Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli – Jessica Nigri, jedna mainstreamowa cosplayerka?

51 postów w tym temacie

> @NBi: oj już nie wybrzydzaj, nie wybrzydzaj.
>
> Swoją drogą: chciałem zobaczyć cosplay Poison z SF''ki i wow... fakt, może i nie gustuję
> w blondzie ale wygląda całkiem fajnie :)

Hmm z poison to chyba dziwna sprawa jest bo na jednym rynku to kobieta na innym transseksualista.
Do dzis nie ma jednolitej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to była odpowiedź na mojego posta, więc odpowiadam.

Też tego nie rozumiem. To tak samo jak w grach niektórych trudno jest się połapać czy to kobieta czy mężczyzna. Po prostu Japonia...

Co do Jessici to widziałem dzisiaj jej cosplay Teemo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 09:29, Muradin_07 napisał:

Też tego nie rozumiem. To tak samo jak w grach niektórych trudno jest się połapać czy
to kobieta czy mężczyzna. Po prostu Japonia...

Właśnie tutaj to akurat wina USA. Poison to oryginalnie kobieta, ale zmieniono ją w transseksualistkę z obawy przed pozwami od amerykańskich organizacji feministycznych, bo jak można bić kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy niezłego lolka, bo wtedy całe grono postaci kobiecych powinno być wywalone ze swoich rosterów. No ale to jest Ameryka, tego nie ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 09:36, Dared00 napisał:

Właśnie tutaj to akurat wina USA. Poison to oryginalnie kobieta, ale zmieniono ją w transseksualistkę
z obawy przed pozwami od amerykańskich organizacji feministycznych, bo jak można bić
kobietę.

Mhm chyba złą wersję słyszałeś, Poison była transseksualistą już w japońskim oryginale.
http://www.youtube.com/watch?v=3Lj-9npanOI&feature=colike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam zdjecie z ta pania z tegorocznego gamescom 2013 :D i jest naprawde urocza :) Cialo ma boskie - widac ze dba o siebie ;) Przy moim 178cm wzrostu jest o pol glowki mniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 11:28, Frezko napisał:

Mi się tam podoba w końcu jakieś dziewczyny które wychodzą poza stereotyp.

Poza JAKI stereotyp? Bo nie potrafię wymyśleć ani jednego, poza który wychodziłaby pani Nigri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mówcie co chcecie, nie widziałem lepszej od panny Elizabeth:
>
> http://www.flickr.com/photos/58826350@N02/sets/72157627313935957/
Wiesz, tylko jest różnica miedzy normalnym, dobrym cosplayem jaki reprezentuje link podany przez ciebie, a Nigri, która najnormalniej świeci cyckami, a co po niektórzy fapają, bo cycki. Ja szczerze mówiąc nie rozumiem zachwytu Nigri. Jasne,też lubię rozebrane laski, ale cosplay, to cosplay, a pictorial w PlayBoyu to pictorial w PlayBoyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o niej jeszcze zanim trafiłem na ten artykuł... I znam jej sekret - ot, po prostu nie jest chodzącym wieszakiem na ubrania, tylko te przebrania idealnie na niej leżą. Man - dat boobs! No i rzeczywiście lubi gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować