Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III, czyli siedź u siebie

34 postów w tym temacie

Myszasty miałem o Tobie dobre zdanie i wielki szacunek a po przeczytaniu tego newsa... poczułem się jakbym rozmawiał z jakimś dwunastolatkiem. W każdej grze związanej z serwerami jest podział na serwery EU / USA / AZJA (większość gier ma nawet oddzielne klienty) i nie da się grać jedną postacią na różnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 22:22, TobiAlex napisał:

Myszasty miałem o Tobie dobre zdanie i wielki szacunek a po przeczytaniu tego newsa...
poczułem się jakbym rozmawiał z jakimś dwunastolatkiem.


Kompletnie nie rozumiem, dlaczego się czepiasz. Myszasty działał w dobrej wierze poinformowania tych, którzy nie wiedzą/mają wątpliwości. To źle, że chciał ich uświadomić? Napisałeś taki komentarz, jakby on co najmniej obraził Ciebie i Twoją rodzinę do trzech pokoleń wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Chłopaki, skąd się u was takie "przemądrzalstwo" powłączało. Jeden wie , jeden nie, nawet widać w komentarzach , że pare osób sobie to uzmysłowiło, więc artykuł jak najbarziej potrzebny. Ja stary wyjadacz singleplayerów, jeżeli kupiłbym Diablo 3 pewnie nie pomyślałbym o tym. A zresztą i tak nie mam żadnych przyjaciół w sieci do grania więc dla mnie nie problem, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesynw błędy jakie doświadczyłem to to że nie wszystkie achievmenty się odblokowują, gram 2 akt, a mam zablokowany achiev za zabicie ostatniego bossa z 1 aktu. Ale patrząc po forum D3 to Blizzard już nad tym pracuje.

Zacząłem grać po premierze i o dziwo nie ma problemów z połączeniem. O wiele lepiej to działa niż w przypadku SC2, który też miałem od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 04:46, tosz napisał:

jak sprawdzić pod który serwer jestem podpięty ?

W Opcje --> Konto :)
Tam znajdziesz ustawienie języka oraz serwera... nie wiem czy jest to aż tak trudne aby pytać się o takie bzdury na forum =-.-=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze Guild Wars można było spokojnie przechodzić między serwerami, więc jeśli w D3 nie można to nie każdy musi to wiedzieć. Polacy(nie wszyscy) to zawsze takie przemądrzałe jakby pozjadali wszystkie rozumy, a jak jest to wszyscy widzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:48, kotlecik5 napisał:

A wiesz jaki mały odsetek graczy to ludzie, którzy grali w D2 lub SC?

LoL w00t ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne trochę, bo przecież Blizzard zapewniał ( z tego, co pamiętam), że można grać z postaciami z innych regionów, ale wszystkie zdobyte rzeczy pozostają w danym regionie. Teraz okazuje się, że nie można grać z postaciami z innych regionów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 07:45, sharkien napisał:

W grze Guild Wars można było spokojnie przechodzić między serwerami, więc jeśli w D3
nie można to nie każdy musi to wiedzieć. Polacy(nie wszyscy) to zawsze takie przemądrzałe
jakby pozjadali wszystkie rozumy, a jak jest to wszyscy widzą....

Można przechodzić między serwerami tylko na razie nie można przenieś postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce większość nieuświadomionych ludzi gra na serwerach amerykańskich, bo (nie wiedzieć czemu) gra automatycznie ustawia ten serwer jako domyślny. A wydawałoby się, że to nic trudnego dodać podczas instalacji zapytanie na jakim serwerze chcemy grać na starcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że będziemy mogli grać w jednym regionie, wiedziałem już od pewnego czasu. Dlatego też wszystkich moich znajomych z Star Wars (miałem mieszaną gildię) którzy chcieli grać ze mną lub ja z nimi, poprosiłem o przeniesienie na serwery Europejskie. To nie była tylko moja decyzja. Podjęliśmy ją wspólnie, i uznaliśmy że tak będzie najlepiej. Mimo wszystko, nie wiem po czyjej stronie leży problem, błędu w programowaniu który uniemożliwia wspólna grę, razem z kilku serwerów, czy po prostu Blizzard miał taki kaprys i chciał zrobić nam na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 22:22, TobiAlex napisał:

Myszasty miałem o Tobie dobre zdanie i wielki szacunek a po przeczytaniu tego newsa...
poczułem się jakbym rozmawiał z jakimś dwunastolatkiem. W każdej grze związanej z serwerami
jest podział na serwery EU / USA / AZJA (większość gier ma nawet oddzielne klienty) i
nie da się grać jedną postacią na różnych serwerach.


Może przesadziłem nieco z ironią w treści, ok. Ale newsa pisałem w dobrej wierze, bo z własnego doświadczenia wiem, że ludzie z tym problem mają. Gdybym nie był kilkukrotnie pytany o to przez własnych znajomych, pewnie nawet nie pomyślałbym, że ktoś może mieć z tym jakiś kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować