Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II z "bezprecedensowym stopniem podejmowania decyzji"

22 postów w tym temacie

Call of Duty: Black Ops II z "bezprecedensowym stopniem podejmowania decyzji" ... znaczy się kupić nie kupić?

A na poważnie, to z tymi decyzjami jest krucho w grach RPG (np. ostatni Risen), wiec pozwolę sobie w obietnice takowych w FPSie nie uwierzyć zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:53, Karanthir666 napisał:

Aż mi zapachniało ME 3 po przeczytaniu nagłówka :)

Będziemy mogli wybrać kolor zakończenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:07, Undertaker napisał:

Hm. Nie wiem. Ja się tam przyzwyczaiłem do liniowego CoD-a. Żeby nie wyszedł z tego taki
Crysis...


To w Crysisie było podejmowanie decyzji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:20, bezlerg napisał:

To w Crysisie było podejmowanie decyzji? :O

W pierwszym Crysisie była całkiem fajna swoboda, ale raczej jeśli chodzi o walkę, nie fabułę.

Fabuła w pierwszym BO była całkiem ciekawa, ale wątpię, żeby BO2 faktycznie miało być nieliniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie CoDy kupowałem, ostatniego MW3 sobie odpuściłem i stwierdziłem że bez bardziej istotnych zmian w gameplayu następnych części nie kupię (co nie znaczy że w nie nie zagram. :)). Ale widzę że na BO2 jednak kasę wyłożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta liniowość objawiała się swobodą wyboru drogi i funkcji (tzn siepacz, snajper itp) głównego bohatera to było by całkiem okej. Poza tym czy zabić bardzo złego czy przyłączyć się do niego w starciu z jeszcze bardziej złym. To było by w miarę coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W grze pojawi się mnóstwo tych świetnych doświadczeń, w których mówisz "wow"."

Mowa tu o momentach kiedy ogłaszają cenę DLC? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z EA sa większe gnidy od Acti; najpierw naskakiwali na płatnego Elite, a teraz sami to zrobią. Mam nadzieje, ża ta firma zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:50, Witka1995 napisał:

z EA sa większe gnidy od Acti; najpierw naskakiwali na płatnego Elite, a teraz sami to
zrobią. Mam nadzieje, ża ta firma zdechnie.

Zły news chyba :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:51, Lamomiot napisał:

Call of Duty: Black Ops II z "bezprecedensowym stopniem podejmowania decyzji" ... znaczy
się kupić nie kupić?

A na poważnie, to z tymi decyzjami jest krucho w grach RPG (np. ostatni Risen), wiec
pozwolę sobie w obietnice takowych w FPSie nie uwierzyć zupełnie!


Jak to nie masz podejmowania decyzji w Risen 2 lol ? Możesz większość zadań rozwiązać na różne metody, większosć dialogów pokierować inaczej. Ba wybierając inne kwestie połowe zadań można wogóle stracić. Do tego możliwośc czy popłynąć tu czy tu, opowiedzieć się za tymi czy za tymi(dzięki czemu uzyksamy innego członka załogi) Mało możliwości w risenie 2 masz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Właśnie mnie przekonałeś by jednak dać drugą szansę tej grze. Jakoś mnie nie wciągnęła i przestałem po dostaniu się do obozu piratów. Za to brat się zagrywa w nią ;)

Co do newsa - nie ufam im i ich obiecankom. Doświadczenie mnie nauczyło, że i PR od Call of Duty i PR od BioWare(Zwłaszcza BioWare) i inne PRy (np. EA-DICE przy BF3) obiecują cuda nie wianki a potem wychodzi z tego...

...gówno.

I premierówki już kupuję jak jestem pewien, że zagram, jak jest demo, masa gameplayów oraz recek (tych niesponsorowanych). Maxa Payne 3 też sobie musiałem odpuścić na rzecz Dragon's Dogmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Risen(ogólnie gry od PB) nigdy nie były jakoś namiętnie tworzone na możliwość wyborów. Miały być dobre dialogi, dobry klimat i ciekawa, interesująca fabuła. A to Risen 2 w 100% posiada i wciąga jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 22:31, Feallan napisał:

Tak się śmiejecie z CoDa, a EA też sobie życzy 50 zł za cztery mapy.


Ale to jest BF3 i dice ze swoim wyczypistym silnikiem, i wgl przecież BF3 jest świetny, nie rozumiesz tego? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 16:40, KamyK_84 napisał:

Ale to jest BF3 i dice ze swoim wyczypistym silnikiem, i wgl przecież BF3 jest świetny,
nie rozumiesz tego? :<

Sarkazm cienki jak siki węża, ale OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 17:56, Lisun napisał:

Sarkazm cienki jak siki węża, ale OK.


Bo i po części taki miał być, coś w stylu siły argumentów niektórych. Ale offtop się robi (chociaż temat bf''a w tematach o codzie staje się już normalny).

Tak wgl ciekawi mnie jak będą wyglądać te decyzje i jak wiele będą one zmieniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować