Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts wyłączy serwery Dragon Age Legends 18 czerwca

19 postów w tym temacie

Przyznam szczerzę, że początkowo chciało się w to grać. Dodatkowo za ukończenie kilku misji mogliśmy otrzymać 5 DLC do Dragon Age II. Ale z czasem ta gra zamieniła się w kolejną, która napełnia sakiewki BioWare. Pojawiły się super przedmioty, które oczywiści można było kupić za realną gotówkę. Więc coraz bardziej odechciewało się w to grać. Trochę szkoda, że serwery zostaną wyłączone bo ciężko jest grać 1 postacią. Jak mówią: W grupie raźniej. A na moim profilu mam wielu znajomych, którzy mają potężnych magów, wojowników i łotrzyków - zabijających potwory 1 ciosem. Zobaczymy czy po udostępnieniu gry dla pojedynczego gracza DAL rozpoczniemy od samego początku czy tam gdzie skończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Drodzy gracze DAL. Pragniemy Was powiadomić, że już wystarczająco napchaliśmy nasze sakiewki i nie jesteście nam dłużej potrzebni. W ramach podziękowań, za wspólnie spędzony czas otrzymacie od nas szalenie pasjonującą opcję grania solo całkowicie za darmo! Z uszanowaniem, pocałujcie nas w naszą pazerną du*ę, EA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w to grało się tylko raz dla zdobycia kilku przedmiotów do Dragon Age''a. Nie rozumiem skąd ludzie mieli chęci na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dość, że wyłączają serwery dla gry, to jeszcze usuwają przedmioty, które ludzie kupowali za pieniądze ? EA, od czasu Battleloga zapadacie się coraz niżej pod ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawi mnie czy to wszystko za kasę przeniesie się do gry, którą będziemy mogli pobrać. Bo znam wiele osób, nawet polaków, którzy płacili za itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak wyjdzie Battlefield Bad Company 3 to serwery do Battlefield 3 też wyłączą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w to grać właśnie dla tych DLC... ale jak szybko zacząłem to i szybko skończyłem. Po prostu jakoś mnie to nie wciągnęło. Tym bardziej że jak zainstalowałem Czarne Emporium (dołączone w zestawie z grą na stacie) to aż takie tam super wywalone w kosmos itemki nie były. Czułem się prawie jak ze Zbroją Krwawego Smoka, którą sprzedałem na starcie i dobrze zrobiłem, bo mogłem na wyższych poziomach trudności sobie co nieco kupić szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 07:43, L33T napisał:

Ciekawe czy jak wyjdzie Battlefield Bad Company 3 to serwery do Battlefield 3 też wyłączą
? :D

Jakoś serwerów BC2 nie wyłączyli po premierze BF3, więc stop trolling for unicorns, hater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:32, LionelPL napisał:

przy okazji niech zamkną Bajoware za ti co zrobili z DA2 I ME3

A co niektórzy chcą KotOR-a 3. Bo jak do bw dojdą te słuchy, to będzie kolejny gniot. I oczywiście najpierw będą słuchać głosów fanów, a potem wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie przy nadchodzącym Medal of Honor zamkną "tylko" serwery Bad Company 2. I jeszcze nam wmówią, że to dla naszego dobra :D

Jak ja kocham idee wyłączania serwerów po tym jak gra zarobi swoje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:57, Lisun napisał:

Jakoś serwerów BC2 nie wyłączyli po premierze BF3, więc stop trolling for unicorns, hater.

Oj przepraszam że uraziłem target "gry robionej głównie z myślą o PC" pozbawionej edytora map "bo gracze nie dali by sobie z nim rady" co zaowocowało koniecznością "agresywnej polityki dlc", przepraszam i już więcej nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że investment i obsługa account credentials w BC2 jest nieporównywalnie mniej wymagająca niż battle log i cała związana z nim siatka społeczna w BF3 kochanie. Wnioski wyciągnij sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować