Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Ellie na najnowszym zwiastunie The Last of Us wygląda na młodszą?

17 postów w tym temacie

Ech, exclusive''y... czy jest jeszcze sens ich wydawania pod koniec cyklu życia obecnej generacji konsol? Raczej nikt już nie kupi tak starej konsoli dla tylko jednej gry, chyba że cena naprawdę spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:10, maggit napisał:

Ech, exclusive''y... czy jest jeszcze sens ich wydawania pod koniec cyklu życia obecnej
generacji konsol? Raczej nikt już nie kupi tak starej konsoli dla tylko jednej gry, chyba
że cena naprawdę spadnie.


Pewnie, że kupi. Nawet PS2 się jeszcze sprzedaje, to tym bardziej PS3. Szczególnie jakby Sony obniżyło cenę konsoli.

Poza tym to jest dość dobra pora na wydanie nowego exclusiva, bo baza klientów jest duża, to i ryzyko mniejsze.


Nie do końca rozumiem dlaczego ktoś by miał kupować konsolę dla jednej gry. A to mało dobrych gier na PS3 (w tym sporo exclusivów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, skoro ps3 ma się słabo sprzedawać (choćby z powodu "starości") to czemu by nie zarobić na autorskim sofcie? :) W końcu paredziesiąt milionów potencjalnych klientów pozostało (tych posiadających już ps3), niech kupi co dziesiąty- dla ND i Sony to i tak będzie spory sukces;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie zauważyłem tej zmiany... Wygląda spoko :)
Szkoda że tylko na konsole i szkoda że exclusive. Dla tej gry i serii Uncharted bym konsolkę kupił ale może za kilka lat jak się ustatkuję, skończę studia i znajdę 2 połówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:43, Sanders-sama napisał:

Szczerze to nawet nie zauważyłem tej zmiany... Wygląda spoko :)
Szkoda że tylko na konsole i szkoda że exclusive. Dla tej gry i serii Uncharted bym konsolkę
kupił ale może za kilka lat jak się ustatkuję, skończę studia i znajdę 2 połówkę..


Nie wiedziałem, że do kupna konsoli potrzebujesz kobiety. :) Moja najchetniej spaliłaby PS3 i rzuciła z 9 piętra więc zastanów się podwójnie czy rzeczywiście chcesz tyle czekać.

Mi osobiście podoba się pierwsza wersja. Ta druga jest ewidentnie upiększona, pierwsza zwracała uwagę, zadziornością, chłopczycą i piegami co robiło z niej unikat.

Ta druga to ot po prostu śliczna mała dziewczynka. :)

Oczywiście pewnie zmienie zdanie jak gierke nabędę no ale forum i newsy mamy od polemiki wiec why not.

Komuś jeszcze oryginał bardziej przypasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy twoja i moja dziewczyny mają taki sam powód by nienawidzić naszych konsol i PCtów ;)
Mi również bardziej się podobała ta pierwsza, starsza wersja. Nie lubię małych, ładnych kaczątek wolę brzydkie, ale z niewyparzoną gębą i twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:02, mati285 napisał:

Ellie w nowym trailerze mówi "Holy S*it". Można to podpisać pod niewyparzoną gębę? :D


W sumie można...Ale dalej jest za ładna. Chociaż chodzącą sprzecznością między wyglądem a zachowaniem też bym się zainteresował ;)
Bardzo śliczna dziewczynka rzucająca "Fuck, Die already!" z shotgunem w łapie? Hmm...Nie, czekaj, to już gdzieś było. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz z innej beczki, czy mi sie tylko wydaje czy naprawde na konsolach jest wiekszy... jakby to ujac - powiew swiezosci. Nie mowie dokladnie o tej grze, ale przegladajac recenzje, zapowiedzi, ss-y z roznych gier, te z konsol wygladaja jakos bardziej nowatorsko ( nie pod wzgledem grafiki, raczej klimatu). Moze to kwestia tego ze jestem starym pctowcem i z konsolami mialem bardzo malo wspolnego, chociaz nie wydaje mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i na pewno "zmiana" nie miała nic wspólnego z faktem że oryginalnie postać Ellie wygląda jak wypisz wymaluj aktorka Ellen Page (nie żeby teraz po jej "odmłodzeniu" była wielka różnica w jej wyglądzie):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 15:49, golic napisał:

Nie wiedziałem, że do kupna konsoli potrzebujesz kobiety. :)


Nie tyle kobiety, co jakiegoś wielkiego telewizora. Co to za frajda grania na starym kwadratowym? :)
Coś mi mówi że zanim się dorobie to wyjdzie już PS 5 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować