny raz szczenę z podłogi.Blizzard te cut-scenki robi po prostu genialnie.Polecam wszystkim bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 15:50, Mrowek-303 napisał:

praktycznie te same komentarze, że nudna i za krótka.


To zależy, jak podchodzisz do rozgrywki. Jak pisałem już kiedyś, jeśli masz zamiar jedynie przejść grę raz na normalu, to się zgadzam - masz w sumie ciągłą nawalankę i nic więcej, niespecjalnie zresztą trudną. Tyle, że jako weteran serii, powinieneś wiedzieć, że w tych grach przejście jednokrotne gry na normalu to tak na prawdę dopiero "tutorial" przed prawdziwą zabawą. Podobnie argument o długości gry - jasne, na normalu można grę skończyć w paręnaście godzin. Jednak znowu, to dopiero wstępniak przed daniem właściwym.

Dnia 17.05.2012 o 15:50, Mrowek-303 napisał:

A osoby które uważają grafikę w tej grze za świetną radzę po przejściu z grania na komórce
zacząć od innych tytułów bo ta grafika w tej grze była świetna owszem zgadzam się ale
3-4 lata temu.


Mówisz o aspektach technicznych, a mam wrażenie, że większości ludzi chwalących grafikę chodzi raczej o styl graficzny, a nie ilość polygonów na model. A styl imho powala - choć bardziej kolorowy od poprzednich części, to moim zdaniem trzyma klimat. A niektóre sceny naprawdę uderzają i tchną tym specyficznym plugastwem (jak choćby scenka z duchem Leoryka i jego żony w pierwszym akcie - kto już przeszedł, ten wie, o co idzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo lata czekania kupa forsy wydana i jesli faktycznie do 7 dni mozna oddac wszystko to chyba tak zrobie bo gre skonczylem w 3 dni i to w bolach bo caly czas servery zawalone tylko kretyn robi single na battle ale wsumie czego ja sie spodziewalem dla blizzarda liczy sie kasa nie gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować