Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer: czemu Diablo III nie dostanie 10/10?

248 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 15:44, lis_23 napisał:

Już napisałem że chodziło o jedynkę - nie pamietam kiedy to dokładnie było a osoba która
miała wtedy tą grę była posiadaczem PSX, PS2 a teraz posiada PS3.


Wiem wiem, ale zacząłem pisac jak Twojego z wyjaśnieniem jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:28, Niflheim napisał:

Nie, założę się, że Diablo 4 będzie kontynuować styl graficzny jaki Blizzard używa w
swoich grach od czasów WoW. No, chyba że ten cały Project Titan, czy jak to się zwie,
coś zmieni i będą kopiować jego styl.

Blizzard na oficjalnym forum zapowiedział już z miejsca, że D3 jest definitywnym końcem serii. Mają w planach wydać dodatek/dodatki i nic więcej. Lepiej się w przyzwoitym miejscu zatrzymać niż ciągnąć to nie wiadomo jak Fabularnie wszystko się jakoś trzyma i domyka po co naciągać strunę nie wiadomo jak ?. Lecz sami ludzie z Blizzarda nie wykluczają ewentualnej gry w świecie Sanktuarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:24, Braveheart napisał:

Fabularnie wszystko się jakoś trzyma i domyka


Co tu się fabulanie trzyma? Historia opowiedziana w grze jest kompletnie bez sensu. W wielu miejscach nielogiczna. Fabuła w dwóch poprzednich częściach, chociaż zdawkowa, była spójna. Natomiast to co zaprezentowano w trójce jest wewnętrznie sprzeczne i po prostu słabe, a wiele wątków pourywano. Nietrudno byłoby to pobić w ewentualnej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring5 bravo:) beta powinna być dla wszystkich, a wyszło jakieś nieporozumienie itd. Dalej Eu off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak gra jest słaba, itd. ale i tak miliony kupują o losie okrutny ;D

Co do samej gry ja z czystym sumieniem mógłbym dać, 10/10 bo dla mnie ta gra póki, co wciąga mnie jak bagno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:22, Ring5 napisał:

Serio? To ciekawe. Bo jest niedzielne popołudnie, a na oficjalnym forum jak grzyby po
deszczu pojawiają się kolejne posty o błędzie 37 i 315300 (czy jakoś tak, w każdym razie
"Your login information was incorrect"). I co pan na to, panie fanboj? Gdzie te naprawione
błędy? Gdzie te błyskawiczne reakcje Blizzarda? Gdzie dbanie o klienta?


Ale to było po napisaniem mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co Wy macie z tym czasem - ja jestem w drugim akcie i mam na razie 17 godzin na liczniku. Jak Wy w to gracie? Robicie speed runy tylko do bosów?

Ale dobre w tym wszystkim jest to, że jak wyszło Diablo II to ludzie też narzekali, pierwsze oceny też nie opiewały optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:26, TobiAlex napisał:

Nie rozumiem, co Wy macie z tym czasem


Ja po przejściu całego Normal miałem na liczniku 40+ godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:15, Azazell napisał:

Dlaczego żadna gra nie powinna otrzymać noty 10/10? Blizzard kiedyś robił dobre gry.
SC 1, D1 i może niech będzie WoW.. Zobaczcie Starcraft 2. To nic innego jak SC 1 w nowej
otoczce + z ciekawa kampanią.. Ale żeby tyle za nią płacić? Z Diablo 3 jest podobnie.


I o to właśnie chodziło - ja też chciałem stare StarCraft / Dialbo II w nowej oprawie graficznej. I dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:30, Ring5 napisał:

Ja po przejściu całego Normal miałem na liczniku 40+ godzin.


I to, to jest źle? Diablo II to niby w ile się przechodziło na Normalu. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:31, TobiAlex napisał:

I to, to jest źle? Diablo II to niby w ile się przechodziło na Normalu. Ech.


Eee... a ja powiedziałem, że to źle? O_o Przewrażliwiony jakiś jesteś ;)

Jak dla mnie, to zaleta - w dobie cztero-, pięciogodzinnych gierek, 40 godzin na jeden poziom trudności, jedną postacią, to całkiem niezły wynik. Oznacza on, że trochę sobie przy Diabełku posiedzę. Skąd zatem przypuszczenie, że to wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 21:40, Ring5 napisał:

Jak dla mnie, to zaleta - w dobie cztero-, pięciogodzinnych gierek, 40 godzin na jeden
poziom trudności, jedną postacią, to całkiem niezły wynik. Oznacza on, że trochę sobie
przy Diabełku posiedzę. Skąd zatem przypuszczenie, że to wada?


Hehe, nie to nie do Ciebie się odnosiło, generalnie to tych co tak płaczą, że krótka. A odnośnie grafiki... I jeszcze to porównywanie grafiki 2D / 3D. Styl graficzny jest ok, a że ma coś wspólnego z WoW? Świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

Co tu się fabulanie trzyma?

Następny co to o Diablo prawie nic nie wie a się wypowiada.

Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

Historia opowiedziana w grze jest kompletnie bez sensu.

To zdanie jest bez sensu.

Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

wielu miejscach nielogiczna.

Tell me why and where.... [na bank znajdę część która będzie "prostownikiem"]

Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

Fabuła w dwóch poprzednich częściach, chociaż zdawkowa,
była spójna. Natomiast to co zaprezentowano w trójce jest wewnętrznie sprzeczne

Sprzeczne z czym bądź z kim ? powiedz mi... ?

Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

i po prostu słabe, a wiele wątków pourywano.

Jakich wątków ? kolejne pytania czekam na odpowiedź. Czy Ty sobie zdajesz sprawę, że D3 mocno zahacza o "Sin War". Czytałeś ty może książki ? jakieś pojęcie o Lore Diablo masz ? ;/

Dnia 20.05.2012 o 19:31, maurras napisał:

Nietrudno byłoby to pobić w ewentualnej kontynuacji.

yeaah right. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 21:30, TobiAlex napisał:

I o to właśnie chodziło - ja też chciałem stare StarCraft / Dialbo II w nowej oprawie
graficznej. I dostałem.


Tak .. jesteś tak naiwny?:) Żeby za to samo w nowej otoczce płacić znów ponad 150zł ? To musisz bardzo kochać tę serię, w takim razie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 09:14, Azazell napisał:


> I o to właśnie chodziło - ja też chciałem stare StarCraft / Dialbo II w nowej oprawie

> graficznej. I dostałem.

Tak .. jesteś tak naiwny?:) Żeby za to samo w nowej otoczce płacić znów ponad 150zł ?
To musisz bardzo kochać tę serię, w takim razie:).


Raz na 12 lat - czemu nie. A tyle ile wydajesz na te super nowe "CODy", "Battelfieldy", "Tekkeny", "Final Fantasy", "Fify" i podobne "hiciory". LOL. Widzisz źdźbło w cudzym oku, a nie widzisz belki we własnym.
Ale wiadomo, że "Haters Gonna Hate".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no czekam na tą reckę, ciekawy jestem czy Mysza odzyska honor, który dla mnie stracił po recenzji Battlefield''a 3 ;-)

Widzę to tak - pobity, zmasakrowany, zakrwawiony Mysza leży w rogu. Wydaje się, że jest już "po ptokach", ale Mysza dźwiga się i... 8/10 Blizzard lovers - in your face :D Jeśli da mniej, to mogę wysłać mu piwo na adres redakcji, mówię serio ;-) Nie... mniej nikt nie da - nie ma takiej opcji :)

------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------

Przy wszystkich wadach Diablo 3 nie czepiałbym się akurat fabuły. Ta przecież zawsze ssała - ot w jedynce i dwójce mieliśmy dość idiotyczne historyjki, które były tylko pretekstem do wyrzynania kolejnych hord stworów. Trójka więc tą tradycje kontynuuje - nie mogło być zresztą inaczej. Dlatego ja na te idiotyzmy przymykam po prostu oko, nie burząc się, że znowu mam zakatrupić monstrum, które przecież ubiłem już w części pierwszej i drugiej (gdzie tu sens ? gdzie logika ?). Takich niedorzeczności jest zresztą dużo więcej - ot choćby uganianie się za koroną Leorica, żeby go wskrzesić, a zaraz potem zabić ;-) ----> taka jest "logika" w Diablo i tego naprawdę nie warto się czepiać ;)

IMO w trójce i tak jest pod tym względem dużo lepiej niż w poprzednikach - heh nie wiem jak inni, ale ja się lekko wzruszyłem

Spoiler

po śmierci Decarda Caina

--- to jednak koniec pewnej epoki, ta postać zawsze świetnie spajała poszczególne części, Diablo
Spoiler

bez Decarda

, to jak Bond bez Q... Charaktery postaci są też lepiej nakreślone, dużo więcej jest dialogów, nawet najemnicy są ciekawsi. Tak to widzę :)

Cut scenki to oczywiście klasa sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować