Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - pierwsze 15 minut

54 postów w tym temacie

Teraz tylko czekać by się dowiedzieć na jakim poziomie jest wersja PC. Dostaniemy pełnoprawną grę na PC czy kaszankę ala GTA IV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:42, dariuszp napisał:

Teraz tylko czekać by się dowiedzieć na jakim poziomie jest wersja PC. Dostaniemy pełnoprawną
grę na PC czy kaszankę ala GTA IV ?


Ja czekam na pecetową, bo każdy gameplay z konsol, który widziałem, niestety zawiewa biedą. W porównaniu do tego, co już widziałem na piecu. Różnica jest kosmiczna, przede wszystkim w fizyce i animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, choć na konsoli trochę ta gra właśnie wygląda na taką mniej dynamiczną. Trochę też denerwują te "mgiełki" podczas oglądania filmów. Ale całość jak najbardziej jest po prostu genialna i najciekawsze: oslony były użyte raz, gdzie tak naprawdę ich używać nie trzeba było zbytnio. Chyba tylko po to, żeby pokazać że można. Przypominają mi się te zarzuty, że jak jest system osłon to to nie Max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:21, rakken napisał:

Wygląda dość fajnie ale to nie jest Max. Bojkotuję tą grę i nie kupuję.


Czemu "nie Max"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj pokusa jest wielka przez to. Dlatego dobrze że pojawiło się tylko piętnaście minut, które daje tyle co nic. Pokazuje coś a''la tutorial i jak się ogólnie strzela. No i ewentualnie

Spoiler

wymiotujący Max do zlewu

. A tak to nic takiego aż tam nie było żeby od razu wielki spoiler wszystkiego co można w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:46, Myszasty napisał:

> Teraz tylko czekać by się dowiedzieć na jakim poziomie jest wersja PC. Dostaniemy
pełnoprawną
> grę na PC czy kaszankę ala GTA IV ?

Ja czekam na pecetową, bo każdy gameplay z konsol, który widziałem, niestety zawiewa
biedą. W porównaniu do tego, co już widziałem na piecu. Różnica jest kosmiczna, przede
wszystkim w fizyce i animacji.


Popieram, nowe (jedno-dwu letnie) gry na te stare konsole już odstraszają. Ja zbieram kasę na PSVita i PS4 kiedy wyjdzie. Mam nadzieję, że nie będę czekać długo. A co do pecetów, to tak dobry pecet na dziś to skarb dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skandal, nie podoba mi się taki typ bohatera jaki wykreował Rockstar w MP3.
Tacy bohaterowie bardziej pasują mi do serii GTA.

Wolałem tamtego które stworzyło Remedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o tym napisałem u siebie: pamiętajmy, że Max się zestarzał, więc jego wygląd tutaj jest jak najbardziej aktualny z tym wszystkim. W w dwójce też mogliśmy mówić: a gdzie ten uśmieszek, huh? To nie Max Payne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay na prawdę bardzo mi się podoba, ale z tymi wymaganiami i tak nie zagram więc, no chyba, że coś z tym zrobią.
PS: Teraz zaczynam nienawidzić tą grę... Oczy chcą, komp nie może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 12:42, rakken napisał:

Dla mnie skandal, nie podoba mi się taki typ bohatera jaki wykreował Rockstar w MP3.
Tacy bohaterowie bardziej pasują mi do serii GTA.

Wolałem tamtego które stworzyło Remedy.


Ale konkretnie to o co chodzi? O sam wygląd? Wygląd człowieka się zmienia z czasem, to naturalne. A że łysy? Jest ochroniarzem, taka branżowa stylówa ;) A nie całą grę jest łysy, co widać chociażby na pokazanym fragmencie.
A charakter mu się nie zmienił raczej, dalej ma jakieś przemyślenia, co też tu doskonale widać. Acz z ostateczną oceną poczekam, aż sam położe łapki na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o sumę tych wszystkich drobnych zmian, nie przemawiają do mnie pozytywnie.
No i klimat śnieżnego NY był nie do podrobienia.
Z tym starzeniem się bohatera to też lipa bo akcja 3 części rozgrywa się parę tygodni po zakończeniu 2jki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:48, rakken napisał:

Chodzi o sumę tych wszystkich drobnych zmian, nie przemawiają do mnie pozytywnie.
No i klimat śnieżnego NY był nie do podrobienia.
Z tym starzeniem się bohatera to też lipa bo akcja 3 części rozgrywa się parę tygodni
po zakończeniu 2jki.


Serio parę tygodni? Weź zarzuć jakimś linkiem. Bo mi się zdawało, że po kilku latach. Albo i dziesięciu. Tzn. tak z zapowiedzi zapamiętałem.
A co do tego, że nie przemawiają do Ciebie pozytywnie - to trudno, każdy ma swoje zdanie. Ale IMO najważniejszy jest sam charakter Maxa, fabuła i strzelaniny. Te trzy nie wyglądają przynajmniej na razie, źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować