Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - Krów nie ma, ale i tak jest zaje...kolorowo

51 postów w tym temacie

Świetnie, autoironia ? Raczej brak świadomości. Tym aktem udowodnili tylko, że do tej pory nie wiedzą o co tym wszystkim graczom chodzi z tą grafiką . Wpadli więc na genialny pomysł zaprezentowania jednej z marginalnych szat graficznych. To może szanowny Blizzard zaprezentuje drugą skrajną koncepcję ? Kompletny brak profesjonalizmu i w dodatku jawne szyderstwo z fanów pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 07:43, Hidden666 napisał:

Kompletny brak profesjonalizmu i w dodatku jawne szyderstwo z fanów pierwszej części.


Rozumiem, że Cow Level w drugim Diabełku też był jawnym szyderstwem? Nie przesadzajmy, naprawdę. Sam akurat należę do osób, które przed premierą wielokrotnie twierdziły, że D3 jest zbyt kolorowe (tęcza nad wodospadem? Serio?), ale akurat idea takiego ukrytego poziomu bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 07:43, Hidden666 napisał:

Tym aktem udowodnili tylko, że do tej
pory nie wiedzą o co tym wszystkim graczom chodzi z tą grafiką.


Żeby była w rozdzielczości 640x480 i miała 256 kolorów? Bo takie wrażenie odnoszę z większości postów które przewijały się przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bankowo to autoironia ;). Dobitnie pokazują, co to jest bajkowość i cukierkowość. Są ostrzy, na prawdę :).

MOCne ! :D Here, pony pony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:20, Seishirou napisał:

Chmurki są cudowne :)


prawda :) chmurki są cudne. Jednorożce !! Koniki !!.

Ale dla mnie wciąż zbyt mroczno, niestety. Za mało barw, za mało pasteli !. Blizz, a ja Was kochałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 09:03, luzac napisał:

Żeby była w rozdzielczości 640x480 i miała 256 kolorów? Bo takie wrażenie odnoszę z większości
postów które przewijały się przez lata.


W takim razie sam udowadniasz, że raczej ich nie czytałeś. Więc proszę zaciągnij wpierw języka i potem się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 08:19, Ring5 napisał:

Rozumiem, że Cow Level w drugim Diabełku też był jawnym szyderstwem? Nie przesadzajmy,
naprawdę. Sam akurat należę do osób, które przed premierą wielokrotnie twierdziły, że
D3 jest zbyt kolorowe (tęcza nad wodospadem? Serio?), ale akurat idea takiego ukrytego
poziomu bardzo mi odpowiada.


Cow-level był jawnym szyderstwem z gry jako-takiej ( dowodząc tym samym, że Blizzard potrafi śmiać się ze swoich produktów), nie z graczy. Moim zdaniem tego rodzaju odpowiedź na zarzuty związane z chociażby za dużym kontrastem kolorów tęczy jest co najmniej ciosem poniżej pasa i nie przystoi Blizzardowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 12:53, Hidden666 napisał:

W takim razie sam udowadniasz, że raczej ich nie czytałeś.
Więc proszę zaciągnij wpierw języka i potem się wypowiadaj.

A po co mam czytać ponownie dysputy w których sam uczestniczyłem?

Dnia 18.05.2012 o 12:53, Hidden666 napisał:

Cow-level był jawnym szyderstwem z gry jako-takiej

Bzdura. Cow level nie był szyderstwem, tylko odpowiedzią na legendę z części pierwszej o sekretnym krowim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2012 o 12:53, Hidden666 napisał:

Cow-level był jawnym szyderstwem z gry jako-takiej ( dowodząc tym samym, że Blizzard
potrafi śmiać się ze swoich produktów), nie z graczy. Moim zdaniem tego rodzaju odpowiedź
na zarzuty związane z chociażby za dużym kontrastem kolorów tęczy jest co najmniej ciosem
poniżej pasa i nie przystoi Blizzardowi.


Chyba nie do końca rozumiem problem tęczy :).

Tęczy po prostu ma nie być i koniec. Kropka. Na pewno w ogóle nie powinno jej być w Diablo. Dlatego, że na końcu tęczy jest leprikan ze złotem i on boi się, że ktoś go pomyli z demonem i będzie nap*** szczególnie, jak się widzi łupy i coś małego, zielonego (pewnie trol,który ich broni). Dlatego właśnie tęcza to nieporozumienie, epic fail.

A jeśli już miałaby być, to moim zdaniem powinna być Gotycka. Gotycka tęcza w 16 piekielnych odcieniach szarości. I git majonez.

Blizz, należy się k**** karny ! Pani Barbara już wsiada w samolot, a u niej zabawa zaczyna się od razu na poziomie HELL.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe... niezłe...
Ha ha jak to ktoś dobrze ujął "przytyk w stronę hejtujących osób i malkontentów", że diablo jest cukierkowe.... więc dali nam cukierkowy level.. To chyba specjalnie dla nich to zrobili bo tak tęsknią za cukierkami ci malkontenci.
To wygląda.... prawie jak Torchlight 2 xD.
Nareszcie będę mógł dokonać zemsty na tych parszywych kucykach!!!

HAHA
Pozdro all ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 12:53, Hidden666 napisał:

Cow-level był jawnym szyderstwem z gry jako-takiej ( dowodząc tym samym, że Blizzard
potrafi śmiać się ze swoich produktów), nie z graczy.


Masz rację. Bo gracze to temat śmiertelnie poważny, z którego śmiać się po prostu nie przystoi i basta. A jeśli ktoś już się śmieje, to powiniej to robić w mroczny, gotycki sposób. Sheesh...

Jak napisałem wcześniej - sam zaliczam się do osób, którym kolorki miejscami przeszkadzają (choć to nie jest dobre słowo, może raczej powinienem powiedzieć, że czasemi odnoszę wrażenie, że lepiej by było, gdyby styl graficzny był nieco inny), ale akurat poziom "Rainbow Puke" jest, jak dla mnie, idealnym easter eggiem. A tym właśnie ma być. Natomiast jeśli ktoś poczuł się tym tak niesamowicie urażony, to może osoba taka powinna się zastanowić, czy przypadkiem nie traktuje siebie (i życia w ogóle) zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokladnie sa te rzeczy nie od vendorow ? dropia z bossow czy trzeba je gdzies znalezc i podniesc ? nigdzie ich nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Z tych rozkapryszonych, hejcących na lewo i prawo i rozpłakanych dzieciaków(bo nie oszukujmy się, większość dzisiejszych hardkorowych graczy to właśnie takie dzieci) można się chyba tylko śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 17:00, Ring5 napisał:

jeśli ktoś poczuł się tym tak niesamowicie urażony, to może osoba taka powinna się zastanowić,
czy przypadkiem nie traktuje siebie (i życia w ogóle) zbyt poważnie.


Jaja jajami, ale Blizzardowi ostatnio zdarza się przesadzać z tymi wszystkimi easter eggami, humorem i niebraniem siebie na poważnie, a przynajmniej zdarzyło się to im przy SC2, przez co przy nieco głębszej analizie ta gra wygląda na autoparodię. Ale to tak przy okazji, chociaż polscy tłumacze D3 tymi wszystkimi "co ja pacze?!", "mięsnymi jeżami" i "pastorałami Nathanka" (no dobra, to ostatnie było śmieszne i stosowne), no cóż, grę splugawili. Ale to tylko moja osobista awersja do tego pierwszego "mema", bo rozplenił się i bez kontekstu stracił sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować