Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - recenzja

115 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 10:53, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Tak naprawdę nie potrzebuję więcej HP tylko więcej resistów i większego DPSu. ;)
Poza tym przeczytaj nową wypowiedź Blizza co będą poprawiać: wygląda na to, że Inferno
przejdzie też lifting i najnormalniejsze moby już nie będą one hitować, bo to akurat
jest kompletna bzdura...


Mam podzielone zdanie. Inferno ma być "prawie niemożliwy do przejścia", w końcu to ekstremalny poziom trudności.
Z drugiej strony ciężko jest solować ten poziom i nie przypomina to gry, a ciągły pogrzeb.

Czyli zdaje się, że chodzi o granicę pomiędzy hardkorowością, a zdrowym rozsądkiem. Dużo jest jeszcze do poprawienia, ale D3 jest na tyle młode, że wstrzymałbym się na ich miejscu z nerfieniem Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 23:14, TigerXP napisał:

Czy tylko mi sie wydaje ze coraz bardziej robi sie modne nie podniecanie sie Diablo3?
Jesli to taka srednia gra i nikomu z was tak naprawde sie nie podoba to skad te rekordy
sprzedazy?


Najwięksi krytycy to:

1. piraci
2. ci, co w ogóle nie grali i nie mają zamiaru z powodu zaporowej ceny
3. ad punkt 1 i punkt 2- oczekujący na Torchligh, który jest tanim, okrojonym diablo bez zabezpieczeń

No i ci sami, którzy krytykują diablo za cukierkowość, brak klimatu i kiepską grafikę, oczekują na Torchligh, a to już jest na prawdę dziwne :/.

Jak można łatwo zauważyć, grający w Diablo posługują się merytoryczną dyskusją nad faktycznymi wadami gry i koniecznością ich poprawy. Niegrający w Diablo jadą go na podstawie przeczytanych recenzji ;), czyli coś w klimatach:

"diablo jest gupie, krutkie , stracilo klimat i torch jest o niebo lepszy, złodzieje z blizzarda" :D

pozdrawiam fanów i antyfanów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 11:26, Hartus napisał:

/ciach/

Bez obaw: klimat 3 nie jest taki zły - całkiem fajnie i sprawnie poprowadzona fabuła - choć i kilka dziwnych zagrywek jest, mimo krzyków IMO jest wystarczająco mroczno - dla porównania polecam wejsć do Whimyshire jeśli ktoś uważa, że D3 jest zbyt kolorowe i cukierkowe... Niestety aktualnie stałe problemy z podłączaniem (wczoraj od 17 do 20-tej próbowałem - w końcu się udało, ale w tym czasie kilkoro moich znajomych logowało się i grali normalnie), cały czas problemy z achikami, absurdalne problemy na Inferno (od III aktu najzwyklejszy trash bazowym atakiem zadaje... 200k obrażeń - nie wyobrażam sobie iść na Inferno w pełnym party: to będzie tragedia...), koszt tworzenia gemów, bug, który spotkał mnie związany ze zniknięciem lagi umożliwiającej wejście do Whimyshire - a jest ona wielokrotnego użytku i wyższa jej wersja działa również na niższych poziomach trudności, nadal (?) nie poprawiony opis skilli po hotfixie z 22 maja... Jak na taką firmę jaką jest Blizz większość powyższych błędów jest co najmniej niezrozumiała i widać, że D3 w dniu premiery nie było, a nawet do dnia dzisiejszego nie jest gotowe i skończone - to również do Blizza niepodobne, by wypuścić niedokończony produkt.
Nerf trudności Inferno musi nastąpić, bo w tej chwili przejście go solo jest ekstremalnie trudne i niezwykle frustrujące (a Blizz zarzekał się, że "Inferno is soloable", a ja naprawdę mam wątpliwości czy niektóre walki przeżyję - choćby tę z pierwszym generałem Diablo - nazwy nie pomnę: coś na I na pewno), a w grupie, gdzie skalowanie HP mobów jest x10, a nie x3-4 może okazać się po prostu niewykonalne...

Poza tym to nadal kawał zajedwabistej sieczki i tylko dlatego w to "gram" - tzn. wtedy, gdy mi wydawca na to pozwala, a nie wtedy kiedy mam czas i ochotę na to... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"diablo jest gupie, krutkie , stracilo klimat i torch jest o niebo lepszy, złodzieje z blizzarda"

Święta prawda. Brałem wolne z pracy zagrywając się w jedynkę, II diablo było też zacne ale już gdzie ś po drodze straciło tą specyficzną miodność. Diablo III charakteryzuje się cechami które przyciągną do gry: Czytającego bez zrozumienia, krawca, hydraulika programistę, księdza, gimbusa słowem taka tania dziwka ...ooooo wcale nie tania i w dodatku bez polotu francuskiego nie zna. Fabuła na miarę naszych czasów. K....a 12 lat mieli na napisanie scenariusza 12..... i to ma być efekt 12 lat przemyślanej pracy pisarskiej ...Jezu !!! Grafa wiadomo:" kololowo niestraszno, pastelowo ", "mientko" trochę odpustowo i festyniarsko. Zawiesili się chłopaki z Bliza na Wowie to widać słychać i czuć. Gra średnia bardzo średnia.
Moja ocena opiera się na tym ile bym za nią zapłacił i zapłacił bym co najwyżej 7 dych no 80 złotych ani centa więcej a dałem 169 BANDYTYZM W ŚWIETLE PRAWA !!! Jest jednakże szansa odzyskana przynajmniej cześć kasy. sprzedam choć by i za stówę. I co miał bym ją postawić na półce obok I i II o co to to nie ...... precz apage satanas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym ocenił te całe D3 na 0/10, bo blizzard to chciwe na kasę lenie.Doskonałym tego przykładem jest WOW, ktorego ci [m] zrujnowali dla kasy i przez tych cholernych casuali, którzy płaczą, ze jaki to wow trudny od powstania gry.A ten [m] blizzard tylko wszystko pod nich robi, żeby przypadkiem wow nie był "za trudny".Przez to WoW sięgnął dna i stał się [m] dla casuali, coraz to więcej ludzi quituje WoWa, bo mają już dośc tego facerolla i nudy.Ja też już skończyłem z tym [m].A D3 nie zamierzam kupić mimo faktu, że kiedyś maniakowało się w D2, szczerze mowiąc nigdy nie interesowało mnie to czy będzie 3 część czy też nie.Nie ma tu mojej ulubionej klasy Paladyna tak więc nie ma sensu w to grać i tracić na to kasy.Bardzo ale to bardzo się zawiodłem na bli$$ard i WoW: Cata to była ostatnia gra, którą od nich kupiłem.Kolejnych ich gier nie zamierzam kupować, po tym jak [cenzura] wowa i zabrali z niego cały fun.A te całe AH za realną kasę tylko zniszczy tą grę(gratulacje bli$$ard), bo zrobi się pełno botów,któych w wowie olewają i nie banują, bo im kasy szkoda - w D3 też ich będą ignorowali.Tak więc D1 , D2 ------------->D3([m] dla casuali i pójście na kasę). Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do palpatine

W skrucie Gra jest słaba . ( w tym momencie powinieneś zacząć czytać kolejny komentarz ) .

Na takie bzdury jakie tu wypisujesz powinien być oddzielny paragraf w regulaminie !!!

Na jakiej podstawie twierdzisz że wszyscy krytycy diablo 3 to piraci czyli złodzieje (poczułem się urażony , przy okazji dziwię się że nikt nie reaguje w tej sprawie ) , rozumiem że wszyscy niezadowoleni gracze oceniający diablo 3 np. na metacritic to twoim zdaniem zwykli złodzieje , którzy nigdy nie mieli okazje zagrać w d3 a jest ich grubo ponad 3k ! .

Do twojej wiadomości piraci już dawno grają w diablo 3 więc sobie możesz darować tego typu sugestie . :)

Po drugie kolego torchlight nie podoba mi się z tego samego powodu co diablo 3 ma taką samą strukturę pomieszczeń wąskie pseudo 3d no i w Tl 2 są niemal identyczne skile co w d3 więc ja sobie odpuszczę .Lepiej się prezentuje Path of exile i na dodatek jest darmowy .

Ale wracając do tematu gra jest krytykowana nie przez piratów tylko przez osoby które w nią grały i przy niej np. zasypiały z nudów ( ja ) zatem mają jakieś pojęcie o tym co piszą , mam nadzieję że w końcu to dotrze do ciebie

Może komuś się podoba ta pastelowa grafika i pony lvl dla dzieciaków ale mnie to nie sprawia frajdy i w pełni popieram kolegę "dinozaura " ( Radielek ) gra jest słaba już sam handel w the settlers online jest bardziej wciągający niż gra diablo 3 .Dziękuję za uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział ze to taki badziew i gniot to w życiu bym tego [m] nie kupił .Firmie bli$$ard chodzi tylko o to żeby jak najwięcej wydoić z gracza zresztą dlatego przymykają oczy na boty gdyż one napedzaja tą grę i daja zarobić tej firmie .Zgłoś bota a zobaczysz że firma nic z tym nie robi raz na jakis czas walną ścieme o tym ile botów wyłapali ,jasne:-DTen zasrany Rmah najbardziej psuje grę zwykłemu graczowi uczciwemu żeby dropło coś sesnsownego graniczy z cudem .Gra jest tak zrobiona że jeśli chcesz mieć coś dobrego w ekwipunku to musisz wydać real kasę na rmah oczywiście % dla bli$$arda nazwa graczy w tym sklepie nie jest widoczna więc nie zdziwilbym się gdyby to sama firma bli$$ard wystawiała przedmioty za real kasę.Tak długo robiona gra a tak [m] a jaka cena:-D.Mija rok miały być (obiecane) areny pvp a dali nie dawno jakiś badziew na [m] co chwile wychodzą jakieś błędy wcześniej nieśmiertelny czarodziej teraz wbijanie expa na pvp 2 dni max lvl.Dużo by pisać:-)Jeśli myślisz o spokojnej i sprawiedliwej grze bez ładowania w nią kasy po za kupnem to daj sobie spokój jeśli myślisz o zarobku botach itp w tedy możesz myślec o kupnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:09, ChciwyBlizzard napisał:

To gniot!!!


Takie czasy - teraz wszyscy grają z botami. Kiedyś wynajmowało się chińczyka albo kupowało itemy na e-bayu (no, bezrobotni farmili), ale technologia ruszyła do przodu i już nie trzeba się męczyć. Przestań żyć przeszłością i ściągnij własnego bota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:46, Shelazar napisał:

> To gniot!!!

Takie czasy - teraz wszyscy grają z botami. Kiedyś wynajmowało się chińczyka albo kupowało
itemy na e-bayu (no, bezrobotni farmili), ale technologia ruszyła do przodu i już nie
trzeba się męczyć. Przestań żyć przeszłością i ściągnij własnego bota!


Pamiętam jak w zeszłym roku ktoś założył na polskim battlenecie temat : "Nie bądź ciota! Postaw bota". Osobnik dostał bana, a temat szybko został usunięty. ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 14:45, ChciwyBlizzard napisał:

Gdybym wiedział ze to taki badziew i gniot to w życiu bym tego [m] nie kupił .Firmie
bli$$ard chodzi tylko o to żeby jak najwięcej wydoić z gracza zresztą dlatego przymykają
oczy na boty gdyż one napedzaja tą grę i daja zarobić tej firmie .Zgłoś bota a zobaczysz
że firma nic z tym nie robi raz na jakis czas walną ścieme o tym ile botów wyłapali
,jasne:-DTen zasrany Rmah najbardziej psuje grę zwykłemu graczowi uczciwemu żeby dropło
coś sesnsownego graniczy z cudem .Gra jest tak zrobiona że jeśli chcesz mieć coś dobrego
w ekwipunku to musisz wydać real kasę na rmah oczywiście % dla bli$$arda nazwa graczy
w tym sklepie nie jest widoczna więc nie zdziwilbym się gdyby to sama firma bli$$ard
wystawiała przedmioty za real kasę.Tak długo robiona gra a tak [m] a jaka cena:-D.Mija
rok miały być (obiecane) areny pvp a dali nie dawno jakiś badziew na [m] co chwile wychodzą
jakieś błędy wcześniej nieśmiertelny czarodziej teraz wbijanie expa na pvp 2 dni max
lvl.Dużo by pisać:-)Jeśli myślisz o spokojnej i sprawiedliwej grze bez ładowania w nią
kasy po za kupnem to daj sobie spokój jeśli myślisz o zarobku botach itp w tedy możesz
myślec o kupnie :-)


BAN - Słownictwo, trolling oraz ortografia. Nie mam zamiaru się z tobą użerać. Konto założone w jednym celu. Nie podoba się gra to nie graj a jeśli masz łamać regulamin bo coś Tobie się nie podoba to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować