Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - pierwsze 15 minut

54 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 13:53, Sad_Statue napisał:

Serio parę tygodni? Weź zarzuć jakimś linkiem. Bo mi się zdawało, że po
kilku latach. Albo i dziesięciu. Tzn. tak z zapowiedzi zapamiętałem.
A co do tego, że nie przemawiają do Ciebie pozytywnie - to trudno, każdy ma swoje zdanie.
Ale IMO najważniejszy jest sam charakter Maxa, fabuła i strzelaniny. Te trzy nie wyglądają
przynajmniej na razie, źle.

Jak co roku dostajemy to samo w postaci "CoD''a" to jakoś ludziom nie przeszkadza kupować gry z tej serii w milionach kopii. Jak Rockstar zrobił prewne zmiany fabularne w "Max''ie" to już słychać skowyt hejterów...

I jak tu dogodzić ludziom...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:56, Janek_Izdebski napisał:

I jak tu dogodzić ludziom...? ;)


Lepiej bym tego nie ujął. Tak to już jest z kontynuowanie legendarnych serii. Cześć fanów zawsze się zamknie w swoim świecie i nie pozwoli przyznać, że zmiany wcale nie są złe. Trudno twórcom gier znaleźć złoty środek, by wszystkim dogodzić. Ja jestem wielkim fanem Maxa, ale pogodziłem się z tym, że to nie będzie "to samo". I bardzo dobrze, taka kolej rzeczy. Byleby zostały pewne cechy charakterystyczne serii, resztę sprawdzi się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 14:01, Sad_Statue napisał:

I bardzo dobrze, taka kolej rzeczy. Byleby zostały pewne cechy charakterystyczne
serii, resztę sprawdzi się w praniu.

Całe szczęście, że głos James''a McCaffrey''a zostanie taki sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:48, rakken napisał:

Chodzi o sumę tych wszystkich drobnych zmian, nie przemawiają do mnie pozytywnie.
No i klimat śnieżnego NY był nie do podrobienia.
Z tym starzeniem się bohatera to też lipa bo akcja 3 części rozgrywa się parę tygodni
po zakończeniu 2jki.


Właśnie widać jakie masz duże pojęcie o tej grze - akcja dzieje się 8 lat po wydarzeniach z dwójki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naturalne, że muszą wprowadzić jakieś zmiany. Przecież to nie może być podróba poprzednich części. Nie po to wydajemy setki złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisał do mnie Krzysiek Ogrodnik z informacją, że nie mogę zamieszczać na forum postów, w których informuję czytelników Gramu, że np. serwis Gamezilla zamieścił moją recenzję Maksa Payne''a. Hmm... coś tu dziwnego się dzieje. W regulaminie nie znajduję takiego punktu, który zabraniałby informowania gramowiczów o tym, ze gdzieś już mogą przeczytać recenzję fajnej gry... Przecież nic nie poradzę na to, że na Gramie jeszcze jej nie ma :)

cenzura?
obawa przed spadkiem ilości odsłon?
\

dajcie spokój, ciekawi wrażeń wielu osób Czytelnicy przeczytają też reckę na Gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mastermind - cytuję regulamin:

w całym serwisie gram.pl i na wszystkich jego podstronach obowiązuje zakaz umieszczania reklam! Niedopuszczalne jest umieszczanie informacji, linków, materiałów graficznych, które mają na celu promocję podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocję towarów lub usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Widać ogromnę przywiązanie do szczegółu. Jedyna rzecz o którą się martwie to optymalizacja wersji PC. Zwłaszcza po tym jak ujawnili wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncanny valley, gdzieś tam tekstury nachodzące zauważyłem, ale narracja i akcja jest prowadzona lepiej niż w niejednym klasyku kina akcji. Max wygląda jakby był w formie.

Pierwsze Tropa the elite, Man on fire... te klimaty, jest gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:56, Janek_Izdebski napisał:

Jak co roku dostajemy to samo w postaci "CoD''a" to jakoś ludziom nie przeszkadza
kupować gry z tej serii w milionach kopii. Jak Rockstar zrobił prewne zmiany fabularne
w "Max''ie" to już słychać skowyt hejterów...


Rockstar zrobił z Maxa Payne-a typowy grę (film) akcji z lepszymi efektami i grafiką to wszytko.
Przecież wszytko to co można zobaczyć w ciągu pierwszych 15 minut już było w poprzednich częściach Maxa.
Jak na "film" akcji przystało nie może się obyć bez faceta rozsmarowanego po podłodze a przynajmniej mocno zmasakrowanego
oczywiście można nie wykładać kawy na ławę i wykazać się odrobiną inwencji
http://www.youtube.com/watch?v=C2NtRBBTJa0
z tego co się orientuję film ma status public domain
od 8:52 do 9::49

Zdecydowanie bardziej działa na wyobraźnię prawda ?.
Rockstar ma graczy za idiotów którym da się wcisnąć wszytko byle by było w ładnym opakowaniu cóż dla niektórych liczy się też treść ale tych na wszelki wypadek należy zakrzyczeć i zarzucić sloganami marketingowej gadki Rockstara.

Idźmy dalej dialogi niektóre z nich może i są finezyjne ale zaraz pada jakiś f... lub inne przekleństwo które kładzie cały efekt.

Bohater jest ochroniarzem popija leki alkoholem następnego dnia idzie do pracy rześki i sprawy wolne żarty.

Gdzie niby są te zmiany ? fabuła jak z człowieka w ogniu plus słoneczna Brazylia.

Ps. Powtórzę raz jeszcze Rockstar nie czuje Blusea jeśli chodzi o gatunek noir i patrząc na komentarze niektórych gramowiczów widzę że nie tylko Rockstar ma z tym problemy.

Mój list do CDA odnośnie Maxa cóż nie wszyscy uważają mnie za hejterea
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=20

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=20

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75205&pid=22


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:50, topyrz napisał:

prowadzona lepiej niż w niejednym klasyku kina akcji.


Cieszę się że wreszcie ktoś nazwał rzeczy po imieniu i powiedział prawdę że MP3 to li tylko gra akcji.
Rockstarowi nie starczyło widać na to odwagi lub co bardziej prawdopodobne wciąż liczy że wyciągnie pieniądze od fanów poprzednich części Maxa i gatunku noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o Ciebie, kerkas to wiem, ze nie darzysz uwielbieniem nowego "Maxa". Udowadniałeś to już na forum Gram.pl nie raz. ;) Co nie zmienia faktu, że może to być całkiem niezła gierka o ciekawej fabule i nie gorszym gameplay''u. To moje zdanie, uszanuj je proszę. :)

P.S. BTW, musimy kiedyś wrócić do dyskusji o kinie. W końcu muszę Ci wynagrodzić trud wklejania zdjęć z Twojego profilu na Filmwebie. :) Dysponujesz może jeszcze linkami do tych postów z wyżej wspomnianymi zdjęciami? Dziękuję i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego filmu
Hmm, nie wiem czy to tylko ja mam wrażenie jakby cutscenki zalatywały bardzie luzem GTA niż noir...
Gdzie komiks? Ja chcę komiks!
Nowości: system osłon, bullet cam, "interaktywne fragmenty filmowe"; nie robią na mnie wrażenia.
Błędy logiczne? Skąd Max wziął ten pistolet po wyjściu z windy?
...i ten samouczek dla debili: no tak, bo sam gracz już się nie domyśli, że podczas bullet dodge można trafić więcej niż jeden cel.
Prezentacji nie pomaga też nieudolnie prowadzony gameplay sugerujący, że:
1.grano na konsoli
lub
2. grał noob
ew
3. sama gra nie pozwala na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:03, DambialkoX napisał:

Fajnie wszystko tylko te wymagania pc..

Ile razy ludzie mają Ci powtarzać, że nie są to wymagania zalecane, ale "widełki" konfiguracji, na których pójdzie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 19:53, zadymek napisał:

Co do samego filmu
Hmm, nie wiem czy to tylko ja mam wrażenie jakby cutscenki zalatywały bardzie luzem GTA
niż noir...


Patrz moich kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować