Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard przeprasza za problemy z serwerami i błędy Diablo III, stara się wszystko naprawić

59 postów w tym temacie

Gram od dwóch dni wczoraj wczesnym wieczorem nie było żadnych problemów, dzisiaj rano też nie było problemów z serwerami, z drugiej strony uproszczeniej tej gry przeraża, a błędy i może są i też mnie to dziwi w końcu blizzarda miał dużo czasu aby gra powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 14:06, Zb4wiciel napisał:

Ktoś się orientuje kiedy znowu będzie można kupić D3? W W-wie już nigdzie nie ma...


Chodzą słuchy o czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jeżeli nie miałem problemów z logowaniem w dniu wczorajszym to lagi podczas gry zdarzały się często, a latency potrafiło skoczyć do 1300ms na serwerach europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze jestem w stanie wybaczyć problemy z logowaniem, to błędy ze zliczaniem osiągnięć albo strach przed daniem templarowi tarczy już nie bardzo :P

natomiast czy stałe połączenie z serwerami miał bronić przed piractwem - nie, imho miał bronić dom aukcyjny przed fałszywkami i multi przed oszustami. Bo te dwie rzeczy pracując razem zapewnią podejrzewam niezły zysk actiblizowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, wspaniałe lagi w single...
Mnie i tak najbardziej rozczarował rozwój postaci, a tak dokładnie to jego całkowity brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam jakichkolwiek problemów z grą... bo jej nie mam XD w całym trójmiescie brak egzemplarza:), dodam tylko że identycznie było z diablo 2. Ale przynajmniej sesja dzęki temu uratowana;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak będzie z resztą recenzji od serwisów. Pięć receznji i 87 to chyba mało jak na powrót Diablo, a recenzje graczy mówią same za siebie. Można powiedzieć, że Diablo III jest grą dobrą i tak dalej... tylko jak przemówisz tym, którzy grali w obydwie części wcześniejsze i nie mogą edytować statów? Nie przemówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo oni wszyscy kochali robić buildy które można było o kant tyłka potłuc, ale tego tez im nie wmówisz, że w D2 na ten przykład był jeden słuszny build dla danej klasy a reszta to była porażka....kids these days...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów z logowaniem nie miałem(raz musiałem czekać 30sec o zgrozo!). Może dlatego że nie uczestniczyłem w wyścigu szczurów zaraz po starcie. Jednak czasami lag spike sie trafia. Brak możliwości rozdzielania samemu cech też mnie nie boli. W D2 ten system i tak nie działał(każdy kto miał pojęcie o grze i tak ładował wszystko w vitality, a reszte statystyk tylko tyle ile do przedmiotów potrzebne). Blizzard ma też u mnie plusa za realizacje drzewek umiejętności(a raczej ich brak) spamowanie 1-3 skillów w diablo 2 było nudne na dłuższą mete. Jednak naprawdę boli mnie że blizzard nie zaoferował niczego innego w zamian do konfiguracji swojej postaci. Same uproszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nie pieprzą tylko stawiają kolejne serwery.

Na ich konta spływają teraz miliardy dolarów ( z samej Polski w dniu premiery zarobili chyba z 4 mln euro- wszystkie pudełka poszły!) wiec stać ich! Stawiać serwery!

Pierwszy dzień to była tragedia. Jedynie na azjatyckim serwerze udało mi się wejść (bo wtedy w azji było nad ranem). Na europejskim dopiero późno w nocy (i tylko do 4 nad ranem).

Blizzard! Macie teraz desant ciężarówek z pieniędźmi więc NIE ŻAŁUJCIE KASY i dawajcie dodatkowe serwery.
Graczy będzie przybywać, bo sądzę, że pierwsza partia pudełek i miliony sztuk z dystrybucji cyfrowej to dopiero pierwsza fala.

Powtórzę jeszcze raz, STAWIAĆ SERWERY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, to żeby biedny gracz nie zrobił sobie zbyt słabego buildu, odbierzmy mu całkowicie możliwość decydowania o czymkolwiek.
Porażająca logika.
Może jeszcze postać powinna chodzić na autopilocie i sama zakładać najlepszy ekwipunek, bo czasem jeszcze gracz ubierze złe buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt był zawsze ten sam - wszyscy budowali się pod jeden schemat.
Żadne pieprzenie nie zmieni faktu, że jedyne co tak naprawdę w D3 zrobiono, to oszczędzenie ludziom czasu na szukanie owego buildu w googlach.
W Titan Queście było to samo - dla każdej klasy jeden góra dwa słuszne buildy i jakoś nikt na to nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden to zdecydowana przesada. Jeden najlepszy - no to już prędzej. Nie zdziwcie się jednak jak za miesiąc, dwa do D3 zaczną powstawać buildy i to działające na takiej samej zasadzie i wszystko wróci do korzeni.

@Kopiec

To jest ta słynna konsolowa casualowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja tam z buildów nie korzystałem i po swojemu robiłem mieszanki, że wyszedł mi z Necro taki pół Barb/pół Necro. Więc dla mnie trochę to boli, że grając Wizardem nie będę mógł zrobić podobnej mieszanki. Co nie oznacza, że oceniam grę Blizza jako złom, tylko dziwi mnie że ma tak niskie oceny, a tak głośno o tej grze było i tak wszyscy na nią czekali. Chyba czas czekania na daną grę daje coraz więcej minusów do niej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować