Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Diablo 3 - otwieramy przed kamerą, pierwsze 15 minut z polskiej wersji Diablo III

19 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

EK zdobyli nieliczni, czy nagroda za ich wysiłek była godna? Po szczegółowym zbadaniu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III możemy jednoznacznie odpowiedzieć – zdecydowanie tak!

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Diablo 3 - otwieramy przed kamerą, pierwsze 15 minut z polskiej wersji Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:22, Kadaj napisał:

Z polską wersją gry na filmiku wytrzymałem trochę ponad 3 minuty, nigdy więcej. : /


Wytrzymałem dłużej, całą grę na poziomie normal przeszedłem w wersji PL. Generalnie odnosze wrażenie, że w Polsce nie ma castingów na aktorów, którzy podkładają głos pod postacie tylko coś bardziej na zasadzie "Pawełku w Wiedźminie jesteś Zoltanem to tutaj będziesz strażnikiem. A ty Jarku kupcem zamiast pijakiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcjonerka tylko nie wiem po co dawali do niej kody na WOWa... Kto chciał w to zagrać już pewnie grał w jakiegoś triala czy coś.
Co do samej serii... Nigdy nie rozumiałem fenomenu Diablo, nadal nie wiem dlaczego wszyscy się tak jarają tą grą. I o co chodzi z tym całym Diablo? To jest ten niby wielki, rogaty demon z okładki? Nie wygląda jak "Diabeł". Jeszcze go nie zaciukano skoro gra ma ten sam tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzajcie ludzi... Latam od 3 dni po mieście, aby znaleźć grę i nigdzie nie ma ani jednej sztuki. Widziałem jedną w punkcie odbioru, jeszcze nie odebraną to pewnie na dniach wróci do siedziby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:33, Sanders-sama napisał:

I o co chodzi z tym całym Diablo? To jest ten niby wielki, rogaty
demon z okładki? Nie wygląda jak "Diabeł". Jeszcze go nie zaciukano skoro gra ma ten
sam tytuł?

Nie wygląda, bo postanowili poszerzyć grono odbiorców i poszli w klimaty WoW''a. A zaciukany to był już dwa razy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:33, Sanders-sama napisał:

Nigdy nie rozumiałem fenomenu Diablo


A grałeś w jakąkolwiek część? Syndrom upgrade, idea kompletowania coraz to lepszego ekwipunku, który za każdym razem jest inny, klasy postaci, duży i wciągający świat oraz niesamowity klimat. To jest właśnie fenomen Diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:04, wojcio102 napisał:

A grałeś w jakąkolwiek część? Syndrom upgrade, idea kompletowania coraz to lepszego ekwipunku,
który za każdym razem jest inny, klasy postaci, duży i wciągający świat oraz niesamowity
klimat. To jest właśnie fenomen Diablo :)

A teraz jeszcze doszło kolekcjonowanie osiągnięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować