Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III, czyli siedź u siebie

34 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Jako, że sytuacja z logowaniem do sieci Battle.net i Diablo III nieco się uspokoiła, chcę Wam przekazać jeszcze jedno, krótkie, acz ważne ostrzeżenie: nie dajcie się skusić amerykańskim, czy azjatyckim serwerom. Szczególnie, jeśli większość kumpli macie w Europie.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III, czyli siedź u siebie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:34, L33T napisał:

E... panie... ale to już tak było w D 2/SC 1 więc o co chodzi ?


Ludzie wciąż o tym nie wiedzą i potem płaczą. Lepiej o tym napisać, prawda? A że troszkę złośliwie... Po wtorkowej nocy i połowie dnia z feerią błędów i tak jestem grzeczny i milutki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:42, Myszasty napisał:

Ludzie wciąż o tym nie wiedzą i potem płaczą. Lepiej o tym napisać, prawda? A że troszkę
złośliwie... Po wtorkowej nocy i połowie dnia z feerią błędów i tak jestem grzeczny i
milutki. :)

Może i jest w tym trochę racji ale bez urazy .... tylko idioci i niekumaci ludzie nie wiedzą o takich rzeczach.

"ponieważ nie pogracie sobie razem ze znajomymi, którzy mają swoje postacie na serwerze z innego regionu."

To jest przecież oczywistą oczywistością. No bo niby jak postaci z serwerów EU NAGLE miały by się znaleźć na sewerach chociażby Azjatyckich ?... Przecież w tym mega wiedzy nie potrzeba
[Jakiś głos z oddali mówi] "Użyły by teleportu Wizarda" XD Yeaaa right ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, też wydawało mi się, że raczej nikt z tym problemów mieć nie będzie. Sam na fejsie, gdzie spamowałem screenami z coraz to nowymi błędami, odpierałem sugestie, żeby zacząć w innym regionie. Ale, jak się okazuje, mimo, iż wszyscy wiedzą, to od wczoraj na kilka takich przypadków trafiłem i to wśród ludzi niby obcykanych oraz świadomych. Więc lepiej, na wszelki wypadek, napisać to w jednym newsie, niż potem po raz setny odpowiadać na to samo pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty. Jak bykiem jest to napisane na stronie blizza o Diablo 3. Że jak chcesz pograć z kimś z innego serwera to trzeba przełączyć się. I postacie nie przechodzą między serwerami. Aczkolwiek zostają na tych serwerach i nie są kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:56, Myszasty napisał:

Wiesz, też wydawało mi się, że raczej nikt z tym problemów mieć nie będzie.


Podejrzewam, że tylko kwestią czasu jest, by Blizzard ogłosił, iż wprowadzają nową usługę: płatne przeniesienie postaci między serwerami. Naprawdę dziwię się, że o tym nie pomyśleli. W WoWie można, a tu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 19:11, hans_olo napisał:

Świetnie, a co ja mam zrobić, jak wyjadę na projekt do Meksyku, a następnie do Indii?


Pomyśl, co jest ważniejsze - Diablo 3, czy jakiś marny projekt ? Man... :D

To sobie na singlu pograsz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:34, L33T napisał:

E... panie... ale to już tak było w D 2/SC 1 więc o co chodzi ?


A wiesz jaki mały odsetek graczy to ludzie, którzy grali w D2 lub SC? Nawet gdyby KAŻDY grał w D2 to nie koniecznie musiałby by o tym wiedzieć ani tym bardziej zakładać, że jeśli było w D2 10 lat temu, to że w D3 też tak będzie...

Ja tak robiłem w becie (przełączałem sobie między regionami, żeby tylko wbić :P), ale dobrze, że ostrzegacie, bo znam parę osób, które by wpadły na taki genialny pomysł, żeby zmienić region, aby tylko wbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy będzi wznowiony nakład? U mnie w mieście już wczoraj o północy nie było... W głównym sklepie dali tylkio 40 sztuk XD Mógłbym ściągnąć wersję cyfrową, ale zawsze wolę mieć pudełko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 19:38, Dzudas napisał:

Kiedy będzie nowy nakład D3? (nawet za te 200) Czy u was taki kryzys jak w reszcie Polski?
:(


http://www.keye.pl/games/product/id/4007/Diablo-Diablo-3---KLUCZ => 229 złociszy. Nie ukrywam, że to już jest jawne przegięcie. Pre-order był po 164, ale jak okazało się, że jest za mało egzemplarzy, cena poszła w górę. 2 dni temu (o ile się nie mylę), w tym samym sklepie, były po 199... Naprawdę cieszę się, że zamówiłem pre-order z ceną gwarantowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać jadowity komentarz na temat podziału serwerów na regiony świata, gdy blizzard robi to od 94. Gratuluje, nie trzeba było chociaż zachowywać się jak rozjuszone dziecko i choć przez sekundę pomyśleć o tym że to dla naszego dobra

Nawet nie będę wymieniał plusów tego rozwiązania stosowanego chociażby w LoL''u, bo każdy myślący użytkownik umie dojść do tego sam. Albo chociaż zrozumieć przez te X lat grania w gry. You made my day sir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:25, FranTheMan napisał:

Pisać jadowity komentarz na temat podziału serwerów na regiony świata


Jadowity? 0o

Tak, Blizzard robi to od dawna. Autor o tym zapewne wie, zresztą w samym newsie napisał, że Blizzard o tym poinformował. Idea wpisu jest taka, że może uda się ostrzec jakiegoś mało rozgarniętego gracza. Czy jest on potrzebny? Jeśli rzeczywiście ktoś dzięki niemu nie założy postaci na serwerze w Azji myśląc, że to bez różnicy to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować