Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Sniper Challenge - wrażenia z rozgrywki

12 postów w tym temacie

gram.pl

Czy bonusy dla osób składających zamówienia przedpremierowe zawsze muszą być takie same? Wraz z publikacją misji zatytułowanej Hitman: Sniper Challenge, Square Enix i IO Interactive udowadniają, że dobre pomysły wciąż zdarzają się wydawcom i producentom.

Przeczytaj cały tekst "Hitman: Sniper Challenge - wrażenia z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ufam Eidosowi, zwiastuny Deus Exa też skupiały się na akcji, a dobrze wiemy, że gra jest godnym następcą kultowej części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie złożyłem pre-order w UK na Professional Edition. Na Sniper Challenge na PC muszę jednak poczekać do sierpnia bo dopiero wtedy będzie dostępny.
Nie szkodzi :) 47 się nigdy nigdzie nie śpieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 13:54, LESZ3u napisał:

Ja tam ufam Eidosowi, zwiastuny Deus Exa też skupiały się na akcji, a dobrze wiemy, że
gra jest godnym następcą kultowej części pierwszej.


Ja mam taką nadzieję. Ale wolę pomarudzić na zapas i potem być mile zaskoczonym, niż być pełnym wiary i przeżyć zawód... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć Myszasty, że jestem trochę zaskoczony że akurat ty testowałeś SC. Zastanawiałem się kto na gramie będzie pisał recenzję H: Absolution i jedynie Knicz lub ww3pl pasował mi do tej roli. Nie wiedziałem że też jesteś fanem Agenta 47 :)

Odnośnie tego że w filmikach Mr. 47 robi rozpierduchę... Seria idzie w stronę akcji więc to dla mnie dość normalne zjawisko. Chcą nakręcić większy hype dlatego pokazują go w wersji "Rambo". Sam nie rozumiem jak można grać w tą serię i rozwalać wszystkich jak leci zamiast planowania i skradania... Zawsze starałem się robić misję na ocenę "Silent Assassin" ale jak się wkurzyłem lub wymagało robienia od nowa to olewałem. Niektóre misje były zbugowane (ciężarówka przejechała gościa i podnosili alarm, mimo że to ja go nie zabiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak w przeciwieństwie do konkurencji, ekipa odpowiedzialna za grą wpadła wreszcie na jakiś ciekawy pomysł.

Nieśmiało zauważę, że akurat Eidos nie jest pierwszą firmą, która wpada na taki pomysł. Wprawdzie nie jest to DLC, ale na ponad miesiąc przed premierą The Secret World, Funcom wypuścił minigierkę zatytułowaną The Secret War, w której możemy odblokować ciuszki, sprzęt, tytuły w pełnej wersji The Secret World, a nawet gwarantowany dostęp do wszystkich beta-weekendów tej gry (zostały jeszcze chyba 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:04, Ring5 napisał:


Nieśmiało zauważę, że akurat Eidos nie jest pierwszą firmą, która wpada na taki pomysł.
Wprawdzie nie jest to DLC, ale na ponad miesiąc przed premierą The Secret World, Funcom
wypuścił minigierkę zatytułowaną The Secret War, w której możemy odblokować ciuszki,
sprzęt, tytuły w pełnej wersji The Secret World, a nawet gwarantowany dostęp do wszystkich
beta-weekendów tej gry (zostały jeszcze chyba 3).


tak to interpretując można powiedzieć, że choćby BioWare był wcześniej ze swoją flashową gierką na Fejsie i bonusami do Dragon Age 2. To akurat nic nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Co z kodami? Jest w sumie już 20 maja, grę zamówiłem 14 maja.

Więc raczej nie dostanę tego kodu "za darmo", jak to wszędzie jest reklamowane, ale muszę je kupić za te niecałe 20zł, które zostaną odjęte 20 listopada od głównej gry. Czy jak? Bo już się pogubiłem. Za darmo, czy z fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 00:31, jin13 napisał:

No właśnie. Co z kodami? Jest w sumie już 20 maja, grę zamówiłem 14 maja.

Więc raczej nie dostanę tego kodu "za darmo", jak to wszędzie jest reklamowane, ale muszę
je kupić za te niecałe 20zł, które zostaną odjęte 20 listopada od głównej gry. Czy jak?
Bo już się pogubiłem. Za darmo, czy z fantem?

Na muve.pl dają rabat na grę wysokości ceny dodatku, więc wychodzi, że dodatek jest gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Otóż wczoraj kupiłem sobie właśnie Sniper Challenge, wszedłem na odpowiednią stronę, dostałem kod na steam, grę ściągnąłem i dupa. Pojawia się komunikat ze steama, że trwa przygotowanie do uruchomienia, mijają 2sek i mogę tak w nieskończoność. Próbowałem przeinstalować i też nic nie pomogło. Ma ktoś pomysł czemu ten badziew nie działa ? ;(
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować