Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II na nowym zwiastunie

32 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 13:56, Lisun napisał:

> No że BF ma lepszą. :D
Czy ja wiem?
Tak, jest bardziej szczegółowa od CoDowej, ale jest też bardziej sprzętożerna i do tego
paleta kolorów to głównie szarość, co przy dłuższych posiedzeniach jest dość przygnębiające.


Polecam zagrać w dodatek B2K, tamte mapy na pewno przygnębiające nie są, bo świecą się jak psu jaja. :)

Ja tam na grafikę nie patrzę, jak gram w multi to i tak na "low", żeby mieć te 100 FPSów średnio (oczywiście z monitorem 60hz bym trochę zwiększył detale, ale na szczęście takowego nie mam).

No ale bez przesady żeby robić sześć części jednej serii na tym samym silniku z tak niewielkimi zmianami gameplayowymi. A wątpię, by z następną odsłoną miało się w tej kwestii coś zmienić (stawiam na część ósmą, prawdopodobnie BO3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:03, sinir napisał:

Polecam zagrać w dodatek B2K, tamte mapy na pewno przygnębiające nie są, bo świecą się
jak psu jaja. :)

Karkand i Oman to na pewno, Wake i Sharqi już trochę mniej :).

Dnia 20.05.2012 o 14:03, sinir napisał:

Ja tam na grafikę nie patrzę, jak gram w multi to i tak na "low", żeby mieć te 100 FPSów
średnio (oczywiście z monitorem 60hz bym trochę zwiększył detale, ale na szczęście takowego
nie mam).

Ja do multi za bardzo ustawień nie zmieniam, ale śmieszą mnie typki które np. wyłączają trawę czy detale, byleby tylko mieć 100 FPS. A akurat między 60 a 100 różnicy wielkiej nie ma (w przeciwieństwie do 30 a 60, sam się o tym przekonałem grając w BF3 z włączonym w tle Youtubem czy Facebookiem).
Jak ktoś już kiedyś mówił - CoD z tą grafiką jaką ma teraz wytrzyma do premiery PS4 i X720. Potem Acti prawdopodobnie każe nieco odświeżyć szatę by nie było, że "konsole się rozwijają a CoD stoi w miejscu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:42, Lisun napisał:

Ja do multi za bardzo ustawień nie zmieniam, ale śmieszą mnie typki które np. wyłączają
trawę czy detale, byleby tylko mieć 100 FPS. A akurat między 60 a 100 różnicy wielkiej
nie ma (w przeciwieństwie do 30 a 60, sam się o tym przekonałem grając w BF3 z włączonym
w tle Youtubem czy Facebookiem).


Jeśli masz monitor z maksymalnym odświeżaniem 60hz to jasne że nie ma różnicy, nie ma prawa być. Ale jeśli posiadasz CRT/LCD 120hz to różnica jest, ogromna. Celuje się o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja jestem wadliwy, i może mi się po prostu wydaje czy ten trailer który ma być bardzo dynamiczny, po obejrzeniu go przez moją osobę ocenić mogę jako monotonny-wtórny i nieciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy wam się nowy CoD podoba, czy też nie, dzięki niemu będziecie mieli ogólny pogląd na to, jak w przybliżeniu będą wyglądały wojny w niedalekiej przyszłości. Nigdzie indziej (w takim zakresie) tego nie zobaczycie i jest to jeden z powodów, dla których warto zainteresować się tą grą.
http://polygamia.pl/blogi/perymetr/2012/05/troche_o_dronach_z_cod_black_ops_ii/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BO2 może być dobre jeśli:
- nie będzie w nim takiej rzeczy jak Support Strike Package z MW3
- nie będzie w nim broni takich jak ACR czy MP7 z MW3 (chodzi o samą charakterystykę, nie o modele)
- nie wrócą stun i flash granaty
- gra będzie porządnie zoptymalizowana
- nie wróci Care Package

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:02, NeMo-PL napisał:

i oby nie było iwnetu...

Zobaczymy - coś przebąkiwali, że "mogą być", do tego mówią o wspieraniu e-sportu, więc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować