Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic rozpocznie się już jutro

43 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 12:59, Mercuror napisał:

Kpij sobie dalej, bo ja mówiłem o Jedi Knight.

jedna seria nie uratuje opinii o całej marce więc nie gadaj kto tu kpi sobie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:02, Numenpl napisał:

> Kpij sobie dalej, bo ja mówiłem o Jedi Knight.
jedna seria nie uratuje opinii o całej marce więc nie gadaj kto tu kpi sobie dalej


Ale ta seria byla swietna, w zasadzie dalej jest, do jedi academy wracam do dzisiaj. Zreszta jest jeszcze rownie swietna Force Unleashed, dwie czesci bardzo dobrego KotOR-a. Ze swiatem gwiezdnych wojen nie jest tak zle. Oczywiscie, ostatnio mam wrazenie ze chlamu jest wiecej niz porzadnych gier, moze miedzy innymi przez SW TOR o ktorym caly czas gdzies sie pisze, ale dalej trafiaja sie bardzo dobre gry z tego universum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat na 1 dobrą grę z uniwersum SW statystycznie przypada średnio 3 crapy. Podobnie jest z wieloma innymi dobrze znanymi światami np. Marvel ostatnie 3 dobre gry z tego uniwersum to MUA1,MUA2 i Wolverine:Origins + niezliczone ilości crapowatych gier. Tak samo z DC ostatnie 2 dobre gry B:AC i B:AA. Natomiast forma marki SW jest tak osłabiona przez ostatnie dokonania Lucas Arts na przełomie chyba ostatnich 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować