Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aplikacja na Androida pozwoli monitorować status serwerów Diablo III

24 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ci, którzy mają kłopot z uruchomieniem Diablo III online i są posiadaczami urządzeń z systemem operacyjnym Android, nie muszą tkwić przy swoich komputerach, by sprawdzać, czy działają serwery gry.

Przeczytaj cały tekst "Aplikacja na Androida pozwoli monitorować status serwerów Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie miałem żadnych problemów z logowaniem do gry. Co prawda raz mnie wywaliło, ale to tylko raz, połączyłem się ponownie i wszystko śmigało jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:56, Fang napisał:

Trochę nonsensowne mi się to zdaję... Jeszce dom aukcyjny to bym zrozumiał ale to?



Stawiam, że za jakiś czas powstanie. Tak samo jak "diablowa" wersja WoW Armory. Tylko to wymaga trochę więcej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przywykłem do sprawdzania na komórce czy mogę dostąpić zaszczytu pogrania sobie w singla w grę PC, którą zakupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po tych ostatnich wątkach, uzmysławiam sobie że muszę być strasznym szczęściarzem, gdyż ani maluteńkiego laga nie doznałem narazie podczas gry , hehe :P a tu ludzie jeszcze o jakiś dziwnych błędach gadają, to może pójdę w totka zagrać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:11, Ryciuu napisał:

a tu ludzie jeszcze
o jakiś dziwnych błędach gadają, to może pójdę w totka zagrać xd


Jeżeli w tej chwili możesz grać w Diablo 3 bez problemu to faktycznie powinieneś zagrać w totka, bo jesteś ewenementem na skalę światową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ludziom chodzi z tymi serwerami. Ani razu nie miałem problemów z zalogowaniem się do gry, o lagach nawet nie wspominając. A mam kaszaniaste 2Mb/s łącze. Ping rewelacyjny nie jest, ale utrzymuje się na poziomie około 200ms, więc gra jest płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większych problemów z logowaniem nie miałem poza dniem premiery (dwa razy w nocy też zdarzyło mi się trafić na reset serwerów), ale okazjonalne lagi czasem się zdarzały. Nie były jednak duże i utrzymywały się tylko przez krótkie chwile (widoczne po postaci, gdy np. idąc do przodu nagle "teleportowała" mi się kawałek do tyłu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:54, HumanGhost napisał:

Nie wiem o co ludziom chodzi z tymi serwerami. Ani razu nie miałem problemów z zalogowaniem
się do gry, o lagach nawet nie wspominając. A mam kaszaniaste 2Mb/s łącze. Ping rewelacyjny
nie jest, ale utrzymuje się na poziomie około 200ms, więc gra jest płynna.

Nawet wtedy gdy wyłaczali celowo serwery, bo były przeciążone ? Albo teraz, kiedy znowu padły ?
Idź zagraj w totka, bo masz pierońskie szczęście.

Co do newsa... to jakaś abstrakcja. Coś takiego jak u nas z polskimi drogami. Zamiast je naprawić, to wszędzie stawia się znaki ostrzegawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:35, Darkstar181 napisał:

Co do newsa... to jakaś abstrakcja. Coś takiego jak u nas z polskimi drogami. Zamiast
je naprawić, to wszędzie stawia się znaki ostrzegawcze.


Ciesz się, że nie ma objazdów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że serwery są up jak blizzard np. jak dziś wyłączył logowanie ?:D bezsensowna aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:53, Kafar napisał:

Co z tego że serwery są up jak blizzard np. jak dziś wyłączył logowanie ?:D bezsensowna
aplikacja.


Oj tam oj tam już działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie miałem problemów, potem z 6 godzin nie działały serwery, a po ich włączeniu strasnze lagi, że mi postać cofa. Idę spać wobec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować