Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Ghost Recon: Future Soldier - zgarnij kozacką figurkę!

166 postów w tym temacie

Najciekawszy jest na pewno kamuflaż optyczny.Pytanie jak go wykorzystać ?
W Grze :
-Zawsze kochałem kamuflaż w grze Crysis,myślę że używał bym go podobnie i w tej , czyli podkaradanie się od przeciwnika i skręcenie mu łba,chowanie w krzakach,w misjach w których trzeba będzie niezauważalnie przejść(jeśli takie będą)
W Realnym Życiu:
Uuu tu już to by się przydał i to jak ! :D
-Po szkole gdy zawsze wracam z kolegami czuje że gdy skręce na swoją ulicę odrazu mnie obgadują - problem rozwiązany włączam kamuflaż idę za nimi i podsłuchuje
-Jako płeć męska przydałoby się do celów także przyjemnych , nie powiem parę ładnych dziewczyn w szkole jest:D
Chyba nie muszę objaśniać jak bym go wykorzystał :)

Jednym słowem kamuflaż to by było coś :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie najlepszą sprawą jest kamuflaż optyczny już mówię czemu...Gdyż kiedy chcesz się na kimś zemścić w radosny sposób to co robisz? Zakładasz kamuflaż optyczny i straszysz takiego dryblasa, który wydaje się mistrzem kulturystyk. Gwarantowane, że będzie uciekał gdzie pieprz rośnie i gdzie światło nie dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ghost Recon myślę że przydatne są wszystkie futurystyczne elementy jednak drony,kamuflaż optyczny i egzoszkielet to zdecydowanie najlepsze wyposażenie żołnierza. Dzięki dronom zwiadowczym i bojowym możemy przesunąc szale na naszą bitwe, przygotować pole walki, przysyłać wsparcie, bądź też amunicje. Sam kamuflaż w postaci ,,peleryny niewidki" może bardzo zmienić przewagę i los bitwy. Snajper który musi wejśc na wysoką pozycje której dojście jest strzeżone, wtedy przy pomocy drona można by było szybko rozeznać pole bitwy, przygotować dróżke i zobaczyć gdzie są wrogowie i wtedy snajper z łatwością dojdzie na wyznaczone miejsce. Egzoszkielet pozwala na ciągłą aktywnośc fizyczną z ograniczeniem naszej energii, oraz wydajność np. skoków, albo łatwe schylanie pod osłonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ghost Recon myślę że przydatne są wszystkie futurystyczne elementy jednak drony,kamuflaż optyczny i egzoszkielet to zdecydowanie najlepsze wyposażenie żołnierza. Dzięki dronom zwiadowczym i bojowym możemy przesunąc szale na naszą bitwe, przygotować pole walki, przysyłać wsparcie, bądź też amunicje. Sam kamuflaż w postaci ,,peleryny niewidki" może bardzo zmienić przewagę i los bitwy. Snajper który musi wejśc na wysoką pozycje której dojście jest strzeżone, wtedy przy pomocy drona można by było szybko rozeznać pole bitwy, przygotować dróżke i zobaczyć gdzie są wrogowie i wtedy snajper z łatwością dojdzie na wyznaczone miejsce. Egzoszkielet pozwala na ciągłą aktywnośc fizyczną z ograniczeniem naszej energii, oraz wydajność np. skoków, albo łatwe schylanie pod osłonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najciekawszy jest kamuflaż optyczny, a wykorzystałbym go w następujący sposób: podszedłbym do przeciwnika (najlepiej grupy przeciwników - to spotęguje efekt) możliwie najbliżej i zacząłbym ziewać w niebogłosy. Jak każdy wie, ziewanie jest totalnie, ekstremalnie i nieodwołalnie zaraźliwe oraz całkowicie wytrącające z jakiejkolwiek (ciała i umysłu) równowagi. Tak "obezwładniony" przeciwnik stałby się łatwym celem dla moich kompanów. Szkoda, że ja przeziewałbym całą akcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ghost Recon jest wiele nowych, przyszłościowych rozwiązań. Na pewno każdy jest przydatny jednak 3 to ewidentne cuda. O czym mówie? Oczywiście pierwszą z nich to drony zwiadowcze oraz bojowe. Dzieki nimi możemy świetnie poznać terytorium walki, liczbę wrogów. A dzięki bojowym możemy łatwo wkroczyć i np. pozbyć się straży bądź szybko wesprzeć sojuszników, przywieźć im amunicje. Druga z nich to oczywiście ,,peleryna niewidka" czyli kamuflaż optyczny. Dzięki niemu możemy spostrzeżenie wkroczyć na terytorium wroga i łatwiej odbić zakładnika, zlikwidować ważny cel, albo dostać się na kluczową pozycję.A ostatnia i dość zapominana mimo że jest bardziej realna niż kamuflaż to egzoszkielet. Żołnierz przez dźwiganie broni, amunicji szybko się męczy i nie jest tak szybki. Egzoszkielet ,,eliminuje" te wady i jest strasznie przydatny do długich podróży, ciągłego przemieszczania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny.
Na polu walki fajnie by było eliminować wrogów z daleka czy bliska nie będąc przez nich zauważonym (podobno w crysis 3 ma być możliwość likwidacji wrogów przy użyciu łuku bez utraty kamuflażu :> ). Wprowadzenia go zmieni całe pola bitew - układ sił na nim.
Czy nigdy jako dziecko nie chciało się stać się niewidzialnym i robić różne czasami nie całkiem "legalne" rzeczy? Czy nigdy się nie chciało pozostać niezauważonym przez kogoś - widząc go/ją na ulicy itp? Można by było poznawać sekrety do których nie mamy prawa czy odwiedzać miejsca gdzie nie powinno nas być (wreszcie bym się dowiedział jak idą pracę nad "Last Guardian"-em na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to latający dron jest najciekawszy i najbardziej przydatny. Jego zastosowanie może być ogromne
może osłaniać załogę w razie jakiegoś wypadku czy ewakuacji, może ściągnąć na siebię uwagę czy też nawet ogień, potrafi także dostać sie w rózne miejsca praktycznie bez żadnego problemu Czy pomóc nam zaplanować szturm. Zwykły żołnierz potrzebowałby więcej czasu na dokładne rozpoznanie terenu i ryzykowałby swoim życiem jak i swojej drużyny. Dron potrafi dostarczyć wiele informacji na dany rejon w czasie rzeczywistym, przykładowo gdzie są przetrzymywani zakładnicy czy jak są rozmieszczeni wrogowie i ilu ich jest,

gdybym był żołnierzem w taki o to sposób używałbym właśnie drona

Pozdrawiam Gracjan fan UBISOFTU i maniak gier akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjnym rozwiązaniem na polu walki dla żołnierzy jak i dla dowodzących nimi są okulary... nazwe to mini wyswietlacz HUD które własnie super przedstawione są w grze Ghost Recon:Future Soldier dlaczego akurat one? poniewaz dzisiejsza wojna gdyby takowa nastąpiła wymaga przemiału wielu informacji naraz a takie okulary wspaniale by sie w tym sprawdziły jak bylo ukazane to w krotkiej chwili na filmiku promującym Ghost Recon:future soldier przekazują wiele inormacji o polu walki m.in ilosci przeciwnikow zroznicowaniu terenu jak i wglad do ilosci posiadanej amonicji na daną chwile... dołożył bym wiele usprawnien do nich mozliwe nawet że są takie tylko nie mialem okazji jeszcze sie przekonac bo gry jeszcze nie ma :) moim zdaniem bardzo ważnym elemntem była by videokonferencja z dowodcą badz nawet z samym generałem zasiadającym w sztabie wymiana informacji byla by szybka i obustronna,niezbędną sprawą byłaby nawigacja w terenie wszelkie szerokosci i dlugosci geograficzne wyswietlane waznych punktow jak np waipoint informacje o strukturze budynku zarys mapy 3d bedzie wiadomo jakich pocisków użyc... przebijających lub może bedzie potrzebny duzy kaliber burzący.Rowniez wspomne o podczerwieni oraz termowizji ktora niezbedna jest w akcjach w terenie zurbanizowanym.Bardzo ważną żeczą o ktorej na finał chciałem wspomniec to to że owy wyswietlacz nie przeszkadza ani troche w celowaniu bronmi z celownikiem typu Kolimator ten kto choc troche mial stycznosci z tego typu celownikiem wie ze do niego nie trzeba mróżyc oka by wycelowac patrzymy normalnie w cel i w tym przypadku jest to super rozwiązanie poniewaz nie dosc ze mamy cel na "muszce" i jednoczesnie odczytujemy wszelkie dane dotyczace celu :) to tyle dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny. Snajper dysponujący takim wyposażeniem jest praktycznie niewykrywalny. Komandos z tym wyposażeniem jest jak predator - nikt nie jest go w stanie zlokalizować, nikt do momentu ataku zza pleców, ale wtedy jest już zbyt późno... Bez zbędnego hałasu, bez niepotrzebnych strzałów. Kamuflaż jest przyszłością, pomimo tego, że jest pasywny daje zabójcze możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najciekawszym elementem wyposażenia oddziału Ghost Recon są ich gogle.
Nie dość że zaznaczają ważne obiekty, przeciwników i cele misji, to pozwalają na widzenie w trybie noktowizji i termowizji. Doskonałą komunikacja między oddziałem "Duchów" jest również zasługą gogli.
Gdybym posiadał takie okulary życie stało by się prostsze - zaznaczanie drogi do wybranego miejsca, widok z kamer na całym świecie, komunikacja ze znajomymi bez telefonu. , nie mówiąc już o znaniu pozycji ludzi za ścianami, czy dostęp do Internetu z poziomu własnej świadomości. Noc też przestała by być problemem, bo widział bym ją w jasnych, zielonych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego zamiłowania do kamuflażu ważniejszy mimo wszystko jest zwiad- w tym przypadku- dron. Nic nie daje tak wielu możliwości, jak pełne rozeznanie sytuacji. Na polu bitwy, lub obszarze działań wiedza na temat liczebności i rozmieszczenia nie tylko wrogich żołnierzy/terrorystów/przeciwników, ale również potencjalnych cywilów pozwala uniknąć wysłania własnych ludzi w pułapkę i minimalizację strat wśród postronnych. Taki zabieg pozwala na opracowanie planu działania, a także na jego natychmiastowe modyfikacje, gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego poprzez oznaczanie odpowiednich celów i bezpośrednią komunikację z poszczególnymi oddziałami.

W życiu codziennym taka technologia nie ma aż tak witalnego zastosowania i byłaby bardziej ciekawym gadżetem, a nie nieodzowną częścią życia. Odpowiednio zaprogramowanego drona można by wykorzystać na przykład do monitorowania osiedli strzeżonych, co oszczędziłoby chodzenia stróżom i ochroniarzom. Ułatwiłoby to również obserwację i nagrywanie zwierząt, bez ryzyka spłoszenia ich. Przy pomocy takiego drona znacznie łatwiejsze byłoby zarządzanie halami produkcyjnymi i nadzorowanie pracowników. Zawsze też można wykorzystać go do śledzenia ludzi a także (po wyposażeniu w mikrofon kierunkowy) nagrywania rozmów, które można by wykorzystać do szantażu (którego z kolei legalność jest wątpliwa). W ostateczności zawsze można obserwować miejsce zamieszkania notorycznie spóźniającego się kolegi, by wiedzieć kiedy powinno się samemu wyjść na spotkanie. Ew. ponagleniu go.

Tak więc pomysłów wykorzystania drona jest mnóstwo i tylko wyobraźnia, oraz kreatywność użytkownika wytyczna granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najciekawszym elementem uzbrojenia operatorów US Special Forces w Ghost Recon Future Soldier jest Warhound.
Po pierwsze: operator nie jest narażany na kontakt z tango.
Po drugie: podwozie idealne na polskie drogi - w razie konieczności i ataku głodu można spokojnie udać się po pizze.
Po trzecie: Siła obalająca idealna do transportu pizzy np. z Rosji i innych krajów wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny - bajka! Chodziłbym w nim 24/7. Niewidzialnośc to jest to, same korzyści:
- robiąc małe wagary nie musiałbym się obawiać, że wypatrzy mnie jakiś przypadkowy nauczyciel
- mógłbym się opalać nago na balkonie nie czyniąc szkody dewotkom z naprzeciwka
- nikt nie dostrzegłby, że znów nie chciało mi się uczesać włosów i wyprasować ciuchów
- mógłbym się bez skrępowania oglądać za przechodzącymi ulica dziewczynami
- miałbym wszędzie darmowe wejściówki
- byłbym osiedlowym superszpiegiem
- mógłbym przejśc się po sklepie bez zaczepienia przez sprzedawcę ze sztucznym uśmiechem i gadką "W czymś pomóc?"
- zagrałbym w sequelu uwierz w ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest kamuflarz optyczny. Napewno każdy będzie go chciał wypróbować. Wynika to z fascynacji grania cichym i nieuchwytnym zabójcą/agentem. Czasy bycia w grze tępym osiłkiem i przechodzeniem jej "na Rambo" minęły. Wiąże się to z dawaniem graczom większej różnorodności i do tego potrzebna była popularyzacja takich postaci "cichych zabójców" w grach. Kto by nieznał Assasina Creed, Alien & Predator, Crisis itp.

Liczę na kamuflarz głównie w multiplayerze. Fajnie byłoby zaskakiwać graczy na krótką odległość i eliminując ich z noża lub krótkich pistoletów. Jednak kamuflarz optyczny dla snajperów i srednio-dystansowców to zły pomyśł, który rozchwieje balans rozgrywki.
Umiejętność kamufalarzu nie powinna ułatwiać "kampienia", tylko oferować trudną, lecz satysfakcjonującą rozgrywkę. I taką sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gadzety tworzą czałość żołnierza przyszłości, ale jeśli miałbym wybrać sprzęt przekładający się na obecne czasy wybrałbym drona.

Dron posiada opcje wykrywania i oznacznia celów, w powietrzu jak i na lądzie oraz dysponuje ładunkami elektro magnetycznymi. Do moich zastosowań wystarczy sama opcja oznaczania i śledzenia zaznaczonych obiektów.

Przykłady:

-W pracy (biurowej) chcąc się wymigać od roboty musimy unikać naszego szefa, oznaczamy go dronem i przez pewien okres wiemy gdzie chodzi co daje nam swobode działania.

-Masz problem z niewiernością partnera życiowego? detektyw drogi, paliwo drogie, a na piechotę nie masz sił? użyj drona, oznacz partnera bądź partnerke i po problemie.

Wykorzystanie drona może odbywać się do celów błachych jak i tych bardziej poważnych ogranicza nas jak wiadomo tylko wyobraźnia.

Mam tylko nadzieje, że owa elektronika była by przystępna dla każdego (chociaż w pewnym stopniu) oraz czas i zasięg śledzenia byłby wystarczający.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie najlepszym elementem wyposażenia tych żołnierzy to... oni sami. w końcu ktoś musi korzystać z tych wszystkich zabawek w odpowiedni sposób. dzięki temu zyskuje większą szansę na przeżyciu dzięki zwiadowi z drona, czy kamuflażowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż optyczny, to zdecydowanie najfajniejszy gadżet. Można go wykorzystać do robienia psikusów tym wszystkim smutnym ludziom, którzy mieszkają w naszym kraju. Pora by uwierzyli w duchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drony to jest przyszłość, w przyszłych wojnach nie ludzie by gineli w bezsesownych walkach tylko maszyny .Dla mnie kolejne wojny będą się roztrzygać jak bitwy w grach komputerowych, bez ofiar, strachu i bólu. wiąrze z tym spore nadzieje, dla lepszego jutra. Przyszłość Po drugie jako maszyny bezałogowe mogą robić zdjęcia na niebezpiecznych miejscach kuli ziemskiej. A ja wykorzystał bym je do obserwacji mojej okolicy.Mam ładną sąsiadkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować