Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hackett i EDI pojawią się w DLC do Mass Effect 3

29 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 20:13, Icethrow napisał:

Misiekow dzięki za spoiler do świeżo zakupionego Deus Exa.


To żeby Cię uspokoić - DX ma 4 zakończenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:13, Icethrow napisał:

Misiekow dzięki za spoiler do świeżo zakupionego Deus Exa.



No cóż nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić. Dalszej części nie czytaj żeby dalej się nie kopać ale to raczej było do przewidzenia że skoro to prequel a świat w DE był jaki był to raczej bohater nie mógł inaczej skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość gorzkie to pocieszenie ale jednak. A co do samego newsa jak ktoś już słusznie zauważył, to będzie rozszerzenie tego co mamy, a nie całkowita zmiana endingu co też mnie "pocieszyło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie, kurna, dzięki za zniszczenie mi przyjemności z odkrywania fabuły Human Revolution. Masz tagi do spojlerów, czemu ich nie użyłeś?!

Jak czytam ten wątek, to spodziewam się spojlerów odnośnie Mass Effecta 3, a nie innych gier -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:13, Demagol napisał:

Wielkie, kurna, dzięki za zniszczenie mi przyjemności z odkrywania fabuły Human Revolution.
Masz tagi do spojlerów, czemu ich nie użyłeś?!


Jak wspomniałem na poprzedniej stronie, masz jeszcze 3 całkowicie różne zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khy, taa, mówisz o tych, które odblokowuje się dopiero w ostatniej misji schodząc z głównego szlaku na 5 minut, a następnie aktywuje z jednej (!) konsoli, aby usłyszeć filozoficzno-moralny bełkot i kilka zmieniających się screenów?

Spoiler

Nawet jak wybrałem zakończenie pro-wszczepowe to dostałem moralitet o tym jakie to zagrożenia niesie ze sobą moja decyzja. Kogoś przy tworzeniu tej gry ostro poniosła najwyraźniej wizja rychłego wejścia wszczepów w prawdziwe życie i za wszelką cenę chciał pokazać, że wcale nie muszą być takie super fajne - do tego stopnia, że spieprzył całe zakończenie :/



Wybaczcie za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, zakończenie ME3 wcale nie było takie złe. Kilka luk i błędów jest ale generalnie jak się pomyśli to można przyjąć to jak jest i nawet te 3 kolorki nie są takie straszne.
Jednak ma ono inny ogromny minus. Zakończenie jest totalnie niesatysfakcjonujące.
Po poprzednich częściach chciało się do gry wrócić, zagrać w nią inaczej, a zakończenie powodowało, że człowiek siadał "uśmiechnięty z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku" :)
A tutaj, niby epic ale człowiek ogląda to zupełnie bez emocji. Takie wielkie bum a odczuwane jak nic nieznaczące pierdnięcie.
Nie ma się ochoty przechodzić gry drugi raz, bo na końcu nic w sumie nie czeka. Zero satysfakcji z gry.
Zobaczymy co tam w tym DLC dadzą. Ale nie sądzę, żeby spowodowali żebym to ME3 miał takie przywiązanie jak do dwóch pierwszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować