Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć pytań do Michała Gembickiego związanych z premierą Diablo III – kiedy nowe dostawy, czy jest jeszcze szansa na edycję kolekcjonerską i inne

81 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Zadajecie nam wiele pytań związanych z Diablo III, na większość z nich nie potrafimy sami odpowiedzieć, dlatego też przekazaliśmy je do Michała Gembickiego dyrektora zarządzającego wydawniczą częścią CD Projektu.

Przeczytaj cały tekst "Pięć pytań do Michała Gembickiego związanych z premierą Diablo III – kiedy nowe dostawy, czy jest jeszcze szansa na edycję kolekcjonerską i inne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He w Katowicach i okolicach już 16.05.20212 o godzinie 17 nigdzie nie było gry. Ludzie w Saturnie , Media , Komputroniku i wielu marketach śmiali się ze mnie mówiąc mi że poszły szybciej niż poranne bułki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu w sklepie z używkami na PS3 i X360 sprzedają Diablo III ( jedyna gra na PC ) i mają jedną sztukę za ... 270 zł i jedną EK za ... 700 zł ...
koń by się uśmiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy specjalnie nie zmniejszyli nakładu o x% żeby wywołać czego w rodzaju kolejnego oczekiwania na dostawę i ogólnej psychozy pt. "omg wszystko wykupili tzn., że gra musi być dobra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dystrybutor i twórcy gry nie chcą zarobić to zarobią Ci co mieli farta i kupili kilka kolekcjonerek ;-) Dziwna taktyka firmy bo wolałbym zapłacić producentowi niż osobie 3ciej ;-) Ale na diablo świat się nie kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Media Mark? Real? Tesco? Empik? W Łodzi to jeden wielki żart nigdzie tam nie ma, w niektórych sklepach nawet nie słyszeli o Diablo 3. Dobrze, że znajomy poratował kopią, którą dostał od Ultimy dzień po premierze i był tak niecierpliwy że wybył na nocną premierę w Empiku i dostał.

15 maja 2012 o godzinie 17:00 kiedy ja szukałem swojej kopii w Łodzi nie było w żadnym sklepie typu empik, tesco, real, media markt - zrobiłem sobie wtedy małą podróż po Łodzi i nic. To sobie myślę, zamówią już na tym gram.pl przejeżdżam a tam co? :P Brak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, mnie to śmieszy, że ludzie się tak rzucaja na to D3, a jak sie okazuje wcale takie rewelacyjne nie jest. Nie mam zamiaru wywalać 200zł w błoto, poczekam na pirata, jak mi sie spodoba to sobie kupię. Sorry, ale jest za dużo kontrowersji co do gry, żeby kupować w ciemno i nabijać kase blizowi.

I ja jestem ciekaw jaką ocene dostanie D3 w recenzji gram.pl
Jak dla mnie te oficjalne recenzje są g*** warte. Wystarczy spojrzeć na metacritic.
Ocena graczy: 3.8/10, średnia z oficjalnych recenzji 87/100. Koń by się uśmiał, patrząc na te recenzje na zamówienie. Ciekawe czy na gram.pl recenzja będzie obiektywna, czy raczej zbliżona do pozostałych recenzji na zamówienie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 maja była jeszcze do kupienia na gram.pl Edycja Kolekcjonerska. Ciekaw jestem wyników sprzedaży Diablo 3, bo szykują się mocne liczby. Z drugiej strony - trochę fail, że nie oszacowano zapotrzebowania, a do tego nie potrzebna była tęga głowa.

Zawsze można kupić grę bezpośrednio od Blizzarda (tylko 60 ojro) - cała kaska płynie do nich, nie muszą się dzielić z pośrednikami, którym nie zapewnili wystarczającej liczby towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:39, mrxenomorph napisał:

Jak dla mnie te oficjalne recenzje są g*** warte. Wystarczy spojrzeć na metacritic.
Ocena graczy: 3.8/10, średnia z oficjalnych recenzji 87/100. Koń by się uśmiał, patrząc
na te recenzje na zamówienie. Ciekawe czy na gram.pl recenzja będzie obiektywna, czy
raczej zbliżona do pozostałych recenzji na zamówienie ;-]


Ocena graczy jest tyle samo warta, bo w większości to frustracja napaleńców, którzy stawiali 0 nie mogąc się połączyć z serwerami na premierę. To jest czynnik, który może rzutować na ocenę, ale nie jest rzetelną oceną produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W międzyczasie prowadzimy rozmowy o możliwym przyśpieszeniu tej dostawy, ale jest jeszcze zbyt wcześnie żeby cokolwiek w tym temacie potwierdzić."

Jesli te rozmowy będą tak samo owocne jak te przy "dostosowaniu ceny do polskiego rynku" to Ja bym się nie spodziewał dostawy przed lipcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile sztuk przypadnie na gram.pl? A jak nie wiecie, to powiedzcie o której mniej-więcej dodajecie produkty. Będę bardzo wdzięczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na metacritic była akcja hejtowania bo nie dało się pierwszego dnia uruchomić. To 3.8 jest czystą brednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:44, Laid_back napisał:

Ocena graczy jest tyle samo warta, bo w większości to frustracja napaleńców, którzy stawiali
0 nie mogąc się połączyć z serwerami na premierę. To jest czynnik, który może rzutować
na ocenę, ale nie jest rzetelną oceną produkcji.


A tu się zgodzę w 100%, można załozyć że te ocena 3.8 jest mocno zaniżona, ale 87/100 jest równie mocno zawyżona. Powiedzmy że kłopoty z serwerami były tylko w czasie premiery, więc można popatrzeć przez palce, co nie zmienia faktu że nie można sobie pograć w singla offline, a juz w szczególności zapis że mogą wprowadzić opłaty abonamentowe, to cios poniżej pasa. Jak dla mnie te dwie rzeczy powodują, że gra nie zasługuje na ocenę wyższą jak 80/100. Mimo iż np gameplay może być całkiem ciekawy i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:39, mrxenomorph napisał:

No i właśnie, mnie to śmieszy, że ludzie się tak rzucaja na to D3, a jak sie okazuje
wcale takie rewelacyjne nie jest. Nie mam zamiaru wywalać 200zł w błoto, poczekam na
pirata, jak mi sie spodoba to sobie kupię. Sorry, ale jest za dużo kontrowersji co do
gry, żeby kupować w ciemno i nabijać kase blizowi.


Postulowanie na forum gram.pl że się poczeka na piracką wersję to, hmmm, "śmiała" decyzja.

Dnia 18.05.2012 o 16:39, mrxenomorph napisał:

I ja jestem ciekaw jaką ocene dostanie D3 w recenzji gram.pl
Jak dla mnie te oficjalne recenzje są g*** warte. Wystarczy spojrzeć na metacritic.
Ocena graczy: 3.8/10, średnia z oficjalnych recenzji 87/100. Koń by się uśmiał, patrząc
na te recenzje na zamówienie. Ciekawe czy na gram.pl recenzja będzie obiektywna, czy
raczej zbliżona do pozostałych recenzji na zamówienie ;-]


Oceny liczbowe, nawet uśrednione, to bardzo kiepska wytyczna. Lepiej popytaj ludzi, których gust znasz, albo poczytaj recenzje (również graczy) oceniając je merytorycznie.
Ja się na D3 nie zawiodłem. Są czasami problemy z połączeniem, ale sama rozgrywka jest ciekawa, dynamiczna i daje dużo dobrej zabawy. D3 dostało nowy silnik odwzorowania fizyki, który jest może niezbyt realistyczny, ale właśnie idealnie pasujący do hack n'' slash. Przeciwnicy latają na wszystkie strony, a szczątki leżące na ziemi przesuwają się, jeśli coś obok nich upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2012 o 16:50, mrxenomorph napisał:

A tu się zgodzę w 100%, można załozyć że te ocena 3.8 jest mocno zaniżona, ale 87/100
jest równie mocno zawyżona.


Spokojnie, to 87/100 to w większości oceny - nie ubliżając nikomu - serwisów, które nie zaliczają się do najbardziej renomowanych. w dodatku to średnia z zaledwie 10 not. poczekajmy na GI, Edge, Destru, Eurog, IGN itp. - jeżeli oczywiście ktoś ma zamiar czekać i się tymi notami sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Estymacja, obliczenia, bla, bla, bla, jestesmy zaskoczeni. Caly CDP - jak zwykle zdziwienie i bajzel organizacyjny, az dziw ze nie mowia, iz to wina Blizzarda lub klientow. Nic dziwnego, ze Cenega przejela praktycznie caly rynek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska była produktem celowo limitowanym, ze względów na swój unikalny charakter.

O rly? Może trzeba było w ten sam sposób potraktować Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina? Tak jakoś nikt się nie przejmował "unikalnym charakterem" i nie przeszkodziło to w "dodrukowaniu" kolejnych egzemplarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 33 i 36 lvl (DH, Barb) i musze pwoiedziec, ze teoretycznei jestem w polowie gry, a praktycznei jzu jestem zawiedziony, gra jest naprawde krotka ( skonczylem w 10 h normal a robilem to sam, z graczami prawdopodobnie bylo by cos kolo 7 albo i mniej), zrezygnowanie z rozwoju psotaci jaki byl w d2 to moim zdaniem potezna pomylka( wszystkie skille dostepne, zalezy to tylko od lvl), graficznie przypomoina mi mythosa i 1 torchlighta, jesli pogracie w tamte gry to przyjemnosc ta sama co z d3, a jaka roznica? no oczywiscie fabula ktora tez jest durna moim zdaniem jak na taka firme jak blizzard. Bede grał dalej, w koncu wydalem te prawie 200 zl, ale powoli przestaje myslec ze zrobili taki myk jak w Titan Quescie - im wyzszy poziom trudnosci tym ciezsi i bardziej typowi przeciwnicy, np hydra ktorej nie bylo na najnizszym poziomie trudnosci a byla na wysokim. Duzo stracilo diablo, chyba zbyt wiele i nie wiem czy komukolwiek bym to z czystym sumieniem polecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W UK też nakład rozszedł się jak świeże bułeczki. I co gorsze, o ile w Polsce "można jednak nabyć grę w sieciach: TESCO, REAL, Media Markt i Saturn" to w angielskich odpowiednikach można podziwiać tylko tabliczkę "Out of stock". :/
Jedyne kilka egzemplarzy znalazłem w GAME gdzie wystawili je za zaporową cenę 45 funtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast teraz jęczeć że nie ma trzeba było brać pre-order''y. Jak widać "tylko" 25-30% całego nakładu poszło tym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować