Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz fizykę wody na screenach z Worms Revolution

15 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 13:38, Medris napisał:

Sorry, ale ja chyba czegos nie rozumiem. Jak mozna pokazac fizyke wody na screenach?
:D

Są na świecie takie rzeczy, które się nawet "fizjologom" nie śniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że inspirują się trochę m.in. Pixeljunk Shooter (motyw z wodą). Ale grafikę chyba wolę w starym dobrym 2D (rysowanym), narazie to do mnie nie przemawia (heh, a wystarczyłby mi zwykły remake WWP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny pomysł z przeniesieniem starej konwencji do 3D i dodanie do tego zaawansowanej fizyki, tylko czemu to wygląda tak brzydko? Planszę są jakieś nijakie, szare, puste i ponure. W ogóle nie ma w nich tego przyjemnego cartoonowego klimatu z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie podoba mi się styl graficzny, wygląda jak coś przygotowanego przez średnio ogarniętego amatora. Szkoda, że twórcy odchodzą od sprawdzonych rozwiązań (rysowane 2D) na rzecz takiego "czegoś". Teraz przypomina to tytuły na poziomie Czarnej Owcy Sven. A nie, chwileczkę - tamta gra była ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 17:24, Mercuror napisał:

do reszty narzekaczy - widzieliście ten screen? http://www.gram.pl/upl/galerie/5940/201205191309046.jpg
Także pretensje do twórców, że zamiast filmiku screeny dali :P

^^
Pewnie im się cięło podczas nagrywania, więc screen zrobili :D
A tak na serio to wątpię, żeby zrobili lepszą fizykę od tej, która jest w Terraria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co bawić w zbędną komplikację tematu - woda ma tworzyć płaską powierzchnię na górze i spadać, gdy warunki na to pozwalają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować