Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Max Payne 3 - recenzja

86 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 18:12, Dariusvictour napisał:

Nie dało się wydać gry od razu po polsku? Pytam bo może pisuje tu ktoś z Cenegi i mi
to wytłumaczy?


Podobno rozmowy w sprawie polonizacji trwały długo a sama polonizacja zajmuje trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 16:25, MaZZeo napisał:

> > "animacja śmierci wrogów" w minusach?! Nie grałem jeszcze więc się nie zamierzam

> kłócić,
> > ale ta gra chodzi na Euphorii więc nie chce mi się w to po prostu uwierzyć.

>
> Niestety, momentami wygląda to komicznie. Po strzale w głowę zdarzyło się, że przez
jakieś
> 10 sekund delikwent zastanawiał się czy w końcu się położyć czy zginąć na stojąco
:)
> A i nierzadko po upadku przeciwnicy dostają takich konwulsji, jakby ich jakiś demon
opętał.

"momentami"? czyli z jaką częstotliwością? A to że przez 95% czasu przeciwnicy reagują
ultra realistycznie nie wspomnisz? Lepiej jak za upadek odpowiada skrypt jak w innych
grach?

Euphoria to jedna z najlepszych rzeczy w grach Rockstara, a robi się z tego minus bo
czasem ktoś źle upadnie. Kpina jakaś.


Właśnie przez to, że silnik działa tak dobrze, takie pojawiające się "momentami" błędy mi przeszkadzały. Masz prawo się ze mną niezgadzać i szanuję Twoją opinię, ja jednak swego zdania na ten temat nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad zestawem grafik - "przechodzi" zamiast "przechodzić".

Ogólnie póki co zgadzam się z recenzją, ale za dużo w niej opisów wydarzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 20:48, Harrolfo napisał:

Nad zestawem grafik - "przechodzi" zamiast "przechodzić".

Ogólnie póki co zgadzam się z recenzją, ale za dużo w niej opisów wydarzeń!


Dzięki za czujne oko :) A prezentowane w recenzji opisy wydarzeń to ledwie zarys całej fabuły, wszystkie zdarzenia które opisałem poznajemy w przeciągu niecałych 30 pierwszych munut gry. Potem robi się tylko ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest kerkas i ten co za nim chodzil ten vojtrans czy jakos tak nie pamietam. Tak sie wymadrzali a tutaj jakos cisza glowy w piasek xD Narzekac bylo prosto tak a teraz pewnie glupio xD Kerkas to list pewnie pisze do redakcji gram.pl tak jak do cdaction wklejal skany ze wyslal poczta xD

W Max Payne 3 po raz pierwszy w historii serii mamy do czynienia z multiplayerem. Słuszne były obawy przed premierą co do jego jakości, ale w praniu okazuje się, że... jest naprawdę dobrze!

No cos nie pasuje to sluszne byly obawy czy jest dobrze? Bo jedno wyklucza drugie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:03, dragnor napisał:

A gdzie jest kerkas i ten co za nim chodzil ten vojtrans czy jakos tak nie pamietam.


@Vojtas

Dnia 22.05.2012 o 00:03, dragnor napisał:

Tak sie wymadrzali a tutaj jakos cisza glowy w piasek xD Narzekac bylo prosto tak a teraz
pewnie glupio xD


Głupio to będzie Tobie poniżej masz link do listu i moje wypowiedzi o MP3.
Zadaj sobie trud i przeczytaj wszystko do końca zanim zaczniesz pleść trzy po trzy.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=33

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=35

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=37

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=42

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=44

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=46

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=48

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76095&pid=54

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76145&pid=47

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76145&pid=49

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76145&pid=55

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76145&pid=60

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76185&pid=32

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74897&pid=13

>Kerkas to list pewnie pisze do redakcji gram.pl tak jak do cdaction

Dnia 22.05.2012 o 00:03, dragnor napisał:

wklejal skany ze wyslal poczta xD


Mogę to bardzo szybko udowodnić wystarczy że podasz swój adres mail a wyślę odpowiedź jaką dostałem z CDA.
Zanim zarzucisz komuś kłamstwo dobrze się zastanów.

Dnia 22.05.2012 o 00:03, dragnor napisał:

W Max Payne 3 po raz pierwszy w historii serii mamy do czynienia z multiplayerem.
Słuszne były obawy przed premierą co do jego jakości, ale w praniu okazuje się, że...
jest naprawdę dobrze!


No cos nie pasuje to słuszne były obawy czy jest dobrze? Bo jedno wyklucza drugie xD


Bardzo musiałeś zmęczyć głowę czytaniem tego mojego listu do CDA (o ile go czytałeś bo ma spore wątpliwości czy tak było) bo nie było w nim ani słowa o multiplayerze ale widzę że przyswajasz fakty wybiórczo.

Ps. Jako że masz problemy z koncentracją otóż główna oś sporu toczy się na linii klimat noir o którym tak gorąco zapewniał Rockstar wywiad z Danem Houserem dla miesięcznika EDGE , oraz filmik od 0:33
http://www.youtube.com/watch?v=SAbapd56OJA
oraz o fabułę która miała być niesztampowa i zaskakująca a zerżnięta została z

Spoiler

Człowieka w ogniu


A teraz zadaj sobie trud i przeczytaj posty w linkach zanim do końca stracisz twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

@Vojtas


A tak Vojtas przepraszam. Ale czemu wyzywasz go od malpy to tego nie rozumiem :(

Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

Głupio to będzie Tobie poniżej masz link do listu i moje wypowiedzi o MP3.


(tutaj nastepuje kilkanascie linkow do bullshitu ktory strescic mozna w nastepujacy sposob: blablabla zabili serie, blablabla zrobili strzelnine (LOL), blablabla noir, blablabla rockstar obiecal i nie dotrzymal, blablabla ogladalem gameplay na youtube (LOL), blablabla nie zagram w to cos, blablabla bla)

Ze nie jest ci glupio takie bzdury pisac jak w tych linkach xD Fanatyk much? xD

Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

Mogę to bardzo szybko udowodnić wystarczy że podasz swój adres mail a wyślę odpowiedź
jaką dostałem z CDA.
Zanim zarzucisz komuś kłamstwo dobrze się zastanów.


Jakie klamstwo? Masz urojenia? xD W CDA musieli miec niezla beke jak skojarzyli autora xD

Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

Bardzo musiałeś zmęczyć głowę czytaniem tego mojego listu do CDA (o ile go czytałeś bo
ma spore wątpliwości czy tak było) bo nie było w nim ani słowa o multiplayerze ale widzę
że przyswajasz fakty wybiórczo.


Bardzo musisz miec glowe i mozg w innym swiecie i nie myslec bo to cytat z recenzji a nie twoich zalosnych fanatycznych wypocin na ktore szkoda czasu bo w kolko piszesz o tym samym xD Ale nie dziwie sie ze recenzji nie przeczytales bo to za duzo xD Tresci tych twoich wypocin nawet szkoda by mi bylo wklejac bo trzeba wcisnac ctrl+c i ctrl + v (ale tylko raz bo pozniej jest caly czas ten sam bullshit) a do tego twoje wyobrazenie o sobie jest tak zabawne ze boki zrywac xD Ze ty niby jestes wart cytowania i odnoszenia sie do tego co napisales? Hahahaha xD

Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

Ps. Jako że masz problemy z koncentracją otóż główna oś sporu toczy się na linii klimat
noir o którym tak gorąco zapewniał Rockstar (blablabla)


Jak stary radiomagnetofon co tasme mu wcielo xD

Dnia 22.05.2012 o 20:20, kerkas napisał:

A teraz zadaj sobie trud i przeczytaj posty w linkach zanim do końca stracisz twarz.


Ja? Przeciez z Ciebie jest niezla polewka w sieci nawet w tym watku xD Twarz juz dawno straciles ludzie sie z ciebie nabijaja a ty tego nie widzisz xD I on cos o problemach z koncentracja pisze xD LOL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci może przytoczę Twoje wypociny kerkas:

"Max Payne to nie była typowa gra akcji , miała klimat noir , muzykę , świetne dialogi w których nie musiały latać f... , m...f , siódme syny siódmego syna itd. itp. intrygującego głównego bohatera i równie ciekawych
pro antagonistów."

Max Payne 3 również nie jest typową grą akcji, ma świetny, mroczny klimat, wyraźny nacisk na fabułę (nie jest niesamowita, ale poprzednie części też takiej nie miały - a zachowujesz się jakby były natchnione przez Najwyższego i całkowicie nietykalne), świetną muzykę (w przeciwieństwie do poprzenich soundtracków gdzie było parę godnych uwagi utworów, w tym genialny main theme, tutaj wszystko jest bardzo dobre i klimatyczne) i dialogi (to już zresztą standard dla Rockstar''a). Bohater również ten sam. Czyli wszystko co MP miał i w odpowiednich proporcjach. A że nie pasuje do definicji noir i jako ekspert kina chciałeś zabłysnąć i jesteś wielce oburzony? Nie płacz (mam tu na myśli list [ L O L ] i produkowanie tysiąca ośmiuset postów na forum żeby udowodnić jaka to zła gra jest, ogarnij się), wstyd to.

A co czytamy dalej?

"Rockstar zamordował to wszytko i za pomocą piły łańcuchowej , młota kowalskiego oraz nitów stworzył Frankensteina który jest Maxem Paynem tylko z nazwy."

Bzdury. Zamiast produkować bzdurne posty i dopatrywać się kopiowania fabuły tam gdzie go nie ma zrób coś pożytecznego w życiu. Tak naprawdę zrób cokolwiek, byle nie zaśmiecaj kolejnego wątku o tej grze (a odwiedziłeś chyba wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś hipokrytą i to na takim poziomie że najbardziej zepsuci i cyniczni politycy obojętnie jakiej opcji mogą czuć się przy tobie zagrożeni. A, jak wiadomo, z hipokrytą nie ma najmniejszego sensu pojedynkować się na argumenty, ponieważ albo obróci kota ogonem, albo je zlekceważy, ponieważ JEGO stronę mierzy się inną miarą.

Ps. Jak już dorośniesz gówniarzu do merytorycznej dyskusji to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

Max Payne 3 również nie jest typową grą akcji, ma świetny, mroczny klimat,


Który objawia się czym ?

Spoiler

popijaniem leków alkoholem przez Maxa , krwią sikającą na lewo i prawo ,przebłyskami światła a może zakończeniem

a swoją drogą Widziałeś zakończenie ?.

>wyraźny

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

nacisk na fabułę


Fabuła to tylko kwiatek do kożucha Rockstar postawił na akcję , wybuchy itd. itp. a z drugiej strony Jesteś zmuszony korzystać z systemu osłon rodem z Gears of War czego nie rozumiem.

>(nie jest niesamowita,

Przypominam że Rockstar mówił że miała przyćmić te z poprzednich części.
Można było nawet o tym przeczytać miesięcznik EDGE wywiad z Danem Houserem A Man Called Payne.


>ale poprzednie części też takiej nie miały -

Zgadza się ale też nikt nie chełpił się tym że siłą MP jest jego fabuła.

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

a zachowujesz się jakby były natchnione przez Najwyższego i całkowicie nietykalne),


Czy gdzieś napisałem że MP1 i MP2 miały fabułę na poziomie Ojca Chrzestnego? nie.


>świetną

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

muzykę (w przeciwieństwie do poprzednich soundtracków gdzie było parę godnych uwagi utworów,
w tym genialny main theme, tutaj wszystko jest bardzo dobre i klimatyczne)


Nie różni się to od muzyki w filmach akcji gdzie muzyka pełni rolę zapchaj dziury.

>i dialogi

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

(to już zresztą standard dla Rockstar''a).


Gdzie Max klnie jak szewc.


>Bohater również ten sam.

Obecny Max przypomina Ferdynanda Kiepskiego jeśli Tobie to nie przeszkadza to o.k. tyle że nie wszystkim musi się on podobać.


>Czyli wszystko

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

co MP miał i w odpowiednich proporcjach.


Bzdura max dźwiga dwie sztuki rodzaje broni zamiast kilku rozumiem że to w ramach realizmu by Rockstar.
Z kolei realizm szwankuje skoro Max za osłonę wybiera wózek bagażowy chyba pancerny skoro naparzają do niego z kilkunastu sztuk broni palnej a wózek jest nietknięty.
Jeśli chodzi o Bullet Time to nie dostajemy niczego nowego to wszytko już było w poprzednich częściach

>A że nie pasuje do definicji noir i jako

A to że MP1 i MP2 czerpał garści z tego gatunku o tym już nie pamiętasz tak to już jest jak ale jak się jest fanatycznym fanbojem Rockstara i wszystko co oni wyprodukują traktuje jak relikwię.
Wiesz ile jest gier akcji pokroju Maxa (bo Bullet Time jest wykorzystywany w grach akcji od czasu MP1) tysiące , a ile jest gier z klimatem noir można ich ilość policzyć na palcach obu rąk.
Chcesz odgrzewanych hamburgerów proszę bardzo tylko nie mieszaj kogoś z błotem jeśli ktoś powie że mu takie danie nie smakuje.

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

ekspert kina


Jeśli chodzi o gatunek noir to i owszem.

>chciałeś zabłysnąć i jesteś wielce oburzony? /.../

Marna prowokacja na poziomie @dragnor ale rozumiem że to są merytoryczne argumenty

Dnia 23.05.2012 o 03:17, Niflheim napisał:

A co czytamy dalej?

"Rockstar zamordował to wszytko i za pomocą piły łańcuchowej , młota kowalskiego
oraz nitów stworzył Frankensteina który jest Maxem Paynem tylko z nazwy."

Bzdury. Zamiast produkować bzdurne posty i dopatrywać się kopiowania fabuły tam gdzie
go nie ma zrób coś pożytecznego w życiu. Tak naprawdę zrób cokolwiek, byle nie zaśmiecaj
kolejnego wątku o tej grze (a odwiedziłeś chyba wszystkie).


Jesteś krótkowidzem skoro nie widzisz że fabuła została zerżnięta z Człowieka w ogniu.
MP3 został zrobiony na tej samej zasadzie co Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć.

Ps. Zamiast obrażać ludzi używaj uwaga trudne słowo merytorycznych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Obecny Max przypomina Ferdynanda Kiepskiego jeśli Tobie to nie przeszkadza to o.k. tyle
że nie wszystkim musi się on podobać.

Jedno pytanie: Co Ty wiecznie z tym Ferdkiem? Możesz mi wyjaśnić czemu Max przypomina Ci akurat tą postać? Bo naprawdę nie widzę zbieżności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ja Ci może przytoczę Twoje wypociny kerkas:

Wywołałeś wilka z lasu, a tak "bylo miło przez chwilę" ;)

Hehe, kiedy już dojdzie moja kopia (jeszcze trochę, wziąłem wersję PC), to odfoliowując pudełko przez sekundę czy dwie wspomnę Kerkasa, jego hejt i dramatyczną walkę na forum o to aby ludzie nie kupowali tego "odgrzanego kotleta" ;) Pomyślę - cóż z tej walki zostało, chyba tylko dobrze ubita piana ;-) A później będe grał do upadłego i mam nadzieję, że trudno mi będzie przestać, tak jak przy każdej grze od Rockstar Games :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Który objawia się czym ?

Spoiler

popijaniem leków alkoholem przez Maxa , krwią sikającą na
lewo i prawo ,przebłyskami światła a może zakończeniem

a swoją drogą Widziałeś zakończenie
?.

Bo rozumiem, że

Spoiler

szczęśliwe zakończenie

Spoiler

jest dla dzieci. Jasne, jasne.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Fabuła to tylko kwiatek do kożucha Rockstar postawił na akcję , wybuchy itd. itp.

Bo w jedynka i dwójka wcale nie skupiała się na akcji. Boże drogi, to strzelanka TPP. Tu chodzi o akcję i wybuchy.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

drugiej strony Jesteś zmuszony korzystać z systemu osłon rodem z Gears of War czego nie
rozumiem.

Nie jesteś zmuszony. Ba, używanie osłon powoduje, że gra staje się jeszcze trudniejsza.
Pomijam też drobny fakt, że w jedynce i dwójce, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności, i tak musiałeś się za czymś chować. Rockstar dodał tylko system osłon, żeby to wyglądało bardziej "realistycznie".

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Zgadza się ale też nikt nie chełpił się tym że siłą MP jest jego fabuła.

Nie, wcale. Chyba ktoś zapomniał jak reklamowany był Max Payne i co jest napisane na pudełku z grą.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Nie różni się to od muzyki w filmach akcji gdzie muzyka pełni rolę zapchaj dziury.

A czy w pozostałych częściach poza głównym motywem muzyka się czymś wyróżniała? Nie bardzo.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Gdzie Max klnie jak szewc.

Zobaczyłeś jeden, góra dwa gameplay''e na YT i już wiesz, że klnie jak szewc. Poza tym - ma prawo. Jego życie szlag trafił, jest wrakiem człowieka.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Obecny Max przypomina Ferdynanda Kiepskiego jeśli Tobie to nie przeszkadza to o.k. tyle
że nie wszystkim musi się on podobać.

Wow, co za argument. Przypomnę, że Max przez dłużysz czas miał "wolne" (w świecie gry), był uzależniony od alkoholu i środków przeciwbólowych. Siedział na dupie przez X miesięcy chlejąc i ćpając. Na pewno wyglądałbyś jak mięśniak po takiej "sesji".

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Bzdura max dźwiga dwie sztuki rodzaje broni zamiast kilku rozumiem że to w ramach realizmu
by Rockstar.

Rany boskie. Przecież właśnie o to chodziło. Żeby Max nosił dwie sztuki broni, które widać, że nosi. A nie "weźmy sobie 15 sztuk broni i bohater to sobie schowa za kurtkę".

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Z kolei realizm szwankuje skoro Max za osłonę wybiera wózek bagażowy

Gdzie? Zarzuć linkiem. Wspomnę też tylko o tym, że osłona w MP jest zniszczalna. Nawet jeśli chowa się za wóżkiem to jest to błąd silnika a nie "feature".

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Jeśli chodzi o Bullet Time to nie dostajemy niczego nowego to wszytko już było w poprzednich
częściach

To wymyśl coś nowego w tej materii. Bullet time w grach został wyeksploatowany do cna. Nie da się wymyślić nic rewolucyjnego. Chyba, że bierzemy pod uwagę multiplayer, ale podejrzewam, że Cię do nie interesuje.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Chcesz odgrzewanych hamburgerów proszę bardzo tylko nie mieszaj kogoś z błotem jeśli
ktoś powie że mu takie danie nie smakuje.

Próbuję znaleźć TPSa przypominającego obecnego Maksa Payne''a, by móc go nazwać odgrzewanym hamburgerem. Ups, no właśnie, nie ma. Odgrzewany hamburger byłby wtedy, gdyby Rockstar zrobił idealną kopię jedynki lub dwójki na nowym silniku. Nie o to tu chodzi.

Dnia 23.05.2012 o 09:06, kerkas napisał:

Jesteś krótkowidzem skoro nie widzisz że fabuła została zerżnięta z Człowieka w ogniu.
MP3 został zrobiony na tej samej zasadzie co Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć.
Ps. Zamiast obrażać ludzi używaj uwaga trudne słowo merytorycznych argumentów

To Ty z kolei zagraj w grę a nie oglądaj filmiki na YT. Bo pisałeś, że zakończenie jest żywcem zerżnięte z Człowieka w Ogniu. Pokazałem Ci to zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 09:10, mati285 napisał:

Jedno pytanie: Co Ty wiecznie z tym Ferdkiem? Możesz mi wyjaśnić czemu Max przypomina
Ci akurat tą postać? Bo naprawdę nie widzę zbieżności.


Przepocony podkoszulek , brzuszek , Ferdek jest łysiejący , Max jest łysy o.k. ogolony do gołej glacy.
Innym kojarzy się z Brucem W. z Die Hard.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 09:53, Lordpilot napisał:

Hehe, kiedy już dojdzie moja kopia (jeszcze trochę, wziąłem wersję PC), to odfoliowując
pudełko przez sekundę czy dwie wspomnę Kerkasa, jego hejt i dramatyczną walkę na forum
o to aby ludzie nie kupowali tego "odgrzanego kotleta" ;) Pomyślę - cóż z tej walki zostało,
chyba tylko dobrze ubita piana ;-) A później będe grał do upadłego i mam nadzieję, że
trudno mi będzie przestać, tak jak przy każdej grze od Rockstar Games :)


Cóż to że ktoś na złość odmraża sobie uszy nie oznacza że ma rację :)
Po drugie ludzie narzekają na Call of Duty po czym lecą kupić kolejną część , więc Twoja postawa niczego nie dowodzi.
Tylko później nie mów że gry są schematyczne lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 07:27, kerkas napisał:

Jesteś hipokrytą i to na takim poziomie że najbardziej zepsuci i cyniczni politycy obojętnie
jakiej opcji mogą czuć się przy tobie zagrożeni. A, jak wiadomo, z hipokrytą nie ma najmniejszego
sensu pojedynkować się na argumenty, ponieważ albo obróci kota ogonem, albo je zlekceważy,
ponieważ JEGO stronę mierzy się inną miarą.


Tak jak myslalem - niczego ponad kopiuj wklej ciekawego do napisania nie masz wiec spasowales xD I to ja jestem hipokryta? LOL xD

Dnia 23.05.2012 o 07:27, kerkas napisał:

Ps. Jak już dorośniesz gówniarzu do merytorycznej dyskusji to daj znać.


Idealnie pasuje do ciebie powiedzenie "czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z człowieka nigdy". Widze ze zaczela sie prywata, osobista pyskowka i wyzywanie - nerwy puscily? Chusteczke podac? U mad bro? Nie placz. "Merytorycznej dyskusji" w twoim stylu? xD To czekaj tylko zaznacze co napisalem wczesniej, wcisne ctrl+c i ctrl+v xD Trolluj dalej i do zobaczenia na wykopie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować