Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Ghost Recon: Future Soldier - zgarnij kozacką figurkę!

166 postów w tym temacie

gram.pl

W związku z trwającym właśnie Tygodniem z Ghost Recon: Future Soldier na gram.pl, zapraszamy wraz z firmą Ubisoft do konkursu, w którym możecie ustrzelić wspaniałą figurkę oraz koszulki z motywem z gry. Zainteresowani?

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Ghost Recon: Future Soldier - zgarnij kozacką figurkę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie bron w Future Soldier jest bardzo interesujaca. A szczegolnie widoczny przy figurce jak na moje oko Scar-H wyswietlajacy pojemnosc magazynka dzieki temu zolnierz nie musi na slepo ladowac oraz bac sie ze skonczy mu sie ammo a on zostacie "odstrzelony". Kombinezon pozwalajacy byc chwilowo niewidzialny takze jest typowo futurystyczny i jest dosc mozliwy przy dzisiejszym postepie technologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny zdecydowanie. Mógłbym straszyć dzwonnika w kościele obok. Dzwony o 6 rano są z deczka denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszym elementem futurystycznego pola walki są zdecydowanie drony. Przejechać się na takim można, po jedzenie wysłać (jak sprytny, to można nawet kazać zamówić pizze przez telefon). Zawsze możemy nim rzucić jak granatem, wtedy skutecznie zdezorientuje on przeciwnika. Słyszałem, że takie drony przydają się też do prac ogrodowych (ale tego nie potwierdzę). Jest w stanie dłużej ustać przy garach niż kobieta, przy czym wydatki na niego ograniczają się tylko do wymiany oleju. Ja osobiście wysłał bym go po zakupy do Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wykorzystał kamuflaż i drony, aby wkraść się do fabryk Blizzarda i sprawdzić jak idzie produkcja Diablo 3.

Mam nadzieje że szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najciekawszy jest kamuflaż optyczny, czyli to co ja bym nazwał po prostu niewidzialnością ale nie ważne. Jest to najciekawszy element gdyż pozwala podejść do wroga z każdej strony z przodu , boku, czy nawet od TYŁU! Natomiast nie wiem jakie są jeszcze sposoby przechodzenia tej gry ale wychodzi na to że będąc pod takim kamuflażem można przejść całe misje nikogo nie zabijając. ;p Dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca konkursowa: moim zdaniem najciekawszy jest ten maly pojezdzik ktory lata chyba jest to ''dron'' jak sie niemyle.
Jest on zarabisty z paru glownych powodow mozna by kogos sledzic niepostrzezenie np. swoja zone jak ktos by chcial, czy tez by sie przydal komus kto by chcial zostac detektywem lub juz nim jest. Dla mnie osobiscie uzywalbym go do sledzenia mojej dziewczyny gdybym mial jakies watpliwosci, a takze czasami na placu do paintballa jak sie strzelam z moimi przyjaciolmi na kulki z farba. Dron ten jest tez jak sie niemyle wyposazony w podwieszany pod spodem jakis pistolet czy karabinek maly, to bym probowal zmodywikowac jakos go lub zaczepic jakis pistolet do paintballa. Zyskalbym spora przewage na placu walki z moimi przyjaciolmi, bo by nawet niewiedzieli co ich trafilo. ( ale z poczatku mieli by miny :) i niewiedzieli skad padl strzal ). pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najciekawszym elementem wyposażenia żołnierzy US Special Forces w Ghost Recon Future Soldier jest bez wątpienia kamuflaż optyczny. A dlaczego ? A to dlatego że pozwala on na dojście/wejście itd. gdziekolwiek i w dowolny sposób. Takie coś to naprawdę prawdziwa wizja przyszłości. Gdybym miał możliwość użycia tego bajeru na pewno użyłbym go w szkole :D Mógłbym w momencie gdy nauczycielka/nauczyciel prosi mnie do odpowiedzi zniknąć... Mógłbym też straszyć ludzi :D Lub podnosić spódniczki "przystojnym" niewiastom :) A co najlepsze... mógłbym paradować po mieście bez jakichkolwiek ubrań. Fajnych pomysłów na użycie tego mam bardzo dużo, np. mógłbym przyjść do was i niepostrzeżenie zabrać wam tą figurkę :DD.. Nie będe wszystkiego wymieniać bo w sumie miał być 1 :D
Takie są moje pomysły :D
Pozdrawiam i mam nadzieje że nie wyślecie do mnie niewidzialnego kuriera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z pewnoscią wykorzystał bym spodnie dzięki którym żadna kałużą i błoto nie były by dla mnie problemem a nie było by mowy o ich rozdarciu więc uważąm że spodnie są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, najlepsze są Quadrotory (drony). Nie dość, że pozwala na szybki zwiad z nieba, to jeszcze może załatwić naprawdę niezłą dywersję. A tak serio, to kojarzycie ten podryw na zgubionego sokoła?? No to tak samo można by podrywać laski na zaginionego drona... No i ew... podglądać w perfidny sposób panny przez okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym elementem wyposażenia żołnierzy US Special Forces jest kamuflaż optyczny. Jego zastosowanie może być czysto militarne, ale, kiedy jest czas na odpoczynek to można się, nim świetnie bawić w podglądacza lub szpiega. Tej techniki pozazdrościłby sam Agent 007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zaimponowały mi drony. Świetne urządzenia na polu biwy po prostu nie do zastąpienia. Ich pomysłowe zastosowanie? Ich głownym zadaniem jest badanie terenu, więc można by z nich skorzystać np. na obozie kiedy chcemy się dostać do pokoju ładnych koleżanek. Drona zbada teren, odwróci uwage a my mam spokój i może nawet pilnować drzwi. Myślę, że wszystkie technologie z Ghost Recon''a bardziej przydałyby się młodzieży, aniżeli dorosłym. Chociaż i oni by pewnie nimi nie pogardzili. Można tu jeszcze wspomnieć o kamuflażu optycznym przydatnym komus kto nie powtórzył ostatnich tematów, a nauczycielka rozgląda się kogo by tu wziąć do odpowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze wydają się być drony i kamuflaż optyczny. Drony można wykorzystać np. do tego by skupić na nich ogień przeciwnika, pozwalając na zmianę pozycji, bądż ucieczkę ostrzeliwanego oddziału.Kamuflaż optyczny w przypadku przytoczonej przezemnie sytuacji, można by wykorzystać by podejść po cichu wroga i wykończyć go, gdy ten jest skupiony na ostrzale dronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflarz optyczny. Po co? Do podglądania panienek w saunie!!!! :D

A tak na serio to mógłbym wchodzić do kina bez płacenia za bilet!!!

Albo nie, lepiej to wykorzystać do straszenia mojej siostry duchami!!!!!! (ciężko wymyśleć coś, co nie łamałoby jakiegoś prawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny byłby interesującym nabytkiem dla naszej piłkarskiej reprezentacji.
Można by niepostrzeżenie dostać się do szatni rywala i podsłuchać o planowanej na spotkanie z nami taktyce, albo dokonać niewielkiej dywersji na zawodnikach przeciwnej drużyny lub trenerze, zapewniając naszym chłopakom większe szanse na zwycięstwo w kilku meczach a może i w całym turnieju…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najciekawszy jest holograficzny wyświetlacz, za pomocą którego żołnierze mają podgląd amunicji i rozeznanie w terenie. Osobiście wykorzystałbym takie coś do obsługi telefonu (wyświetlany komunikat o nowej wiadomości, stan baterii, zbliżające się wydarzenia zaznaczone w kalendarzu itp.) bądź w życiu codziennym (puls, przebyte kroki, może kompas i nawigacja podczas jazdy na rowerze). Wyciąganie telefonu za każdym razem aby coś sprawdzić bywa męczące, a i telefon traci na wyglądzie, więc taki wyświetlacz holograficzny bardzo ułatwiłby życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najciekawszym wyposażeniem dla bohaterów gry Ghost Recon : Future Soldier jest kamuflaż.Jest wiele możliwości do wykorzystania kamuflażu chociaż ujawnia się także w grze Crysis .Ja najchętniej gdybym był na froncie i miałbym w zanadrzu kamuflaż to podczas misji w której musieliśmy by zniszczyć wrogą jednostkę która stacjonowała by w dzikiej dżungli dobrym pomysłem było by użycie kamuflażu do zabicia dwóch strażników a następnie obdarcie ich ze skóry tak jak to robi predator i powiesić ich za nogi na drzewie .W czasie gdy przyszła by zmiana warty ich zastępcy wystraszeni pobiegli by po wsparcie i mamy wielką panikę osłabione morale oraz możemy w miejsce zwłok podstawić miny i wszystko wyleciało by w powietrze lub po po prostu obejście wroga od tyłu i wystrzelanie wszystkich jak kaczki .Kamuflaż byłby idealną bronią podczas ataku na wrogie konwoje w terenach górzystych na pustyni oraz w mieście.W tej sytuacji wystarczyło by włączyć kamuflaż ustawić się wokół konwoju użyć broni przeciw pancernej i zrobić totalny chaos na polu walki.Z pewnością najbardziej skorzystawszy z tej broni(kamuflaż)snajper dzięki takiemu cacku mógł by ustawić się gdzie kol wiek chce i nigdy by go nikt nie wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optical Camo- Wiadomo oczywiście iż technologia ta nie została jeszcze w pełni opracowana i doprowadzona do perfekcji, jednak nie mówimy tu teraz o świecie realnym lecz grze "Ghost Recon Future Soldier". Głównym atutem jaki daje nam tzw. kamuflaż optyczny jest - niewidzialność, dzięki której jesteśmy nie wykrywalni dla przeciwnika w większym stopniu, oczywiście na bardzo bliską odległość przeciwnik nie powinien mieć z tym problemu.
Jak już wspomniałem , niewidzialność da nam przewagę podejścia do wroga praktycznie z każdej strony i eliminacji celu bezszelestnie, oraz przygotowanie taktyki jednocześnie mając przegląd pola walki.

Surveillance drone- Drugą natomiast bardzo przydatna rzeczą w GRFS jest tz.w dron zwiadowczy dzięki ,któremu tak jak w przypadku "optical camo" będziemy mogli zaplanować swoje działanie wobec przeciwnika na danym terenie, oznaczyć pozycje wrogów bądź ważnych dla nas miejsc np. miejsce przetrzymywania zakładników czy tez nasz główny cel. Minusem tego sprzętu jest to iż jest łatwiej wykrywalny dla przeciwnika, jednak jeżeli do zadania przystępują Duchy to nie będzie to stanowiło dla nich żadnego problemu.

Co do osobistego wykorzystania ww. przedmiotów nie mam nic specjalnego hmm nie mam jakiegokolwiek celu bezsensownego ich wykorzystania, interesuje mnie wojsko/militaria i najnowsze technologie dla wojska, więc dla mnie taki sprzęt ma tylko jedno stosowanie "PRZEWAGA NAD PRZECIWNIKIEM"

Po prostu trzeba pamiętać o jednym "Tylko umarli walczą uczciwie" [Only dead fight fair]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować