Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #97 - setka jeszcze bliżej niż ostatnio edyszyn

18 postów w tym temacie

Jak by się tam porządnie zastanowić "The Gift" to genialny temat na grę !!! Fanie by było jak by ktoś się tym zają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh od razu mi się przypomniało jak na początku kwietnia dla przypomnienia grałem w Turoka i się z tym bydlakiem męczyłem. Nawet ja takiego rage nie miałem xD Wpisałem sobie god mode i już mnie nie obalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:18, wojcio102 napisał:

Ekipa Freddy''ego jak zwykle odwaliła super robotę. Czekam na następne epizody :)


Niby już 2 jest na tej ich stronie ale nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UnCycle świetne. Motywy takie można by z powodzeniem stosować w grach horrorach. Gdyby tylko twórcy mieli choć odrobinę takich pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Phobos_s Ja miałem pomysł na horror z użyciem takich elementów (ba, nawet pomysł na horror coop). Tylko nie znam się na programowaniu :(. W każdym razie coop miałby polegać na tym że gracze są straszeni tak jakby oddzielnie (jeden widzi przez sekundę zbliżaujące się monstrum czy coś takiego, a drugi nic), a czasem razem, a czasem normalnie atakowani przez potwory (i rzadko kiedy pojawiająca się amunicja hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować