Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops 2 wykorzysta możliwości DirectX 11

21 postów w tym temacie

Panowie, tutaj trzeba strorzyć całkiem nowy silnik od podstaw, a nie ciągle reanimować trupa. To że dodacie pare bajerów i efektów, nie zmieni tego że gra wygląda archaicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 14:34, TBKPredator napisał:

Panowie, tutaj trzeba strorzyć całkiem nowy silnik od podstaw, a nie ciągle reanimować
trupa. To że dodacie pare bajerów i efektów, nie zmieni tego że gra wygląda archaicznie.

Terefere. Source i Gamebryo pokazują, że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę powodzenia, żeby coś z tej obsługi DX 11 wyszło. Homefront też podobno ''obsługiwał'' DX 11, ale nie bardzo było to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 14:34, TBKPredator napisał:

Panowie, tutaj trzeba strorzyć całkiem nowy silnik od podstaw, a nie ciągle reanimować
trupa. To że dodacie pare bajerów i efektów, nie zmieni tego że gra wygląda archaicznie.


A co dla grafiki chcesz cisnąć w sieciową grę ? Chcesz BF3 to w niego graj. Mi odpowiada taki silnik jaki jest od zawsze w Codach. Fajnie, że stawiają na innowacyjność, ale moja karciocha nie obsługuje już DX11. DX 10 max ehh :) Ale super, że upiększają CoD`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 14:34, TBKPredator napisał:

Panowie, tutaj trzeba strorzyć całkiem nowy silnik od podstaw, a nie ciągle reanimować
trupa. To że dodacie pare bajerów i efektów, nie zmieni tego że gra wygląda archaicznie.

Ty naprawdę wierzysz że jakikolwiek silnik powstaly po 2000 roku byl tworzony od podstaw? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 14:58, vegost napisał:

A co dla grafiki chcesz cisnąć w sieciową grę ?


Rozwaliłeś mnie. Z CoD''a taka sieciowa gra jak ze Skyrima Rts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:58, oxygar napisał:

Rozwaliłeś mnie. Z CoD''a taka sieciowa gra jak ze Skyrima Rts.

To mi napisz, czemu miliony graczy grają akurat w multi a nie singla... Tak, CoD to gra do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 17:07, Henrar napisał:

> Rozwaliłeś mnie. Z CoD''a taka sieciowa gra jak ze Skyrima Rts.
To mi napisz, czemu miliony graczy grają akurat w multi a nie singla... Tak, CoD to gra
do multi.


Grają, bo single player jest w tej grze mimo, że ciekawy i widowiskowy to jest jednak tak krótki, że lepiej gdyby w tej grze singla w ogóle nie robić, takie moje zdanie. W multi jedynie kooperacja ma jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 17:16, oxygar napisał:

W multi jedynie kooperacja ma jakiś sens.

To Twoje zdanie. Nie pisz w imieniu innych, którzy twierdzą, że multi w CoDzie ma sens i to esencja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:58, oxygar napisał:

Rozwaliłeś mnie. Z CoD''a taka sieciowa gra jak ze Skyrima Rts.


Oo To ty mnie rozwaliłeś takim komentarzem. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 17:59, vegost napisał:

> Rozwaliłeś mnie. Z CoD''a taka sieciowa gra jak ze Skyrima Rts.

Oo To ty mnie rozwaliłeś takim komentarzem. No comment.


No comment, ale jednak to skomentowałeś :d Dobra, wyraziłem swoje zdanie. Wy myślicie inaczej. Od tego jest forum żeby wyrażać własne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:02, GranGTX napisał:

Dalej nie kumacie, że nowy silnik będzie dopiero na nowe konsole?

Hmmm czyli myslisz ze zrobia nowy silnik na nowa generacje konsol? Lol do bfa 3 jakos potrafili nowy zrobic juz na tej generacji tworcy a do coda choćby 5 nastepnych generacji wyszlo to pewnie nie zrobia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 21:26, Eternal101 napisał:

Hmmm czyli myslisz ze zrobia nowy silnik na nowa generacje konsol?

Zrobią, zrobią. Ba, pewnie już teraz jest w produkcji.

Dnia 23.05.2012 o 21:26, Eternal101 napisał:

Lol do bfa 3 jakos potrafili nowy zrobic juz na tej generacji

Serio myślisz, że jest nowy? To ten sam Frostbite, co zasilał poprzednie Bad Company. Poza zmienionym systemem destrukcji nie zawiera niczego nowego. Pominę też fakt, że EA sponsorowało Frostbite, bo chce tego silnika używać do każdej swojej gry (wg plotek Dragon Age III i nowy Mirror''s Edge mają lecieć właśnie na tym). Chcieli się uniezależnić od licencjonowanych silników (głównie UE3).

Pewnie myślisz, że Creation Engine w Skyrimie to też nowy silnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego nowe info:
- potwierdzone bronie w kampanii - KSG 12, Vector, Type 95, XM8
- tryb Zombie 4vs4 - dwie drużyny walczą o przetrwanie (i przeciwko sobie)
- Quadrotory (te małe latające dronki z CKMem) będzie się sterować podobnie jak Recon Drone w MW3
- w grze pojawi się sandboxowa misja myśliwcem ("jak Tom Clancy''s H.A.W.X")
- będzie X-Ray ACOG Scope (czyli celownik pozwalający widzieć przez ściany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast DX11, przydałaby się bogatsza paleta. Rozumiem, że to kwestia doboru realiów, ale można by to było lekko podrasować przynajmniej filtrami, bo na zwiastunach dominuje żółć i szarość (żeby nie było - nie jestem też zwolennikiem "przećpania" kolorami, jak w wielu grach FPS i TPS sf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creation engine to podrasowany mocno silnik z obliviona (az trudno uwierzyc ze taka grafe wycisneli z tak starego silnika) bo sami tworcy to mowili ale frostbite 2.0 jest od nowa pisany wedlug tworcow.
A tak ogolnie to na moje CoD jest spoko taki jaki jest, ludzie gonia za to grafika w grach a co nowa gra na nowszym silniku to sie slabo sprzedaje a taki diablo 3 wymagania jakies kosmiczne nie są a jest najszybciej sprzedającą się grą w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować