Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kung-Fu Superstar nauczy Cię wschodnich sztuk walki. Lepiej ostrzeż swoją rodzinę.

8 postów w tym temacie

Po za kinectanimals to chyba jedyna gra która mnie zainteresowała, jednak "gałęzioręki" design postaci nie specjalnie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 09:03, Hubi_Koshi napisał:

[Patrzy na te głupoty i w gardle wzbiera mu jęk politowania nad idiotyzmem ludzkości]

A mi to trochę przypomina tą zapowiedź AC na Kinekt i jest tak samo realistyczne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 09:13, Tomoya-kun napisał:

A mi to trochę przypomina tą zapowiedź AC na Kinekt i jest tak samo realistyczne XD

[głowa go zaczyna boleć] No i DLACZEGO musi być kaskaderem w Hollywood? Głupszego pomysłu nie mogli wymyślić? Amerykanie pewnie nawet nie wiedzą jaka jest różnica między Kung Fu, Karate, Taekwondo, Pancak Silat czy Muah thai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczenie się Kung-Fu z telewizji to jak trenowanie do sezonu F-1 za pomocą i-Pada - powygłupiać się można, ale nauczyć nie bardzo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 09:25, Hubi_Koshi napisał:

[głowa go zaczyna boleć] No i DLACZEGO musi być kaskaderem w Hollywood? Głupszego pomysłu
nie mogli wymyślić? Amerykanie pewnie nawet nie wiedzą jaka jest różnica między Kung
Fu, Karate, Taekwondo, Pancak Silat czy Muah thai

Inaczej nie mieli by wytłumaczenia na ten zmysł w stylu nowego Sherlocka. I btw. czy mi się tylko zdawało czy coś te polecenia co wklepywał ekhm "gracz" nie specjalnie odzwierciedlały mega ciosy postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować