Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zespół odpowiedzialny za Star Wars: The Old Republic uszczuplony

10 postów w tym temacie

No tak. Kilka osób odeszło ze studia a oni robią z tego wymówke by trąbić o swojej grze i zajebistości pełnego pasji i jakże utalentowanego studia, którego główny scenarzysta wraz z Muzyką nie potrafi zrobic zakończenia, zaś same studio nie jest w stanie przedstawić konsekwencji wyborów w swojej grze inaczej niż poprzez kilka zmian dialogowych.
Że już nie wspomnę o durnym silniku od SW:TORa oraz Dragon Age II.
Tak, utalentowane studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 13:00, Leos8 napisał:

No tak. Kilka osób odeszło ze studia a oni robią z tego wymówke by trąbić o swojej grze
i zajebistości pełnego pasji i jakże utalentowanego studia, którego główny scenarzysta
wraz z Muzyką nie potrafi zrobic zakończenia, zaś same studio nie jest w stanie przedstawić
konsekwencji wyborów w swojej grze inaczej niż poprzez kilka zmian dialogowych.
Że już nie wspomnę o durnym silniku od SW:TORa oraz Dragon Age II.
Tak, utalentowane studio.


To nie tak. To słowa marketoida :) Jak by ktoś z Bioware zaczął sikać w miejscu publicznym to dział PR natychmiast opisał by to zdarzenie jako efekt letniej bryzy :P
Ta firma niestety się deczko stoczyła. Ciągły PR i marne produkty. Tyle. Zapewne pochwały za starsze gry uderzyły im do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do produkcji mmo trzeba mniej ludzi niż do jego utrzymania. To plus zmniejszająca się liczba subskrybentów wymusza redukcję zatrudnienia, a to że przy okazji chwalą się że będzie nowy kontent - nie chcą straszyć ludzi że gra jest w słabej kondycji i zniknie za kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam semantykę - "restrukturyzacja" zamiast "zwolnienia". Dzisiejsza fałszywość korporacyjna jest koszmarna.
Ja wciąż uważam, że SWotR jest wciąż najlepszym mmo i ma całkiem sporą i rosnącą rzeszę graczy, coraz więcej widać innych podczas gry, czy to w miastach, czy poza nimi (pvp nie jest wyznacznikiem gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 15:20, Galder_Grasfiord napisał:

Ja wciąż uważam, że SWotR jest wciąż najlepszym mmo i ma całkiem sporą i rosnącą rzeszę
graczy, coraz więcej widać innych podczas gry, czy to w miastach, czy poza nimi

ea twierdzi, że liczba graczy spadła, a ty twierdzisz, że rośnie. Ciekawe.

Dnia 23.05.2012 o 15:20, Galder_Grasfiord napisał:

(pvp nie jest wyznacznikiem gry).

A to jest nowość. Od kiedy PvP nie jest wyznacznikiem w MMO (Massively Multiplayer Online)? Jak chcę pograć sobie w singla to nie kupuję gry za prawie 200 zł i nie płacę 60 zł co miesiąc. To jest gra online więc musi być interakcja z graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karanthir666 - a znasz pojęcie kooperacji? To, że chcę pograć z kumplami nie oznacza, że muszę ich bić - to dosyć proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:17, Sanders-sama napisał:

Dziwi mnie że nie zaczęto zwalniać w tym teamie, który robił ME3 i DA2. Tam to dopiero
powinny głowy polecieć i to z dużego szczebla...

W DA2 i ME3 nie utopili grubych milionów dolarów, bo gry się sprzedały bardzo dobrze przy jednocześnie dosyć niskich kosztach produkcji.
ToR nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować