Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - Krów nie ma, ale i tak jest zaje...kolorowo

51 postów w tym temacie

Michał Nowicki

W sieci zaczęły pojawiać się filmiki przedstawiające sekretny poziom w Diablo III. Jeśli jednak boicie się spoilerów nawet i w tej kwestii oraz nie chcecie gotowej recepty na sukces, pamiętajcie, że ostrzegałem...

Przeczytaj cały tekst "Diablo III - Krów nie ma, ale i tak jest zaje...kolorowo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie ma innej opcji jak to, że ten poziom to wielki przytyk w stronę wszystkich hejtujących "cukierkowość" nowego Diablo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym tym majdanem zasuwamy do kowala, a ten za "drobną" opłatą (50.000 na Normalu) robi nam LASKĘ (oj to dziwnie zabrzmiało)/ PASTORAŁ, a nie LAGĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka pojawiła się w Karate Kid, Joe Esposito - You''re the Best Around :)

Zgodzę się ze Zdeniem, możliwe że ten level jest takim właśnie pokazaniem jak wyglądałby "cukierkowy" Diablo. I oczywiście musiały się pojawić jednorożce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne :) Miło wiedzieć, że ludzie z Blizzarda, choć tak (niestety) pazerni mają też spory dystans do siebie i swojej produkcji. Mnie się podoba, niech tylko kumpel dostanie w końcu grę i ruszamy na ten poziom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy shinbone to kość udowa? To kość piszczelowa.
Poza tym, należało by dodać, że Gibbering Gemstone to random drop, a Black Mashroom i Leoric''s Shinbone są znajdowane bardzo rzadko. Jest to ważne, bo ktoś może tych rzeczy w ogóle nie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to że da się coś zrobić jeszcze słodszym, nie sprawia, że to co dostaliśmy przestaje być słodkie i nagle dostaje gotycki klimat. Przecież nie mówimy, ze Smurfy mają gotycki klimat, tylko dlatego, że są mniej słodkie od Teletubisiów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:30, Lordpilot napisał:

Świetne :) Miło wiedzieć, że ludzie z Blizzarda, choć tak (niestety) pazerni mają też
spory dystans do siebie i swojej produkcji. Mnie się podoba, niech tylko kumpel dostanie
w końcu grę i ruszamy na ten poziom ;-)


Tak, ja też czekam na tego kumpla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:29, Budo napisał:


To ja poprawiam- shinbone to kość piszczelowa :)


Kurna, jeszcze sprawdziłem w słowniku dla pewności, a i tak źle napisałem. Tak się kończy robienie newsów po całej nocy grania... :P

Tak, czy inaczej dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:35, Phobos_s napisał:

Od kiedy shinbone to kość udowa? To kość piszczelowa.
Poza tym, należało by dodać, że Gibbering Gemstone to random drop, a Black Mashroom i
Leoric''s Shinbone są znajdowane bardzo rzadko. Jest to ważne, bo ktoś może tych rzeczy
w ogóle nie znaleźć.


Thx, uzupełniłem newsa o Twoje uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ja też czekam na tego kumpla :P

Hehe, to musimy się przestać kłócić, bo będziemy w jednym squadzie ;-) Mój czarownik już rośnie w siłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować