Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II na nowym zwiastunie

32 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 10:44, piomink napisał:

(fanboj bf) moh ma trailery w 1080p a tutaj 720 i do tego grafa brzydka.


Czy dla fanbojów BF jest niemożliwe podanie innego argumentu niż brzydka grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem BF, bo ta gra miała beznadziejną kampanie, ale muszę przyznać, że nawet w porównaniu do pierwszej częście Black Ops kontynuacja ma beznadziejną grafikę aż mnie odrzuca... do tego jeszcze przyszłość? Słabo to widzę bardzo, a szkoda bo we wszystkie CoDy młóciłem jak szalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów grafika jako wyznacznik jakości oraz grywalności. Wielkim fanem nie jestem zarówno BF3 (aczkolwiek gram) jak i Call of Duty (aczkolwiek większość części mam, na szczęście kasy na nie nie wydałem. Nie, piratem nie jestem. Młodszy brat sobie odkłada i kupuje na zmianę z tatą), ale mogę jasno zauważyć, że obu serii nie ma sensu porównywać gdyż każda przedstawia sobą coś innego i aspiruje do czegoś innego.
Niestety, wielu ciągle będzie się sprzeczało. To może zróbmy porównanie Medal of Honor:Allied Assault do Battlefield 3? Albo Battlefield 2 do Battlefield 3(IMO BF2 wygra w przedbiegach, kochałem tą grę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzut jest, jako fanboj bfa też to przyznaję :P Może chodziło mu o to, że w codzie można latać z lkmem jak ze zwykłym m16 a w bfie odrzut jest tak duży, że trafienie na odległość > 50,100m wymaga kucnięcia lub rozstawienia się z dwójnogiem. CoD ma małe mapy więc tego nie widać i tam chyba najlepszą bronią są kaemy bo strzelają jak karabiny szturmowe, ale mają większe magazynki. W bfie jest bardzo duża różnica. Wg mnie małe mapy i brak pojazdów to nie tyle wada co po prostu inny styl rozgrywki. Bf jest bardziej taktyczny,a cod to proste latanie jak małpy w zoo i strzelanie do wszystkiego co się rusza, decyduje tu refleks i szczęście, a nie faktyczne umiejętności (tak, wiem, że pewnie są jakieś klany grające taktycznie ale większość zapewne gra bez ładu i składu. Grałem parę razy w te darmowe weekendy i jakoś nie lubię coda. Po prostu w bfa gra mi się lepiej, więc rozumiem, że niektórym w coda gra się lepiej :P. Nie mam nic do samej gry tylko do producentów i tego, że kolejne części służą tylko do ciągnięcia kasy, a nie wprowadzają niczego nowego.
P.S. Od razu zaznaczam, że BF 3 to mój pierwszy BF więc nie wiem jak to było z poprzednikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że teraz większość FPSów poszło w kierunku przyszłości. Wolę klimaty II Wojny Światowej i trochę już tęsknie za czasami CoD 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:44, arborek napisał:

ale czym ten zwiastun różni się od poprzedniego ? tego premierowego ?!

Tym, że jest inaczej zmontowany ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:03, Eguroll napisał:

Małe mapy,


Takie zalozenia rozgrywki. To moze zarzuc serii BF w wadach ze ma duze mapy bedzie tak samo idiotyczne xD

Dnia 20.05.2012 o 11:03, Eguroll napisał:

brak odrzutu broni,


Takie cos niezgodne z prawda moze napisac tylko hejter ktory w ogole nie gral w te gre ale lubi byc fajnym przynajmniej aby myslal ze jest xD

Dnia 20.05.2012 o 11:03, Eguroll napisał:

brak pojazdów w multi...


Byly 2 czesci CoD z pojazdami i wiekszymi mapami. Nie przyjely sie nie pasowaly do serii fani ich nie chcieli. Koniec tematu.

Dnia 20.05.2012 o 11:03, Eguroll napisał:

jeszcze parę się znajdzie ale
nie chce mi się wymieniać


No wymien bedzie wiecej smiechu i facepalmow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy obiecują:
pojazdy w multi, większe mapy, nieliniową fabułe singla (!). Nie widać tego na trailerze, ale to obiecuje Treyarch. Nieźle, co trolle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragnor, grałem w Modern Warfare, Modern Warfare 2 i World at War... wystarczy mi CoD''ów a Activision mojej łatwej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:59, Fimbulvinter napisał:

Czy dla fanbojów BF jest niemożliwe podanie innego argumentu niż brzydka grafika?


Inny mówisz?
Hmm...
...
No że BF ma lepszą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:31, sinir napisał:

> Czy dla fanbojów BF jest niemożliwe podanie innego argumentu niż brzydka grafika?


Inny mówisz?
Hmm...
...
No że BF ma lepszą. :D


To prawda ... grafika z BF na konsoli wymiata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:31, sinir napisał:

No że BF ma lepszą. :D

Czy ja wiem?
Tak, jest bardziej szczegółowa od CoDowej, ale jest też bardziej sprzętożerna i do tego paleta kolorów to głównie szarość, co przy dłuższych posiedzeniach jest dość przygnębiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:31, piomink napisał:

Odrzut jest, jako fanboj bfa też to przyznaję :P Może chodziło mu o to, że w codzie można
latać z lkmem jak ze zwykłym m16 a w bfie odrzut jest tak duży, że trafienie na odległość
> 50,100m wymaga kucnięcia lub rozstawienia się z dwójnogiem.

W którym? Ja grałem w World at War i jak strzelałem maszynowym z rąk, bez dwójnogu, to równie dobrze mogłem od razu strzelać w niebo z równą szansą trafienia. Jasne, że realistyczne to nie było i tak, ale było na gramie - realistycznie nie da się skutecznie strzelać ogniem ciągłym całych magazynków z jakąkolwiek skutecznością. Jest taka pozycja bezpiecznika w karabinach, ale się z niej raczej nie korzysta. Pokaż mi grę, w której nie da się skutecznie strzelać magazynkami z AK-47, czy M16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować