Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Ghost Recon: Future Soldier - zgarnij kozacką figurkę!

166 postów w tym temacie

Kamuflaż
Oj życie bym sobie ułożył pierwsze co to bym sie schował w damskiej toalecie, robił paranormal activity mojej babce nauczycielce od matmy bym ściągnął na lekcji spodnie no i najlepsze bym sie wbił do banku i wyniósłbym pieniążki za które oczywiście bym kupił kontener gier na gram.pl ^^ no i tam jeszcze jakiś night club by sie zahaczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kamuflaż optyczny gdyż można wykorzystać go w wielu różnorakich sytuacjach do mnustwa różnych rzeczy , choć by zniknięcie z pola widzenia przeciwników tym bardziej gdy mają przewage liczebnom , bądź gdy kończy nam się amunicja , po to by podejść do wroga i zabić go nożem , kamuflaż optyczny przyda się również w przypadku szpiegowania , bądź do przedostania się niepostrzeżenie z miejsca a do miejsca b , np. po to by zastawić w danym miejscu pułapke dla wroga , bądź umieścić jakomś bombe albo przedostać się w dane miejsce po to by choć by zrobić zasadzkę ustawić w danym miejscu jakieś jednostki , np. snajperów za plecami wrogów , ja osobiście gdy bym miał wykorzystać kamuflaż optycznyw jakiejś wojnie zapewne wykorzystał bym go w którymś z wyżej wspomnianych przezemnie sposobów , a jeśli miał bym go wykorzystać w życiu codziennym , to wykorzystał bym go najchętniej do zrobienia różnych kawałów znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej kozackim elementem są okulary z wyświetlaczem LCD. ;) Zabawka przyszłości, która ułatwiłaby mi zdanie matury:) która już z dniem dzisiejszym mam z głowy. :) Zdecydowanie zredukowałaby stres. Niezbędna dla każdego ucznia czy studenta:) Uniwersalny pomysł dla każdego gracza oraz możliwa w zastosowaniu dla wielu dziedzin życia:) Nośmy wszyscy takie okularki :) "The future starts today, not tomorrow."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno kamuflaż jak i drony to rewelacja i rewolucja na polu walki. Lecz najważniejszym elementem wyposażenia żołnierza jest jego BROŃ. Bez bez karabinu żołnierz jest niczym. Karabin, strzelba, pistolet, ,materiały wybuchowe granaty ręczne hukowo-błyskowe, amunicja, celowniki, tłumiki dźwięku i płomienia chwyty taktyczne, celowniki laserowe. To wyposażenie jest bez dwuch zdań najważniejszym elementem wyposażenia. Jeśli nadal uważacie, że kamuflaż i drony to najważniejszy ekwipunek... powodzenia w walce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał oczywiście kamuflaż optyczny. Dlaczego? Ponieważ we wcześniejszych częściach Ghost Recon musieliśmy polegać tylko i wyłącznie na tym, że akurat wróg nas niezauważy. Teraz, kiedy technika poszła do przodu i metody rozprawiania się z przeciwnikami też się zmieniły. Mamy drony- nie musimy korzystać najpierw z nie do końca precyzyjnych zdjęć robionych z samolotów. Ale najważniejsze- niee musimy dobierać koloru kamuflażu do otoczenia żeby i tak nie do końca zlewać się z otoczeniem. Dron, nawet najlepszy i dający nam kolejną parę oczu na polu bitwy nie pomoże nam, jeżeli jesteśmy widoczni i wystarczy wprawne oko przeciwnika żeby nas zestrzelił. Teraz Duchy są duchami NAPRAWDĘ! Gdy atakują razem i każdy z nich używa optycznego kamuflażu nie wiadomo skąd atakują i z czego. Mogliby nawet po cichu podejść do każdego z nich i razem na hura sprzedać kawałek zimnego żelaza pod żebra. To czyni ich drużynę tak elitarną i ustawia ją jaką tą "do zadań specjalnych" wymagających delikatności i dyskrecji. Przeciwnik wie tylko tyle: tego czego nie widać- nie ma... ale Duchy zmieniają to zdanie: nigdy nie bądź pewny czy właśnie nie patrzysz się mi prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kamuflarz optyczny. W wojsku od dawna o takim marzą i ledwo jakieś prototypy mają, a tutaj możemy się pobawić w pełni działającym egzemplarzem.

Wykorzystałbym go do zakradnięcia się do pilnie strzeżonego kompleksu CD Projekt i wpisał w kodzie każdej nowej gry wyświetlanie Hello Adam przed intro ;) no ew. zagrałbym w moje wymarzone gierki jeszcze w fazie produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że kamuflaż optyczny to gadżet, który ratowałby mój zad wiele razy. Pominę już oczywiste oczywistości, które podawano X razy i zajdę temat od tyłu.

Co bym zrobił z takim kamuflażem? Już mówię. Na początek „ukryłbym” moją kolekcję gazetek (If You Know What I Mean) przed matką i dziewczyną, bo już naprawdę nie wiele brakuje, żeby mój skarb znalazł się w rękach prawdziwych kobiet, a komputer miałby założoną blokadę rodzicielską.

Co jeszcze bym zrobił z takim cackiem? Rozprawiłbym się z lokalną społecznością zamieszkującą klatkę schodową przed mieszkaniem mojej dziewczyny. Irytuje mnie fakt, że poza mną, po tyłku klepią ją inni faceci. Czasem ta szybka interwencja incognito była by niezwykle pożądana.

Zapewne szarpnąłbym się także na jakieś tricki w stylu Leo Messi, Czy CR7, tyle że po mojemu. Granie w piłę nabrałoby nowej jakości i i kumpelskiej wściekłości (ach jak poetycko), no bo jak tu grać jak piłka znika… Ba! Jak tu się też przyczepić do nowej formy rozgrywki, jak żaden podpunkt nie mówi o zakazie grania w postaci niewidzialnej tudzież prawie niewidzialnej?

Jeśli chodzi o ułatwienia w życiu codziennym, można by robić tanio zakupy, bardzo tanio… Nie żebym coś sugerował, ale ot tak, luźna sugestia.

No i najważniejsza sprawa. Egzaminy na studiach pykałbym luzem i bez spiny. Rozkmina na temat: „Jak skidrać pomoc naukową” byłaby jasna i Klarowa. Summa summarum, mógłbym więcej czasu poświęcić na granie w Ghost Recon’a. Proszę państwa same profity.

Na koniec chciałbym jeszcze pochwalić się co bym uczynił, gdybym posiadał Drona. Moja dziewczyna mogłaby się w tym momencie obrazić i pewnie by to zrobiła, ale co mi szkodzi. Niedawno do domu obok wprowadziła się rodzina z dwiema córkami, gwoli ścisłości bliźniaczkami, studentkami medycyny, więc może udałby się załapać na jakieś praktyki, przed ćwiczeniami, Ew. Podejrzeć jak im idzie ;)

Uwierzyłem w duchy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dziadek nastraszył mojego trzyletniego brata, że na schodach w nocy grasuje "straszny potwór''. Dzięki kamuflażowi optycznemu pokazałbym dziadkowi, że nie warto wywoływać wilka z lasu... Zaś samemu bratu dałbym jeden z dronów naziemnych, gdyż wszelkie zabawki typu "śpiewający pociąg" psuje on w ciągu paru dni, a z takim cudeńkiem musiałby się pomęczyć nieco dłużej... Ale prędzej czy później udałoby mu się obrócić go w bezużyteczną kupę złomu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dron zwiadowczy jak już sama nazwa wskazuje dron powinie zostać wykorzystany do szpiegostwa.Gdybym go miał podłączył bym go do Pc albo telefonu aby podglądać dziewczyny lub szpiegować czy nie są wolne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najfajniejszą rzeczą w "Ghost Recon: Future Soldier" jest kamuflaż optyczny zwany jako "Peleryna Niewidka". Można z nią robić wiele, wiele rzeczy jak np:
- Na lekcji mamy kartkówkę a nie rozumiem jednej rzeczy, wtedy zakładam kamuflaż i idę ściągnąć od kogoś. xD
- Koledzy mnie obgadują lub puszczają plotę i nie pozwalają mi podejść, co robię zakładam Pelerynę i wszystko wiem! :p

Mam nadzieję że się podobało ! Powodzenia wszystkim ... ! A i pamiętajcie Duchy są w śród nas ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kamuflaż optyczny.Można wchodzić dzięki niemu do kobiecych toalet i podglądać je gdy się myją pod prysznicem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najciekawszym wyposażeniem są drony.
Są one ciekawe ze względu na różnorodność czynności które możemy wykonywać dzięki nim.
Ja używał bym ich do np. :

(latający dron)
-Śledzenia innych aby dowiedzieć się czegoś o nich
-Zdejmowania piłek z dachu (niedawno jedna tam wpadła i ze ściągnięciem był problem)
-Niszczenia kartkówek śmigłem
(jeżdżący dron)
-Transportowania przedmiotów
-Zabawy z kotem który jest gruby a ganiając takiego drona mógłby schudnąć
Mam nadzieję, że się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhound - Potocznie pies wojenny, bojowy - choc z zywym zwierzakiem nie ma wiele wspolnego. ;)

Maszyna bojowa przeznaczona do atakowania celow w kazdym miejscu, ze sporej odleglosci. Tam gdzie zwykla piechota "Duchow" nie daje rady, lub jest pod naporem przewazajacych sil wroga wchodzi wlasnie ta maszyna i zmiata z powierzchni nawet grube mury ostrzeliwujac je z dalekiego zasiegu. Oprocz tego, ze jest w stanie sprawnie sie poruszac - na kolach, lub czterech nogach - staje sie zabojcza bronia, ktora ciezko wyprowadzic z rownowagi, a co dopiero zniszczyc. Zastosowano sensowny uklad, gdzie zamiast dwoch konczyc, Warhound moze spokojnie przedzierac sie na czterech - co daje mu stabilne zachowanie podczas ostrzalu, jak i obrone przed wrogiem, ktoremu ciezko przewrocic kilku tonowa maszyne, naladowana amunicja. Duchy moga sterowac nim na odleglosc, co daje dodatkowe mozliwosci zaskoczenia wroga, pozwalajac w ukryciu wystrzelic pociski mozdzierzowe, ktore przeczesuja doszczetnie teren.

Szybkosc poruszania sie tej maszyny, zalezy od terenu i rodzaju - czy jest na kolach, czy przedziera sie na stalowych nogach. Wlasciwie w kazdym rejonie globu Warhound jest w stanie sobie poradzic, czy to teren gorzysty - wspinajac sie sie po nierownym terenie, czy nizinny - lub prosty - gdzie nie ma problemu pomykac miedzy ulicami na twardych oponach i predko zmienic pozycje, ostrzeliwujac wroga z kilku stron. Przykladowe zastosowanie ukazano w tym filmie, gdzie praktycznie calkiem bezpieczny odzial Johna Kozaka ostrzeliwuje sie na wzgorzu, za pomoca niezawodnego Warhounda: http://www.youtube.com/watch?v=UAIGLOlB0tw. Na kolejnym filmie, pokazano ciekawy aspekt zastosowania wspomnianej maszyny w calkiem innym terenie - dokladnie wsrod zabudowan: http://www.youtube.com/watch?v=2ANABx1ULqQ - gdzie rowniez tutaj, Warhound okazal sie bardzo dobrym rozwiazaniem.

Warhound okazuje sie byc bronia, ktora zapewnia piechocie niezawodna pomoc i pokazuje, ze bez nowatorskiego sprzetu, zwyciestwo jest odlegla sprawa, niz moze sie wydawac. Maszyna, ktora poradzi sobie ze zmasowanym atakiem piechoty, lub pancernym czolgiem, ktoremu Duchy nie dalyby rady, nie dalyby gdyby nie Warhound - jest to dla mnie najbardziej interesujaca i nowatorska bron, jaka mozna zastosowac na polu walki i to w kazdym terenie.

Z pewnoscia byla by to swietna zabawka, do pochwalenia sie kumplom, do tego ten masywny i sporej wielkosci robot, nie mialby problemu z podrzuceniem mnie w dane miejsce, a jako fan serii Ghost Recon - Warhound stalby sie dla mnie pewna ikona, gdybym go oczywiscie posiadal. Funkcjonalnymi rzeczami jest w stanie zajac sie na codzien, np. Przyniesc gazete, lub potrzebna rzecz - sterujac go na odleglosc, przestraszylby kogo trzeba, do tego zapewnilby odpowiednie bezpieczenstwo na wypadek ataku na panstwo, przez... Kogokolwiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kamuflaż byłby najbardziej przydatny dla mnie. Załóżmy w szkole, właczyłbym cammo i po prostu wyszedł. Szkoła szkołą ale nie można zapomnieć o przyjemnościach. I nie chodzi mi tu o kitranie się w krzakach i bedąc niewidzialnym gwałcić, bo to chore. Chodzi mi tu bardziej o słodką zemsta na ludziach którzy mnie naprawde irytują od dłuszego czasu. Można ich troche postraszyć "lewitującymi przedmiotami" a później słuchać jak robią z siebie debili przed swoimi "ziomkami". Albo ich po prostu pobić będąc niewidzialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że drony, na polu walki informacja to potęga. Na co komu tony amunicji dostarczone przez megarobota, niewidzialność, setki broni skoro cel ucieknie kiedy zorientuje się że coś mu ochroniarzy nagle zaczęło ubywać (bo niewiedzący gdzie iść komandosi masowo ich zabijają)? Lepiej wysłać drona i jednym celnym strzałem (ew kamikaze) wyeliminować od razu bossa, reszta sama się pozabija obwiniając się nawzajem o zdradę "szefa", ew tłukąc się o stanowisko po nim. "W cywilu" przydały by się do przeszukiwania gruzów, szukania zaginionych w lasach oraz jako mobile hot-spoty (dzięki umieszczeniu wysoko routera byłby dobry sygnał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się sprawy mają z homologacją Warhound''a, ale wydaje mi się, że taki "piesek" to świetny środek transportu po mieście i nie tylko. Z całą pewnością bardziej nowoczesny i stylowy niż koń, czy osioł. Co prawda pewnie zjada dużo paliwa, więc mało ekonomiczny, szczególnie w czasach obecnych. Choć z drugiej strony raczej nikt nie odważyłby się zwrócić mi uwagi, gdybym, oczywiście przez pomyłkę, zapomniał zapłacić. Po co byłby mi kamuflaż, gdybym miał takiego towarzysza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanym zwycięzcą w moim małym osobistym rankingu jest kamuflaż optyczny - mamy jakiś problem (wkurzający sąsiad, goniący nas dresiarze) - szybko znikamy za rogiem i uruchamiamy zabawkę.

Pole walki zostałoby na zawsze zmienione przez takie cudo - albo żołnierze mają takie kamuflaże, albo są zabijani przez ludzi, którzy je mają. Walczysz uczciwie - jesteś już trupem (oczywiście, jeśli walczysz z Drużyną Duchów, ale tego raczej się przed śmiercią nie dowiesz - są niewykrywalni).

Koniec zgłoszenia, życzę powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONKURS
Kamuflaż optyczny to zdecydowanie przyjemna rzecz jak i dla żołnierzy, jak i dla cywili. W dzisiejszych czasach wojsko musi radzić sobie w nie łatwych zadaniach, a taki o to kombinezon ułatwił by im to np. podczas odbijania zakładnika.Mam wiele pomysłów na zastosowanie kombinezonu.Jednym z nich jest wykorzystanie go w szkole. Gdy musimy się po cichu ulotnić z klasy bo wiemy że będziemy za moment u odpowiedzi,a nic nie umiemy. Innym sposobem wykorzystania kombinezonu może być sprawdzenia czy aby na pewno nasza dziewczyna jest wobec nas szczera lub czy nas nie zdradza.Tak jak napisałem powyżej mam wiele zastosowań co do tego pięknego stroju.
Z góry dziękuje za przeczytanie mojej pracy i mam nadzieje że wygram chociaż koszulkę. Może wreszcie coś uda mi się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować