Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - recenzja

115 postów w tym temacie

Myszasty- powiem tak: zapoznałem się wcześniej z recenzją z cdaction.pl, gamecorner.pl, czy gry-online... Ael twoja recka mi się najbardziej podoba! A podoba mi się ona bardzo- od formy, po treść.

Dopiero co wróciłem z podwórka (ech, te wiosenne porządki) i może przez zmęczenie jestem jakiś niedzisiejszy, ale serio- świetna ocena, bez nachalne j stronniczości- nie ma ani hejtowania na siłę, ani ślinotoku na samo słowo "blizzard".
Aż bym kliknął Lubię to! !)

Osobiście liczę na pracę po premierze Blizza i kolejne odkrywanie zawartości tej gry ( tęczowa kraina, lochy z twórcami gry- co jeszcze ? xD ), a z oceną i końcowym komentarzem do niej zgadzam się w pełni.
Rany, chyba brzmię jakbym się jarał tą recenzją jak Rzym za Nerona... ale jeszcze raz- bardzo podoba mi się ten tekst. !) Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

O k***a, niedługo człowiek będzie otwierał lodówkę, a tam Diablo... no i "TARŻA". ;)


Pamietam, ze byla i w D2 (bodaj ta mala, niebieska dla pala). Pamietam tez w byla w innej grze, ale jakiej... tego juz nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 21:23, zadymek napisał:

Dodam, że tarża to nie jest wymysł ekipy od polonizacji Diablo III...


Ta, pierwszy raz sie spotkalem w D2. Było gdzies wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 21:43, zadymek napisał:

To na pewno nie jest "przed Lord of Destruction" ;)

Ekhm... huh... rzeczywiście, chociaż gdyby na to popatrzeć z innej strony, to mogłoby :)
W głowie siedziały mi słowa:

Dnia 24.05.2012 o 21:43, zadymek napisał:

Pamiętam tez w byla w innej grze, ale jakiej... tego juz nie powiem.

i tak oto powstał babol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 21:49, Rokuto napisał:

i tak oto powstał babol.


I tak nie na miare 360 stopni... ale to juz moja slodka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja, nareszcie ktoś rzetelnie wymienił wady tej gry zamiast się nią tylko zachwycać. Zgadzam sie również co do oceny. Diablo 3 to po prostu dobra gra i nic ponad to. Możma mieć nadzieje ze Blizzard w przyslości zmieni i poprawi co nieco patchami - i to w dość znaczny sposób jak to miało miejsce w dwójce- pozastaje jedynie czekać w jakim kiedunku Diablo się rozwinie i czy przykuje graczy na długie miesiace czy lata. Wydaje się że dopiero wtedy będzie można tak naprawdę, do końca ocenic tę grę. Na dzień dzisiejszy 8 to jak najbardziej adekwatna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje ze coraz bardziej robi sie modne nie podniecanie sie Diablo3?
Jesli to taka srednia gra i nikomu z was tak naprawde sie nie podoba to skad te rekordy sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 23:14, TigerXP napisał:

Czy tylko mi sie wydaje ze coraz bardziej robi sie modne nie podniecanie sie Diablo3?
Jesli to taka srednia gra i nikomu z was tak naprawde sie nie podoba to skad te rekordy
sprzedazy?

Nie wiem jak inni ale ja przestałem śledzić news''y rok temu -już wtedy wiadomo było, że Diablo 3 będzie "dziwne" i w żaden sposób nie przełomowe. Teraz mieliśmy "grand premiere" a ja ...miałem inne rzeczy do roboty. Gdybym nie miał w co grać to może i bym się podniecał, a tu z jednej strony Reckoning, z drugiej Torchlight, z trzeciej Beta Counter Strike Global Offensive i Torchlight 2. Kiedy ja mam się z tym wyrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2012 o 23:33, zadymek napisał:

. Kiedy ja mam się z tym wyrobić? :)


Rzucic prace, dziewczyne. Lvle sie same nie wbija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 23:39, TigerXP napisał:

Rzucic prace, dziewczyne. Lvle sie same nie wbija :P

Podobno w DIII sam się wbijają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K***a ludzie się nawet Tarży czepiają :| ... Czemu się nie czepialiście dekady temu!!! kiedy to wyszedł dodatek Lord Of Destruction i tam tez była tarcza dla Paladyna o nazwie "Tarża" "Święta Tarża"... A no tak zapomniałem inne czasy dla wielu złote bo neta nie miał każdy i nie było tylu... [ wstaw "ładewa" jakikolwiek wyraz]
Może chcielibyście żeby to było "TARRZA" ?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:42, zadymek napisał:

-walka bez taktyki? Czyli po staremu /bynajmniej nie zachęca do kupna:/

Oj uwierz... już nie ma tak jak w D2. Serio... nie masz itemów... musisz kombinować bo włażenie w hordy mobów = zgonem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 12:06, Sherem napisał:

Spoiler

Dużym minusem jest tylko to, że Azmodana w A3 ubiłem w 30 sekund waląc w niego tylko
specjalnym atakiem :]
Belial był już nawet trudniejszy.


Potwierdzam i zgadzam się w całej rozciągłości.... ;/ Miałem to samo gdy grałem pierwszy raz :C

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 04:23, Braveheart napisał:

> -walka bez taktyki? Czyli po staremu /bynajmniej nie zachęca do kupna:/
Oj uwierz... już nie ma tak jak w D2. Serio... nie masz itemów... musisz kombinować bo
włażenie w hordy mobów = zgonem. :)

A w D2 właziło się w hordy ...bez itemów...i nie ginęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 04:37, zadymek napisał:

A w D2 właziło się w hordy ...bez itemów...i nie ginęło?

Nago tak. W średniakach już nie bardzo [Zależy również od buildu]. D3 to nie D2. Jest trochę inaczej. Tam w średnich itemach nie ma co startować. [Of kors zalezy jaki poziom trudności ale oczywiste jest to ,że się chce grać na Hell/Infenor] A o grze solo już nie wspomnę.
A co do hord to może jednak przesadziłem.
"Większej grupy" by chyba lepiej pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się zaczęło. Ludzie, którzy nie grali w grę ją krytykują, a ludzie, którym gra się podoba nie są w stanie znieść, gdy ktoś wytyka ich ukochanemu produktowi jakieś błędy. Rozumiem, że ciężko jest widzieć, jak najbardziej oczekiwana gra ostatnich lat i jedna z najdroższych na PC nie zbiera wszędzie 10/10, ale zluzujcie trochę. Gra ma sprawiać przyjemność i tylko to się liczy. Autorowi recenzji widocznie mniej się podoba i tyle. Według mnie bardzo rzeczowa recenzja, która w żaden sposób nie jest krzywdząca dla Diablo III (zwłaszcza, że mniej-więcej wpisuje się w średnią ocen, jakie Diabolo zdobywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować