Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Aliens: Colonial Marines przesunięta na luty 2013

16 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 16:35, Ecko09 napisał:

Ta gra to będzie duży niewypał, skoro tyle razy ją przesuwają.


Ja nadal mam nadzieję, że gra będzie dobra. Randy Pitchford wyjaśnił, że gra została ogłoszona dawno temu nie znaczy, że jest tworzona bardzo długo i w podobnym czasie powstawało Borderlands i Brothers in Arms.

Źródło: http://www.gearboxity.com/content/view/876/33/

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś nie chce wydać niedopracowanej gry w końcu mamy dość MoH/CoD i innych gier słabo dopracowanych
Ja tam liczę że ta gra poprawi wizerunek po AvP ostatnim
Na Borderlands się nie zawiodłem więc na tym pewnie też nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na grę, która ma wyjść w przyszłym roku, to wygląda słabiutko. Moim zdaniem z tą grą na starcie będzie to samo, co z Duke Numek Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:09, majkel666 napisał:

jak na grę, która ma wyjść w przyszłym roku, to wygląda słabiutko. Moim zdaniem z tą
grą na starcie będzie to samo, co z Duke Numek Forever.


Tyle ze nie tylko grafika sie liczy.
Tutaj bedzie sie liczyl klimat przedewszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka, że znów przesuwają. No ale trudno się dziwić gdy większość mocy przerobowych Gearboxu siedzi nad Borderlands 2. A:CM to dla nich tytuł drugi w kolejce, co nie znaczy, że traktowany po macoszemu :)
Ja czekam na ten tytuł z zapartym tchem i ufam Randy''emu i spółce, że zrobią bardzo dobrą grę o Obcych.

A do narzekaczy na grafikę... Gra wygląda słabo? Wygląda Lepiej niż AvP 2010. A poza tym, tutaj nie grafa i wodotryski się liczą, tylko klimat Obcego. Ale graphic-faperzy pewnie nie grali w AvP2 i nie wiedzą, że co to klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2012 o 08:03, Phobos_s napisał:

A do narzekaczy na grafikę... Gra wygląda słabo? Wygląda Lepiej niż AvP 2010. A poza
tym, tutaj nie grafa i wodotryski się liczą, tylko klimat Obcego. Ale graphic-faperzy
pewnie nie grali w AvP2 i nie wiedzą, że co to klimat ;)


Dokladnie, AvP2 to do dzisiaj dla mnie najlepszy FPS w jaki gralem. Grafika specjalnie nie zachwycila, ale gra nadrabiala ogromna dawka kilamtu. Swietna gra i zapamietam na zawsze.
Wiadomosc o przesunieciu premiery jest razem z opoznieniem DMC dolujaca...ale z drugiej strony jesli wyjdzie to tytulom na dobre...okaze sie za rok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować