Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ognisty gameplay z Far Cry 3

16 postów w tym temacie

Fajnie wygląda, choć trochę widać że niedopracowane. Tylko że... jakbym ja tak miał się rozgladać "o jaki ładny płomień" to powinienem zostać wynagrodzony za moje podziwianie krajobrazów. np. dziewczyna umiera, bo za długo szliśmy i nie jest to misja zakończona niepowodzeniem. Po prostu trochę inaczej idzie fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogień bardzo ładny, woda tragicznie. Słyszą się przez kilka pięter poprzez szalejące płomienie, roftl, nie wspominając, że by się gościu dawno udusił i usmażył w tej drodze, a już na pewno oboje by się ostro połamali po skoku na rusztowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda nieźle tylko te ręce trzymające broń - pożar, dym, kaszel itd a ręce nawet nie drgną jak z drewna. Zaraz przyszło mi porównanie z uncharted gdzie gracz nie był robotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 10:09, Muradin_07 napisał:

Tylko że... jakbym ja tak miał się
rozgladać "o jaki ładny płomień" to powinienem zostać wynagrodzony za moje podziwianie
krajobrazów. np. dziewczyna umiera, bo za długo szliśmy i nie jest to misja zakończona
niepowodzeniem. Po prostu trochę inaczej idzie fabuła.



No co ty? W liniowej strzelance?! :)
Oczywiście budynek czekał z runięciem aż oni dobiegną do Jeepa, i te łyse zombie-like coś...
Do tego główny bohater mówiący sobie że trzeba strzelić w zawory... Thanks Captain Obvious..
Mimo tego zagram, bo lubię takie "filmowe" strzelanki, choć nie będzie to nic czego bym już nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chciałbym. Chciałbym właśnie dlatego, że jeżeli mam kogoś uratować to powinienem rzucić się w ten ogień, a nie "Oooo... kurek! Pewnie jak go odstrzelę to będzie woda i się nie poparzę!". A dziewczyna już dawno zamieniła się w popiół. Pewnie będzie tak, że nawet będzie można na tym levelu szukać jakiś Easter Eggów, bo panna sobie poczeka, co tam walący się dom XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oko spadli gdzieś z 2-3 piętra tj z 6 metrów pewnie to było. Are you okay ? I think so. Nieźle takie cienkie coś nic się nie połamało już kocham tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny trend w grach jest ostatnio, że bohater ciągle musi gadać, co robi lub co ma zrobić, choć jest to najzupełniej w świecie oczywiste. O ile w serii Uncharted komentarze Drake''a były śmieszne i trafnie opisujące sytuację, tak tutaj raczej to wkurza (jakby Brody tyle nie gadał, to by nie był taki zasapany).

Aktor podkładający głos głównemu bohaterowi przestał bawić się już w "Nolan North worship", ale jakoś to tak źle odebrałem :P. Tak czy siak istnieje szansa, że Vaas stanie się jednym z najciekawszych i najbardziej wyrazistych czarnych charakterów w grach, bo filmik "Ransom Note" był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować