Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe screenshoty z Beyond Good & Evil 2: Twarz Jade ujawniona

22 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Zanim ponownie wcielimy się w uroczą reporterkę Jade, musi minąć jeszcze wiele miesięcy. Ubisoft ciągle pracuje nad grą, ale obecna generacja konsol nie pozwoli zrealizować ambitnych planów twórców.

Przeczytaj cały tekst "Trzy nowe screenshoty z Beyond Good & Evil 2: Twarz Jade ujawniona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież to nie jest finalna wersja, tylko jakiś build pre-alpha, albo i wcześniejszy. Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy komentując tak wczesne screeny z różnych gier narzekają na grafikę. Pomyślcie trochę :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam na grafę, jak dla mnie jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem tylko czemu PS3 i XKloc miałyby tego nie udźwignąć. Red Dead Redemption udźwignęły, Gears of War 3 i Killzone 3 udźwignęły, Mass Effecty udźwignęły, Final Fantasy XIII udźwignęły, Crysisa 3 mają udźwignąć... Ja nie wiem, gra musiałaby chyba wyglądać jak żywa, żeby jej nie udźwignęły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 15:46, Zdenio napisał:

Ludzie, przecież to nie jest finalna wersja, tylko jakiś build pre-alpha, albo i wcześniejszy.
Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy komentując tak wczesne screeny z różnych gier narzekają
na grafikę. Pomyślcie trochę :f


komentujemy to co widzimy - jak jest słabo to piszemy. A na razie jest, gry na obecną generację wyglądają lepiej.

Co mnie interesują obietnice że gra będzie wyglądała lepiej, niedługo zaczną publikować screen z "hello world" i dopiskiem że to pre-alpha assassins creed 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to na pewno nie są screeny z wersji na next geny, tylko z obecnej, nad którą pracowali od dłuższego czasu. Teraz będą to musieli zrobić od nowa lub przenieść na nową generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm następnym razem jak pokarzą logo gry to się pojawią komentarze o kiepskiej fabule?
Screeny tego typu są po to żeby zainteresowani widzieli ,że gra jest w produkcji a przy okazji można fanom podsunąć coś świeżego do dyskusji.Myślę ,że nawet oni wiedzą ,że grafiki są kiepskiej jakości (w dobie obrabiania każdego screena żeby gra wyglądała lepiej niż w rzeczywistości firma pokroju Ubisoft miałby wypuścić tytuł z kiepską grafiką na konsole następnej generacji?)Ruszcie trochę głową ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie będzie to gra na kolejną generację? Byłoby całkiem fajnie. Z drugiej strony patrząc na pierwszą część druga powinna ujrzeć światło dzienne już dawno temu. Niemniej czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ich "wizja" dotyczy wyłącznie pieniędzy. Na obecne konsole przecież wydano dość niedawno stare BGE z poprawioną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest paskudna. I nie obchodzi mnie z jakiej wersji gry pochodzi. Jeśli twórcy marudzą, że do zrobienia świetnej gry obecnym maszynkom brakuje mocy, jednocześnie rzucając screenami wyglądającymi jak z gier z początku kariery xboxa 360 to moje zaufanie topnieje jak Antarktyda przez globalne ocieplenie. Oczywiście mogli wcale nie mieć na myśli oprawy graficznej, a jakieś inne nowatorskie cuda, które dopiero następna generacja pozwoli im zrealizować (w co nie bardzo wierzę). BTW - rozumiem, że aby zobaczyć tę twarz Jade mam rozjaśnić sobie screeny photoshopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli grafika w finalnej wersji będzie olśniewająca, to co, nadal będziecie narzekać, że wczesne wersje miały paskudną? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowa Jade podoba, wygląda na trochę dojrzalszą. Tak naprawdę zawsze była w czołówce bohaterek gier komputerowych, które uwielbiam. Była nawet przed Larą Croft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować