Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszy weekendowa beta Torchlight II

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pomimo iż na ustach wszystkich fanów gatunku hack'n'slash jest Diablo III, wielkimi krokami zbliża się także premiera Torchlight II od Runic Games. Gra doczeka się kolejnej bety, do której można zapisywać się na oficjalnej stronie producenta.

Przeczytaj cały tekst "Dziś ruszy weekendowa beta Torchlight II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 09:46, Finger00 napisał:

Ten "krótki formularz" to po prostu rejestracja? Ponieważ nie mogę nic innego tam znaleźć
po założeniu konta


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, którzy z diablomaniaków aktualnie grających w D3 oderwie się od gry i zacznie wypełniać formularz? ;)

Torchlight II w ogóle mnie nie interesował nigdy (po nudnym demku Torchlight I dałem sobie spokój z tą grą), a teraz, jak jestem szczęśliwym posiadaczem D3, to na inne gry chyba przez pół roku nie spojrzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No założyłem, zobaczymy czy się poszczęści. I też jestem ciekawy ile osób odejdzie na chwilkę od Diablo III jeżeli już ten klucz dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam coraz bardziej lubić modę na darmowe weekendy z betami/pełnymi wersjami. D3 jeszcze trochę musi poczekać, ale może uda się sprawdzić Torcha II w akcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawalili sprawę. Gdyby to było miesiąc temu to może i byłbym zainteresowany, ale teraz, kiedy Diablo III już wyszło? Nope."

Aaa MAM! Mam klucz, a jako że D3 jest nieosiągalne w naszym kraju w formie pudełkowej to zadowolę sie Torchlightem, który dla mnie jakościowo stoi na równi z D3 : )

Poza tym w poniedziałek kupię D3 w szwecji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram.
IMO i D3 i Torchlight II to tylko zwykłe H''n''S''y, które choć głupie, dają przez pewien czas całkiem sporo zabawy.
Jeśli chodzi o tę przyjemność ( w sumie nic innego tam nie ma ) to oba tytuł stoją na równi. Dlaczego więc wybieram "cukierkowe" torchlight a nie diablo ? W tym drugim klimat i grafika też nie powalają, a gra kosztuje 200zł. Śmiech na sali. Gra Blizza na którą czekano 12 lat jest na takim samym poziomie co pól indyk, pół budżetówka robiona 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight2 zapowiada się pozytywnie. W becie dużo nie ma tak naprawdę ale da się przyjemnie pograć. Zwłaszcz iż w przeciwieństwie do jedynki ma multi (max 6 osób). Klimat pewnie będzie w pełnej wersji, zwłaszcza iż wówczas będzie można zapoznać się w pełni z fabułą (a takowa się pojawia w tej części i ponoć ma wypaść całkiem znośnie, nawet jakiegoś pisarza do tego zatrudnili ;]). Jedyne czego tak naprawdę brakuje to solidny craft (tu D3 m przewagę). Obie gry graficznie są cukierkowe i kreskówkowe z tym iż z wydaniem T2 od razu pojawi się nowy edytor więc na mody można znów liczyć (ciekawe jak będzie w multi z nimi). Np do pierwszej części był przyjemny mod "wygaszający" grafikę. Stawała się przyjemniejsze, mniej cukierkowa i bardziej klimatyczna. Podejrzewam iż szybko będzie coś podobnego do T2 i gra będzie przyjemniejsza.
Na T2 czekamy z małżonką od 2 lat właśnie (najpierw premiera miała być w 2010 a poźniej w wakacje 2011).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować